trečiadienis, balandžio 8 d.
Pramogos
„X Faktoriuje“ dalyvaujantis Monique brolis: sesė mane labai palaiko
Šį sekmadienį – antroji muzikinio projekto „X Faktorius“ laida. Į sceną lips apie kelią muzikos pasaulyje svajojantys. Tai, kad dalyvavimas šou yra užkrečiamas, liudija į projektą grįžtantys dalyvių giminės, draugai, bičiuliai.
Pramogos
Žiauriai sumuštos septyniolikmetės tėvas maldauja teisybės: noriu, kad teisingumas būtų įvykdytas
Gegužės pabaigoje visą šalį sukrėtė istorija apie dešimtokų išleistuvėse žvėriškai sumuštą ir bandytą išprievartauti septyniolikmetę. Deja, istorijos pabaigos dar nematyti: mergaitė po patirtų sužalojimų iki šiol negali kalbėti, o kaltieji dar nenubausti. Negana to, pasigirdo kalbų, kad nusikaltimu įtariamas jaunuolis – įtakingos politikės sūnus, tad tėvai daro viską, kad jis išvengtų atsakomybės. Laidos „Prieš srovę“ kūrybinė grupė ėmėsi nagrinėti šią istoriją.
Pramogos
Naujojo televizijos projekto dalyvės atskleidė baisiausias ir jautriausias savo paslaptis
Diena, po kurios TV3 laidos „Namas“ dalyvės tapo dar artimesnės. Diena, kai visos turėjo atvirai prisipažinti apie savo klystkelius ir didžiausias klaidas. Prisipažinimai ir atskleistos paslaptys sukrėtė iki sielos gelmių – nuo žmogžudysčių iki jautriausių netikėtumų, išaiškėjusių tik čia – „Name“.
Pramogos
„Gero vakaro šou“: naujos vedėjos debiutas ir J. Jankevičiaus atviravimas
Naujo TV3 sezono pirma „Gero vakaro šou“ laida žiūrovus džiugins ir stebins naujienomis bei netikėtumais. Laidos vedėjai Justinas Jankevičius ir Mindaugas Stasiulis pristatys žaviąją kolegę Dijorą Petrikonytę, Justinas Jankevičius pasidalins itin asmeniškomis džiugiomis naujienomis, o studijos svečiai broliai Lavrinovičiai linksmins žiūrovus savo pokštais.
Pramogos
„X Faktoriuje“ – trylikametės sėkmė: kad pasiektumei tikslą, turi įdėti daug darbo
Šį sekmadienį TV3 televizijos žiūrovai bus kviečiami žiūrėti šou „X Faktorius“. Septintojo sezono premjeroje pasirodys apie sceną, žinomumą ir pripažinimą svajojantys. Populiariausias Lietuvoje muzikinis projektas kiekvieną sekmadienį pateikia netikėtų staigmenų. Šis taip pat ne išimtis – į sceną lips dalyviai, tiesiog gimę didžiajai muzikos scenai.
Pramogos
„Namas“ – dar daugiau ryžto keisti moterų gyvenimus
Naujajame TV3 sezone laida „Namas“ su dar didesniu ryžtu padės nelaimingoms moterims keisti savo likimus. Šešios skirtingo likimo Lietuvos moterys apsigyveno viename name tam, kad atsisveikintų su praeitimi ir pradėtų naują gyvenimą. Šokiruojanti tiesa, stulbinančios išpažintys ir vienintelis tikslas – pradėti viską iš naujo.
Aktualijos
„Lietuvos ryto“ ir BTV televizijose dominavo rusiškas, LNK, TV3, TV6 – JAV turinys
Šešių žiūrimiausių Lietuvos televizijų eteryje tarp ne Europoje parengtos produkcijos dominavo Rusijoje bei Jungtinėse Valstijose (JAV) pagaminti filmai, serialai ar laidos.
Verslas
TV3 televizijos grupę perka „Bitę“ valdantys amerikiečiai
Švedijos žiniasklaidos koncernas „Modern Times Group“ (MTG) pasaulinei fondų valdymo bendrovei „Providence Equity Partners“ pardavė savo verslą Baltijos šalyse, įskaitant Lietuvos TV3 televizijos grupę.
ŽYMA
tv3