šeštadienis, rugsėjo 19 d.
Lietuva
Seimas pritarė neapmokestinamojo pajamų dydžio keitimui
Seimas pritarė Gyventojų pajamų mokesčio įstatymo pataisoms (projektas Nr. XIIIP-3613), kuriomis įtvirtinta, kad neapmokestinamasis pajamų dydis (toliau – NPD) kasmet bus didinamas po 50 eurų, t. y. 2020 m. bus taikomas 350 eurų NPD, o 2021 m. – 400 eurų.
Komentarai
2020-ieji – kuklesni, bet neprasti metai investuotojams
Šiemet investuotojai akcijų rinkose galėjo džiaugtis dviženkle grąža. Kritus palūkanų normoms, kilo obligacijų kainos. Nors pastaruoju metu rinkose buvo stebima nemažai gerų ženklų, lėtas augimas, pinigų politikos aktualijos ir išliekančios politinės rizikos sufleruoja, kad 2020 m. investuotojams akcijų ir obligacijų rinkose gali tekti susitaikyti su kiek kuklesne investicijų grąža.
Pramogos
Įvertino Lidl: £21.32 per krepšelį pigiau, nei kitur
Visi žino, kad prekybos tinklui Lidl priklausančiose parduotuvėse - pigiau, nei kitur, tačiau jus šokiruos, kiek iš tikrųjų ten galite sutaupyti.   
Aktualijos
VMI įspėja emigrantus – laikas senka: prašymams užpildyti liko savaitė
Pirmąjį ketvirtį sumokėjusieji PVM Didžiojoje Britanijoje, prašymus dėl jo susigrąžinimo turėtų pateikti iki balandžio 11-osios, informuoja VMI išplatintame pranešime.
Aktualijos
Londono transportas keleivius perspėjo dėl ekshibicionisto
Po to, kai buvo pranešta apie kelis nepadorius incidentus viešajame Londono transporte, Britų Transporto policija pradėjo ikiteisminį tyrimą ir paviešino įtariamojo nuotraukas.
ŽYMA
santaupos