trečiadienis, rugpjūčio 5 d.
Pasaulis
Prancūzijoje suimti šeši asmenys, kaltinami dalyvavę Banksy meno kūrinio vagystėje
Prancūzijoje šeši asmenys buvo suimti dėl gatvės menininko Banksy kūrinio, skirto pagerbti 2015 metų lapkritį Paryžiuje įvykdytų teroro atakų aukoms,
Aktualijos
Vairavimo instruktorius apvogė savo žmoną po to, kai paliko ją dėl paauglės mokinukės
Terry Winhall, po 20 kartu gyvento gyvenimo metų, metė savo žmoną Alison dėl paauglės mokinukės. Negana to, jis ją ir savo dukrą dar ir apvogė - pasisavino bent 1 200 svarų grynųjų iš dukros bei žmonos kreditinę kortelę.
Pasaulis
Šimtmečio nusikaltimas Vokietijoje: stebina per kameras brutalų elgesį stebėjusių apsauginių reakcija
„Didžiausias apiplėšimas pokario Vokietijos istorijoje“, „šimtmečio vagystė“, „nuostoliai, siekiantys milijardą eurų“, – savaitės pradžioje skelbė antraštės pirmuosiuose Vokietijos spaudos puslapiuose. Žinia, jog apiplėštas Drezdeno „Žaliojo skliauto“ muziejus, sukrėtė šalies visuomenę. Ir ne vien dėl materialiai sunkiai įkainojamos žalos. Šis įžūlus apiplėšimas yra tarsi metafora to, kas vyksta šalyje: „Niekas nebėra saugu. Net valstybės lobiai“, – anot dienraščio „Die Welt“ antraštės.
Pasaulis
Vaizdo įraše – įžūlus apiplėšimas: viskas truko vos kelias minutes
Vokietijos policija antradienį ieško vagių, išsinešusių neįkainojamų XVIII amžiaus juvelyrinių dirbinių iš vieno seniausių pasaulyje muziejų Dresdene.
Pasaulis
Rusų turistai iš Turkijos viešbučio bandė išsinešti maisto prigrūstą lagaminą
Rusų turistai pamėgino iš Turkijos mieste Manavgate esančio viešbučio išsinešti maisto prigrūstą lagaminą, praneša „Haberturk“.
Aktualijos
Pilna kuprine grynųjų atvykęs pirkti automobilio, vyras buvo apiplėštas
36-erių vyras į kitą miestą atvyko nusipirkti automobilio, tačiau vietoje to buvo sumuštas ir apiplėštas, rašo Metro.co.uk.
Aktualijos
Britanijos transporto policija medžioja vagį, kuris iš vyro atėmė £10,000 vertės laikrodį
Vakarų Londone esančioje White City metro stotyje buvo įvykdytas nusikaltimas - kaip manoma, nuotraukoje matomas vyras apiplėšė keleivį ir atėmė jo £10,000 vertės laikrodį.
Pasaulis
Iš viešbučio daiktus pavogę turistai gatvėje privalėjo parodyti lagaminų turinį
Grupelė atostogautojų patyrė didžiulę gėdą, kai gatvėje jie buvo priversti parodyti savo lagaminus ir krepšius, atsiradus įtarimams, kad jie gali būti apsivogę.
Aktualijos
Vaikų teatro autobusiuką nuvaręs lietuvis atsidūrė už grotų
Nuteistas lietuvis, prisidėjęs prie vaikų teatro autobusiuko vagystės.
Aktualijos
27-erių metų britas užpultas, apvogtas ir išprievartautas kurorto gatvėje
Vyras iš Didžiosios Britanijos teigia, kad atostogų metu Ibizoje eidamas gatve buvo užpultas, išprievartautas ir apvogtas. 
Aktualijos
Buhalteris iš Kento iš įmonės nugvelbė £170,000 ir visus juos iššvaistė pašėlusiam savaitgaliui su prostitutėmis
Nuo pilko gyvenimo pavargęs buhalteris Darrenas Carvillas pavogė iš savo viršininko £170,000 ir visus juos išleido Vienam pašėlusiam savaitgaliui su kalnais narkotikų ir gauja prostitučių.
