pirmadienis, rugpjūčio 10 d.
Gyvenimas
Vasara įsibėgėjo: kaip apsaugoti savo telefoną nuo karščio, smėlio, vandens ir mikrobų?
Aktyviai leidžiant laisvalaikį, ypač vasaros metu, sunkiau išvengti perkaitimo saulėje, nubrozdinimų, kritimo ar netikėto lietaus. Visa tai gali nutikti ne
Pramogos
4 žingsniai, kaip užsidirbti iš telefonu darytų nuotraukų
Technologijų kompanijos kasmet pristato išmaniuosius telefonus su vis geresnėmis kameromis, todėl ne veltui sakoma, kad šiais laikais fotografu gali tapti
Pramogos
Kalėdinės dovanos: 5 klausimai, į kuriuos reikėtų atsakyti prieš dovanojant telefoną
Kalėdinės dovanos nerimą pradeda kelti pakankamai anksti: dažniausiai dar net neatėjus gruodžio mėnesiui pradedame svarstyti, kaip šiemet reikės nustebinti artimuosius. Norintys išrinkti itin vertingą dovaną, dažnai susimąsto apie išmaniuosius telefonus ─ juk šį prietaisą dažniau ar rečiau norisi atnaujinti kiekvienam. Visgi, tam, kad kalėdinė dovana iš tiesų būtų įvertinta palankiai, pirmiausia turėtumėte atsakyti sau į kelis esminius klausimus.
Pasaulis
Manote, kad jūsų mobilusis nepraleidžia vandens? Klystate
Įsigijote telefoną, kuris turi IP68 atsparumo dulkėms ir vandeniui sertifikatą, ir jau ruošiatės su juo nerti į vandenį? Neskubėkite, tam jūsų telefonas tikrai nepasiruošęs. Jei jį sugadinsite plaukiodami, nardydami ar netyčia įmetę į upę ar ežerą, turite žinoti – garantija negalios.
IT ir transportas
Išmanieji įrenginiai
Kiniškas tempas: „Huawei P30 Pro“ apžvalga
„Huawei“ kas pusmetį pristato naują aukščiausios klasės telefoną. Kaip suspėti vartotojams?
Pramogos
Perspėjimas turintiems „iPhone“: dėl saugumo spragos jūsų gali būti klausomasi
Per visą pasaulį nusirito perspėjimai naudojantiems „Apple“ pokalbių programėlę „FaceTime“. Paaiškėjo, kad dėl programėlės saugumo spragos, skambinantis žmogus gali klausytis to žmogaus, kuriam skambina, net jei šis neatsiliepia. Pranešama, kad įsijungia ne tik išmaniojo įrenginio mikrofonas, bet ir kamera.
Verslas
„Huawei“
Kinų triukai
„Huawei“ pagal parduotų telefonų skaičių pirmą kartą aplenkė „Apple“. Ar naujasis flagmanas „Mate 20 Pro“ padės dar padidinti atotrūkį?
Gyvenimas
Balandžio mėnesio horoskopas
Antroji 2018-ųjų pavasario dalis nedžiugina orų prognozėmis, o astrologai pateikia savo spėjimus: kas kiekvieno Zodiako atstovo laukia balandį.
Pramogos
Balandžio mėnesio horoskopas
Antrasis pavasario mėnuo daugeliui siejasi su atšilimu. Ne tik oro. Norisi ne tik išorinių, bet ir vidinių permainų, bundant gamtai norisi renesanso ir asmeniniame gyvenime.
ŽYMA
telefonas