ketvirtadienis, rugsėjo 29 d.
Kitas sportas
Čempionų lygoje – pirmieji rankininkės A. Šponės įvarčiai
Stipriausiame Europos moterų klubų turnyre pirmuosius įvarčius pelnė Lietuvos rankininkė Aušra Šponė. Mosto „Banik“ klubui atstovaujanti A. Šponė pasižymėjo EHF
Futbolas
Po nesėkmingo starto UEFA Čempionų lygoje nulėkė dviejų trenerių galvos
Antradienį startavo prestižiškiausias UEFA klubų turnyras – Čempionų lyga. Po pirmo turo susitikimų be trenerių liko vokiečių „Leipzig“ ir anglų
Futbolas
Varžovus Čempionų lygoje sužinojęs „Kauno Žalgirio“ salės futbolo klubas žais kontrolines rungtynes
Pasirengimą artėjančiam sezonui jau pradėjęs „Kauno Žalgirio“ salės futbolo klubas jau sužinojo būsimus varžovus UEFA Futsal Čempionų lygos pagrindiniame etape. Spalio
Futbolas
Ištraukti UEFA Čempionų lygos burtai
Ketvirtadienį Stambule (Turkija) buvo ištraukti naujojo UEFA Čempionų lygos sezono grupių etapo burtai, 32 komandas suskirstę į 8 grupes. Futbolo
Futbolas
Lietuvos klubai sužinojo savo varžovus mažojo futbolo Čempionų lygoje
Dėl pandemijos po trijų metų pertraukos sugrįžtanti Socca federacijos organizuojama mažojo futbolo Čempionų lyga nenumaldomai artėja. Jos pradžia – jau
Lietuva
Ūkininkai pabūgo modernios „Via Balticos“ magistralės
Valstybės siekis „Via Balticos“ kelią paversti šiuolaikiška keturių juostų magistrale pasėjo nerimą Ramygalos seniūnijoje. Ramygaliečiams pirmiesiems pristatytos valstybinės reikšmės kelių priežiūros
Futbolas
„Žalgirio“ pasirodymas Čempionų lygoje baigtas lygiosiomis
Tarptautinį žygį Vilniaus „Žalgiris“ pratęs UEFA Europos lygoje. Atsakomosiose Čempionų lygos trečiojo atrankos etapo rungtynėse žalgiriečiai sužaidė lygiosiomis 1:1 su
Futbolas
V. Čeburinas prieš atsakomąją dvikovą su Norvegijos čempionu: žinome, ką reikia daryti, kad pavyktų pasiekti pranašumą
Šį vakarą Vilniaus „Žalgiris“ ir „Bodo Glimt“ LFF stadione žais atsakomąsias UEFA Čempionų lygos trečiojo atrankos etapo rungtynes. Vilniečių ekipos
Futbolas
V. Čeburinas po nuvylusio pasirodymo Norvegijoje: žemesnio rango varžovas po mūsų klaidų nebūtų taip baudęs
Vilniaus „Žalgirio“ treneris Vladimiras Čeburinas po skaudžios nesėkmės Norvegijoje pripažino, kad daug kas nepavyko, ypač gynyboje, ir varžovas skaudžiai baudė
Futbolas
Pratęsti žygį Čempionų lygoje „Žalgiris“ išvyko į Norvegiją
Vilniaus „Žalgirio“ komanda antradienio rytą išvyko į gerai pažįstamą kelionę – Budės miestą Norvegijos šiaurėje. Viename šiauriausių Europos futbolo taškų žalgiriečiai
Futbolas
Sėkmės atveju „Žalgirio“ lauktų Bulgarijos arba Kroatijos čempionas
UEFA Čempionų ir Europos lygos atrankos ketvirtųjų etapų burtai Vilniaus „Žalgiriui“ lėmė tuos pačius potencialius varžovus – dvikovą su Bulgarijos
Futbolas
Retenybė Europoje: trečius metus iš eilės žaisti su Norvegijos čempionais
Per 27 Vilniaus „Žalgirio“ sezonus Europos futbolo turnyruose to dar nebuvo – trečią kartą reikės rungtyniauti su ta pačia komanda. Trečią
Futbolas
Malmėje – istorinė pergalė
Istorinę pergalę Švedijoje pasiekęs „Žalgiris“ įgyvendino ilgai siektą svajonę – užsitikrino vietą viename iš UEFA turnyrų grupių etapų. Žalgiriečiai Čempionų lygos
Futbolas
V. Čeburinas prieš svarbiausią metų išbandymą: ruošėmės negalvodami apie turimą pranašumą
Trečiadienio vakare Švedijoje „Žalgirio“ laukia rimčiausias ir bene svarbiausias šių metų išbandymas – atsakomoji UEFA Čempionų lygos antro atrankos etapo
Futbolas
Į Malmę žalgiriečiai atvyko pasitikėdami ir turėdami atsargą
Po septynerių metų pertraukos „Žalgiris“ svarbių Čempionų lygos rungtynių atvyko žaisti į Malmę – Švedijos miestą, kuriame jau kartą pavyko
Futbolas
Pirmose rungtynėse – pergalė prieš Švedijos čempionus
UEFA Čempionų lygos antrajame atrankos etape Vilniaus „Žalgiris“ startavo pergalingai: antradienį namie 1:0 įveiktas Švedijos čempionas „Malmo“. Pergalingą įvartį 49 minutę
Futbolas
„Žalgirio“ vartininkas prieš mūšį su „Malmo“: jei įvykdysime mūsų paruoštą planą – gali pasisekti
Vilniaus „Žalgirio“ treneris Vladimiras Čeburinas prieš antradienio dvikovą su „Malmo“ teigė, jog varžovai nebaugina, o vartininkas Edvinas Gertmonas vylėsi, jog
Futbolas
„Žalgirio“ varžovas „Malmo“: 7 metų senumo sąskaitos ir keliolika kartų didesnis biudžetas
Vilniaus „Žalgirio“ kelyje UEFA Čempionų lygoje po septynerių metų pertraukos antrą kartą stovi Švedijos čempionas – „Malmö“ FF. Pernai tarp Čempionų
Futbolas
Sunkią pirmą pažintį Kosove turėjęs „Žalgiris“ namuose tikisi atrodyti kitaip
Viena yra varžovą žiūrėti vaizdo įraše, visai kita – sutikti gyvai. Apie tai kalbėję „Žalgirio“ treneris Vladimiras Čeburinas ir komandos