trečiadienis, liepos 8 d.
Aktualijos
Parduotuvių tinklas „Waitrose“ uždaro dar septynias parduotuves: 700 žmonių gali netekti darbo
Parduotuvių tinklas „Waitrose“ ir pradžių paskelbė tris savo parduotuves parduodantis konkurentams „Lidl“, rašo Express.co.uk. Į šį sąrašą įrašyti dar keturi prekybos centrai.
Aktualijos
Naujojo ES biudžeto projekte Ignalinos AE uždarymui bus skirta 552 mln. eurų, Lietuva nori daugiau
Europos Komisija trečiadienį pristatė planus dėl didesnio Europos Sąjungos (ES) 2021–2027 metų laikotarpio biudžeto, kuris sudarys 1,279 trln. eurų.
Aktualijos
2021–2027 m. laikotarpiu Ignalinos AE uždarymas pareikalaus apie 780 mln. eurų
2021–2027 metais Ignalinos atominės elektrinės (IAE) uždarymui reikės apie 780 mln. eurų, sako Lietuvos energetikos viceministrė Lina Sabaitienė.
Pramogos
Svarbiausias Vangos patarimas
Garsiausia pasaulio aiškiaregė Vanga, po savo mirties, paliko toli gražu ne vieną sveikatos patarimą. Ir nors žmonės dažniausiai Vangelijos vardą asocijuoja su aiškiaregystėmis, mažai kas žino, kad svarbiausias bulgarės gyvenimo patarimas skambėjo labai paprastai: kiekvienas žmogus prieš miegą turi plauti kojas šaltu vandeniu.
Gyvenimas
Vangos patarimai, pakeisiantys gyvenimą
Pasaulyje yra labai mažai žmonių, niekada negirdėjusių apie didžiąją bulgarų aiškiaregę Vangą. Visas šios moters gyvenimas buvo toks pat nuostabus ir paslaptingas, kaip ir jos pranašystės ar gydomosios galios.
Pramogos
Vanga išpranašavo teroristų invaziją Europoje
Jau mirusi, iš Bulgarijos kilusi akla aiškiaregė Baba Vanga dar 2004-tais metais išpranašavo, kad Europai gresia musulmonų teroristų invazija, - pranešė naujienų portalas express.co.uk.
ŽYMA
uždarymas