sekmadienis, rugsėjo 20 d.
Aktualijos
Atnaujinamas tapatybės kortelės išdavimas per vieną dieną
Vidaus reikalų ministrė Rita Tamašunienė ketvirtadienį lankėsi Asmens dokumentų išrašymo centre prie Vidaus reikalų ministerijos (ADIC) ir aptarė asmens tapatybės dokumentų išrašymo galimybes skubos tvarka.
Anglijoje
Lietuvos Respublikos ambasada Jungtinėje Didžiosios Britanijos ir Šiaurės Airijos Karalystėje organizuoja konsulines misijas į Bostoną ir Mančesterį
Lietuvos Respublikos ambasada Jungtinėje Didžiosios Britanijos ir Šiaurės Airijos Karalystėje ir Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerijos Konsulinis departamentas organizuoja konsulines misijas į Bostoną ir Mančesterį
Aktualijos
Būdas išvengti eilių: atsiimti pasą galima ir teritoriniuose padaliniuose
Migracijos departamentas siekia pagerinti piliečių aptarnavimo kokybę, vasarą išaugus klientų srautui ir departamentui pradėjus teikti naują paslaugą – asmens tapatybę ir pilietybę patvirtinančių dokumentų Lietuvos Respublikos piliečiams išdavimą.
Pramogos
Po beveik dviejų metų elektrikas atgavo pamestą pasą: visą tą laiką juo naudojosi paaugliai
Elektrikas, prieš beveik dvejus metus pametęs savo pasą, nustebo sužinojęs, kad jį rado paauglys. Tačiau tai – ne netikėčiausia šios istorijos dalis. Nepilnametis vaikinas su draugais net dvejus metus naudojosi svetimu tapatybės dokumentu, kad galėtų patekti į klubus, barus ir viešnamius, rašo Metro.co.uk.
Aktualijos
R. Berankis tituluoto varžovo neįveikė
Pirmajame šių metų teniso profesionalų didžiojo kirčio turnyre – atvirajame Australijos čempionate – startavęs Lietuvos atstovas Ričardas Berankis patyrė pralaimėjimą prieš pasaulio elitui priklausantį šveicarą Stanislasą Wawrinką.
ŽYMA
tapatybės_dokumentas