ketvirtadienis, spalio 1 d.
Gyvenimas
Dauguma kasos čekių turi vėžį sukeliančių cheminių medžiagų
Daugiau kaip 90 proc. visų parduotuvėse kasos aparatų išduodamų čekių turi vėžį sukelti galinčių cheminių medžiagų, skelbia ekspertai.
Pramogos
2017 metais britai išleido daugiau negu uždirbo
Didžiosios Britanijos namų ūkių išlaidos ir investicijos 2017 metais jų pajamas viršijo vidutiniškai 900 svarų (1,19 tūkst. JAV dolerių), parodė Nacionalinės statistikos tarnybos (ONS) paskelbta ataskaita.
Pramogos
Kapučino dėsnis: kaip jis veikia mūsų asmeninį biudžetą?
Kaip žinome, didžiausias skyles biudžete sudaro smulkios išlaidos. Ne tik dėl savo gausumo, bet ir dėl psichologinių priežasčių.
Pramogos
M. Markle vos tapusi monarchijos dalimi, šaliai kainavo milžiniškus pinigus
Laimei, princui Charlesui patinka jo naujoji marti Meghan Markle, kadangi ji, vos prisijungusi prie šeimos, jam kainavo daugiau nei 1,43 mln. svarų sterlingų, teigia Yahoo.com.
Pramogos
JK gyventojai užvėrė savo pinigines – išlaidauja daug mažiau
Jungtinės Karalystės (JK) vartotojų indeksas, nusakantis vartotojų pasitikėjimą bei norą išlaidauti, balandžio mėnesį ženkliai nukrito. Ekspertai perspėja, kad tai – pirmieji pavojaus varpai dėl pirkėjų finansinės padėties bei šalies ekonominio augimo lėtėjimo.
Pramogos
Brangiausiai ir pigiausiai Kalėdas švenčiančios šalys (išlaidų statistika)
Kalėdos yra neabejotinai vienos iš brangiausiai kainuojančių metų dienų daugeliui šeimų visame pasaulyje. Prieš artėjančias šventes finansų ekspertai iš „Revolut“, Europoje lyderiaujančios skaitmeninės bankų alternatyvos, atskleidė, kiek iš tikrųjų kainuoja kai kurie kasmetiniai Kalėdų pirkiniai, tokie kaip maistas, Kalėdų eglutės, dovanos ar kelionės.
Pramogos
Pusė britų įsitikinę – šalyje krizė
Naujausių apklausų duomenys atskleidė šalyje vyraujančias gyventojų nuotaikas: kone kas antras iš jų mano, jog Jungtinės Karalystės ekonomiką kausto recesija.
Verslas
Rudenį startuos 13 tūkst. eurų fondą žadanti čekių loterija
Fiskalinių čekių loterija startuos rudenį, žada finansų ministras, tačiau Vilius Šapoka nesitiki, kad loterija greitai sumažins šešėlį. Jis taip pat sako, kad pradžioje joje galės dalyvauti tik čekiai, išduodami paslaugų sektoriuje.
Lietuva
Lietuviai kalėdinėms dovanoms netaupo
Kasmet kalėdinėms dovanoms išleidžiamos nemažos sumos pinigų. Šiemet norėdami pamaloninti savo artimuosius, lietuviai planuoja atseikėti apie 178 eurus, o tai yra daugiau nei pernai.
Gyvenimas
Nereikalingų išlaidų parduotuvėje galima išvengti
Mažų kainų manipuliacijos „įkaitais“ tampa pirkėjai, nepriklausomai nuo finansinės padėties, iš prekybos centrų grįžtantys su didesniu, nei planuota, pirkinių maišu. Kaip tikslingai planuoti išlaidas parduotuvėje? Kaip neprisipirkti to, ko nereikia?
Gyvenimas
Įspūdingą algą gavusi konsultantė patarė taupyti
Nepritekliaus kamuojama ir ant bedugnės krašto atsidūrusi Nacionalinė sveikatos tarnyba (NHS) vėjais paleidžia didžiules sumas mokesčių mokėtojų pinigų.
