trečiadienis, rugsėjo 30 d.
Aktualijos
Stretforde 11-metis tramvajumi važinėjosi pavojingu būdu
Pavojingą „triuką“ atliekantis vaikas tramvajumi jo gale važinėjosi vidury baltos dienos. Šį liūdnai pasibaigti galėjusį įvykį užfiksavo kiti viešuoju transportu besinaudojantys žmonės.
Verslas
Klaipėda galvoja apie tramvajus ir elektrobusus
Klaipėdos savivaldybė nori pertvarkyti miesto viešąjį transportą į ekologiškesnį – planuojama parengti studiją dėl tramvajaus ir elektrobusų pritaikymo uostamiesčio poreikiams.
Verslas
Klaipėda svarsto rinktis elektrinius autobusus
Klaipėda svarsto ateityje keleivių pervežimui naudoti elektra varomą transportą. Pasak miesto mero Vytauto Grubliausko, planuojama parengti studiją dėl galimybių diegti tramvajų arba pirkti elektrinius autobusus.
Pramogos
Nepriklausomybės atkūrimo šventė Čikagoje – kupina įspūdingų naujovių
Čikagos lietuviai kovo 12 dieną šventė savo tėvynės Nepriklausomybę, ir tai buvo ypatinga diena – centrinėmis miesto gatvėmis vingiavo 30 metrų trispalvė, kuri vidurdienį įnešta į pagrindinę Čikagos laisvalaikio ir pramogų erdvę „Navy Pier“. Ten aidint lietuvių liaudies muzikai, šokant tautiniais kostiumais pasipuošusiems šokėjams pradėtas jau šeštasis keturių valandų festivalis „Celebrate Lithuanian Independence“.
Aktualijos
Susipykęs su mergina lietuvis užpuldinėjo praeivius
Siekdamas atkreipti merginos dėmesį lietuvis gatvėje užpuolė nepažįstamąjį, kuris atsisakė su juo veltis į muštynes. Justinas Survilas praeiviui į veidą trenkė šešis kartus ir kartą spyrė.
Pasaulio lietuviai
Amerikos lietuvei ne visuomet buvo smagu būti lietuve
Šviesiaplaukę mėlynakę, nevengiančią puoštis gintariniais karoliais, dažnai užsivelkančią tautinį rūbą, kalbančią ir net mišiose giedančią lietuviškai Deanną Howes būtų galima pavadinti tikros lietuvaitės etalonu. Ir vis dėlto 29-erių merginos pasas – amerikietiškas. Ji ir brolis Jonas gimė lietuvės ir amerikiečio šeimoje, tačiau visi keturi lietuvišką kultūrą puoselėja turbūt stipriau už visą Lietuvą.
ŽYMA
tramvajai