Aktualijos
Milijono vertės brangakmenių prisivogę ilgapirščiai į juvelyrikos parduotuvę Londone išsikasė tunelį
Į Fleet gatvėje esančią juvelyrikos parduotuvę vagys pateko filmo scenarijaus vertu būdu - sekmadienį vykusio Londono pusmaratonio metu jie į parduotuvę išsirausė tunelį, o tada pabėgo su milijono vertu lobiu.
Aktualijos
Sugniuždyta mama maldauja ją apiplėšusios poros gražinti mirusios dukrytės plaukų sruogą
Prislėgta mama socialiniuose tinkluose išplatino žinutę, skelbiančią, jog ji maldauja vagių gražinti plaukų sruogą, priklausiusią prieš šešis metus mirusiai jos dviejų metukų amžiaus dukrytei. „Mūsų dukrytę židininė pneumonija pasiglemžė netikėtai ir ta plaukų sruoga bei drabužėliai, kuriuos ji vilkėjo tą naktį, kai užgeso jos gyvybė - viskas, ką mes turime”.
Aktualijos
Ieškoma iš priepuolį patyrusios praeivės telefoną pavogusi moteris
Britų transporto policija paviešino moters, iš praeivės, gatvėje patyrusios priepuolį, pavogusi mobilųjį telefoną.
Pramogos
Saugokite augintinius: Buckinghamshire siuntinį pristatęs Amazono kurjeris pavogė šuniuką
Niekur neradęs augintinio Richardas Guttfieldas, kaip bet kuris savo augintinį mylintis šeimininkas puolė į paniką. Jo grynakraujis miniatiūrinis šnauceris dingo po 22-jų metų amžiaus Amazono kurjerio Levio Pisliėjaus (Levi Pislea) apsilankymo jo namuose.
Pramogos
I. Jurgelevičiūtė sugriovė tylos sieną: pirmą kartą prakalbo apie įvykdytą vagystę
Po ilgų metų tylos garsi dainininkė Irma Jurgelevičiūtė, išgarsėjusi su grupe „Dinamika“, nusprendė papasakoti, koks buvo jos gyvenimas po plačiai nuskambėjusio skandalo šokių projekte. Moteris buvo apkaltinta vagyste. Netrukus jos kasdienybe tapo teismo durų varstymas, apvertęs gyvenimą aukštyn kojomis: „Buvo daug alkoholio, tačiau aš tada nesupratau, kad man reikia pagalbos.“
Aktualijos
Laukė „Uber“ vairuotojo – pateko maniakui į rankas
Spalio 28 d. rytų Londone, Dalstone vakare laiką leidusi 28-erių moteris, supainiojusi lytinio nusikaltėlio automobilį su „Uber“ vairuotojo, ne tik kad buvo apiplėšta, bet ir pagrobta, o vėliau išprievartauta.
Lietuva
Po košmaru tapusios romantiškos viešnagės – vagys banko sąskaitoje
Knygų apie keliones autorius Robertas Pogorelis gruodžio 30 dieną vos neprarado 750 eurų, kai vagys įsilaužė į jo banko sąskaitą. „Swedbank“ atstovai informavo, kad jo duomenų nutekėjimas gali būti susijęs su viešbučio rezervacija Tiandzino provincijoje, Kinijoje. Tačiau užsakymą administravusio „Booking.com“ atstovai tvirtina, jog tai neįmanoma.
Aktualijos
Kartu su automobiliu pagrobta mergaitė rasta sveika ir saugi
Automobilį pavogęs vyras iš pradžių nepastebėjo, kad transporto priemonėje buvo ir 17 mėnesių amžiaus vaikas. Netrukus paskelbus mergaitės ir automobilio paiešką, vaikas buvo surastas ir grąžintas.
Aktualijos
Sostinėje vėl liejosi kraujas – moteris lifte subadyta dieną
Porą dienų aplink daugiabutį Rytų Londone šmirinėjęs įtartinas vyriškis ketvirtadienį namo lifte užpuolė moterį ir sunkiai ją sužalojo peiliu.
ŽYMA
vagystė