penktadienis, rugsėjo 18 d.
Aktualijos
Sukrečiančias SMS iš vilkiko priekabos gavę tėvai sulaukė patvirtinimo: tai mūsų dukra
Vietnamietės, kuri siuntė artimiesiems šiurpias žinutes iš vilkiko priekabos, kūną iš tikrųjų rado tarp 39-ių migrantų kūnų.
Aktualijos
Dėl sunkvežimyje rastų 39 asmenų palaikų sulaikyta sutuoktinių pora
Vyras ir žmona iš Warringtono Češyre sulaikyti po to, kai Essexe vilkike buvo rasti 39 migrantų lavonai. Pora kaltinama prekyba žmonėmis ir netyčinėmis žmogžudystėmis.
Aktualijos
Paskelbė daugiau detalių apie Anglijoje su 39 žmonių kūnais rastą vilkiką
Didžioji Britanija pradėjo didelio masto tyrimą dėl nužudymo, vieno vilkiko šaldomoje priekaboje trečiadienį radus 39 žmonių lavonus.
Aktualijos
Vaizdo įrašas – įrodymas, kodėl svarbu atkreipti dėmesį į „akląją zoną“
Thames Valley policijos pareigūnai socialiniame tinkle paviešino kraupios ir itin tragiškai pasibaigti galėjusios avarijos vaizdo įrašą. Jame įamžinta vilkiko ir lengvojo automobilio, atsidūrusio taip vadinamoje „aklojoje zonoje“, susidūrimas.
Aktualijos
Vilkiko vairuotojo priekaboje – 27 migrantai
M6 kelyje sulaikytas vilkiko vairuotojas, kurio priekaboje rasti net 27 nelegaliai į šalį patekti bandę piliečiai. Dėl įvykusio incidento kelyje susidarė didžiulis kamštis.
Pramogos
J. Deppo šeimą pakirto sunki liga
Pranešama, kad Vanessa Paradis net nevyko į savo naujausio filmo pristatymus, kad tik galėtų pabūti su rimtų sveikatos problemų turinčiu jos ir Johnny Deppo 16-mečiu sūnumi Jacku, rašo People.com.
ŽYMA
vilkikas