sekmadienis, spalio 25 d.
Pramogos
Realybės šou „Sala“ dalyvis Nerijus pravirko: aš labai bijau ją prarasti
Prieš daugiau nei mėnesį dvylika merginų ir vaikinų iš Lietuvos atvyko į Kanarų salas susirasti antrosios pusės nuotykių ir meilės realybės šou „Sala“. O šį trečiadienio vakarą, 20.30 val., LNK eteryje jų laukia šou pusfinalio kova Raudonajame kalne – Montaña Roja – Tenerifėje.
Pramogos
Realybės šou „Sala“ dalyvė V. Rupeikaitė: manimi žiauriai pasinaudojo
25-erių šokėja Viktorija Rupeikaitė neseniai pasirodė nuotykių ir meilės realybės šou „Sala“, tačiau didžiausio dėmesio sulaukė po interviu, kuriame pasigyrė, kad vietoj gėlių mieliau iš vyrų gautų pinigus. Tai sukėlė daugybę apkalbų ir Viktorijai priklijavo barakudos etiketę. Prieš keletą dienų mergina savo socialinio tinklo paskyroje teigė, kad tapo dar viena žiniasklaidos auka ir ja buvo pasinaudota reitingams kelti.
Pramogos
Tarpeklyje virš bedugnės įstrigusi realybės šou dalyvė patyrė panikos priepuolį
Pakibti beveik 50 metrų virš bedugnės Tenerifės kalnuose ir įveikti tarpeklį sliuogiant alpinistų virve – tokiems ekstremaliems iššūkiams turėjo pasiryžti populiariausio LNK vasaros nuotykių ir meilės realybės šou „Sala“ dalyviai.
Pramogos
Iš kompleksuoto rubuilio į raumeningą „pleibojų“ – lietuvis Tenerifėje tapo moterų svajone
Įdegęs raumenų kalnas žydromis akimis ir akinančia šypsena – taip 31 metų Nerijus Pakamorė atrodo šiandien. Tačiau toks jis buvo ne visada – prieš trejus metus, išvykdamas iš Lietuvos, jis svėrė beveik 120 kilogramų!
Pasaulis
Turistų pamėgtoje saloje – dešimčių gyvybių pareikalavusi avarija
Užsienio svečių itin pamėgtoje Portugalijos Madeiros saloje įvyko turistinio autobuso avarija, kurios metu žuvo 28 žmonės.
Pramogos
Degalų mokesčio nekels (kainų lentelė)
Jungtinės Karalystės (JK) valdžia žada, kad artimiausius metus nedidins degalams taikomo akcizo. Nepaisant to, kuro kaina auga.
Temos
Gyvenimas salose
Atokiose Orknio salose gyvenimą diktuoja metų laikai. Žiemą čia siaučia audros ir šėlsta jūra, bet drauge ateina tam tikra neįprasta ramybė, kaip suprato Maggie Fergusson, sugrįžusi į šią pamėgtą Škotijos vietą.
Lietuva
Padidinti alaus ir vyno akcizai Lietuvoje skatina stipraus alkoholio vartojimą
Šį pavasarį smarkiai padidinti alaus ir vyno akcizai pirkėjus skatino vartoti daugiau stipriųjų alkoholinių gėrimų, kurių akcizai buvo didinami ne taip drastiškai, rašo „Lietuvos rytas“.
Vietovardžiai
UNESCO globos moterims uždraustą salą
Japonijos salelė, į kurią gali patekti tik vyrai ir kurios šventyklos lankytojai iš pradžių privalo nuogi nusimaudyti jūroje, buvo įtraukta į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą.
Lietuva
Valdžios užmojai: alų pabranginti dvigubai
Naujoji valdžia dar prieš rinkimus žadėjo kilti į kovą su alkoholiu. Dabar šį pažadą, panašu, nori ištesėti. Šią savaitę Seime ir naujoje Vyriausybėje pasigirdo realūs siūlymai smarkiai padidinti akcizą alkoholiu, dėl kurio, pavyzdžiui, alus parduotuvėse pabrangtų dvigubai.
ŽYMA
sala