Lietuva
Politikai nesupranta žmonių pasipiktinimo dėl kainų
Lietuviai vienas per kitą lieja savo pyktį dėl didelių maisto prekių kainų. Didžioji dalis žmonių įsitikinę, kad kainos ypač pasistiebė į viršų įvedus eurą. Tačiau politikai su tuo nesutinka.
Pramogos
Kiek mokesčių mokėtojams kainuoja karalienė?
Garbingą jubiliejų mininčios Jungtinės Karalystės monarchės Elizabeth II gyvenimas išnagrinėtas iki smulkmenų. Apskaičiuota, kiek kainuoja visų gerbiamos ir mylimos karalienės išlaikymas kasmet.
Lietuva
Lietuvių pinigines plonina ne didelės kainos
Lietuviai dažnai skundžiasi didelėmis išlaidomis maistui. Tačiau, anot specialistų, piniginę plonina ne tik didelės kainos ir sąlyginai mažesni atlyginimai nei pas kaimynus latvius bei estus, bet ir neplanuojami pirkiniai.
Pramogos
Paaiškėjo, kiek atsieina auginti vaiką Londone
Naujausio tyrimo duomenimis, vaiko auginimas Jungtinės Karalystės sostinėje tėvams atsieina įspūdingą sumą sunkiai uždirbtų pinigų – daugiau nei ketvirtį milijono svarų sterlingų.
Lietuva
Lietuviai prieš Kalėdas išlaidauja Lenkijoje
Lietuvių pirkėjų minios Lenkijoje niekam ne naujiena. Smarkiai išaugus kainoms po euro įvedimo, netoli sienos su kaimynine Lenkija gyvenantys žmonės ir vėl būriais traukia pinigus išleisti svetur. Kaip pranešė LRT „Panoramos“ laidos žurnalistė, lietuviai kaimynystėje laukiami.
Pramogos
Prieš Kalėdas išleiskite mažiau
Kalėdos jau visai arti, gruodis įsibėgėja ir jau jungia aukštesnę pavarą prieš kirsdamas metų finišo tiesiąją. Artėja tas laikas, kai minutėlei sustosime ir turėsime progos įvertinti dar vienerius metus, pasidžiaugti įgyta patirtimi ir sau bei artimiausiems žmonėms linkėsime geresnių ateinančiųjų. Nors geros emocijos ir šventiška nuotaika yra nepalyginamai brangesni ir vertingesni atributai, nei įdarytas kalakutas ant šventinio stalo ar Kalėdų senelio dovanų maišas, žiemos pradžioje kaskart susiduriame su didžiausiomis metų išlaidomis.
Lietuva
Penktadalis lietuvių gyvena žemiau skurdo ribos
Šiemet jau dvidešimtą kartą Lietuvoje prasideda „Maisto banko“ akcija. Du šimtai socialinių organizacijų ir tarnybų susivienijo po „Maisto banko“ vėliava vienu tikslu – padėti pramisti tūkstančiams sunkiai galą su galu suduriančių šeimų. Šį kartą startas duotas per Pausaulinę maisto dieną.
Lietuva
Seimo nariai sužlugdė balsavimą dėl mažesnių išlaidų
Seimo nariai nusprendė pakišti koją įstatymo priėmimui, kuriuo sumažintos parlamentinės lėšos jiems dar būtų skiriamos dar vienerius metus. Tokią tvarką įteisinančią Seimo statuto pataisą šią savaitę pateikė Seimo pirmininkė Loreta Graužinienė, tačiau parlamentarai turėjo planą, kaip užkirsti kelią šiam balsavimui, pranešė portalas delfi.lt.
Pramogos
Londoniečiai nebeišgali gyventi sostinėje
Naujausias tyrimas atskleidė, kad dėl augančių būsto ir transporto kainų, vienas iš trijų londoniečių nebeišgali sau leisti gyventi sostinėje, - pranešė naujienų portalas standart.co.uk.
ŽYMA
ČEKIAI