ketvirtadienis, rugpjūčio 6 d.
Aktualijos
Pigių prekių parduotuvėms iškilo bankroto grėsmė
Teigiama, kad itin pigių prekių parduotuvių tinklas „Poundworld“ atsidūrė itin sudėtingoje situacijoje, o tūkstančiai tinklo darbuotojų gali likti be veiklos.
Pramogos
Imigrantė prasilošusi žmona paliko vyrą bankrutuoti
Apie tai, kad žmona pralošė daugiau nei tris milijonus svarų sterlingų, britas Christopheris Forte’as sako sužinojęs tik po poros skyrybų.
Aktualijos
Ant bankroto slenksčio – vienas didžiausių JK darbdavių
Antra pagal dydį Jungtinės Karalystės statybų kompanija dėl finansinių sunkumų atsidūrė ant išnykimo ribos, jeigu viskas baigsis pagal blogiausią scenarijų, be darbo gali likti dešimtys tūkstančių žmonių, iškilo grėsmė gyventojų taupomiems pinigams pensijų fonde.
Aktualijos
Iš „Ryanair“ atsistatydina aukštas pareigas užimantys darbuotojai
Įmonė pranešė, kad iš „Ryanair“ atsistatydino ilgiausiai dirbęs ir daugiausiai kompetencijų visose avialinijose turėjęs darbuotojas čia pradirbęs daugiau nei 30 metų, Michael Hickey, „Ryanair“ operacijų skyriaus viršininkas. Pagrindinė atsistatydinimo priežastis – kilęs chaosas ir problemos įmonėje.
Aktualijos
Žlugo britų skrydžių bendrovė, tarp priežasčių minima ir „Brexit“
Pirmadienį paryčiais patvirtinta, kad Jungtinės Karalystės skrydžių bendrovė „Monarch“ nutraukė veiklą, palikdama užsienyje daugiau nei 100 tūkst. žmonių. Dėl bankroto kaltinama ir vyriausybė bei „Brexit“.
Anglijoje
Kaip „Brexit“ sužlugdė sėkmingą verslą
Kente bankrutavus dešimtmečius gyvavusiai žemės ūkio bendrovei, be darbo palikusiai pustrečio šimto žmonių, savininkai beda pirštu į „Brexit“ ir bando įrodyti, kad šis bankrotas – tiesioginė pasitraukimo iš Europos Sąjungos pasekmė.
IT ir transportas
JAV kompanija pirmoji šalyje „čipuos“ savo darbuotojus
Viskonsine įsikūrusi kompanija „Three Square Market“ nutarė aprūpinti savo darbuotojus specialiais poodiniais implantais.
Aktualijos
Per dieną darbo gali netekti tūkstančiai
Prekybos tinklui BHS atsidūrus ant bankroto ribos artimiausiu metu apie 11 tūkst. darbuotojų gali tapti bedarbiais.
Aktualijos
„TalkTalk“ kompanijai gresia bankrotas?
„TalkTalk“ ryšių ir interneto kompanijai iškilo didelė grėsmė. Naujienų portalas mirror.co.uk paskelbė, jog kompanijai gali tekti sumokėti milijonines kompensacijas nukentėjusiems klientams.
Lietuva
Konservatorius nesutinka gelbėti Graikijos
Graikijos skolos neduoda ramybės ir Lietuvos politikams, nors pastarieji pritarė prasiskolinusios Europos Sąjungos (ES) narės gelbėjimo planui, ne visi seimo nariai laikosi nuomonės, kad skęstančius partnerius reikia gelbėti.
Pramogos
Žymusis „50 Cent“ reperis paskelbė bankrotą
„50 Cent“ reperis Curtisas Jamesas Jacksonas III šios savaitės pradžioje pateikė dokumentus dėl bankroto. Dokumentuose teismui C. J. Jacksonas nurodė, kad jo skolos siekia beveik 50 mln. dolerių.
Pasaulis
Kas dabar laukia graikų?
Graikai apsisprendė netaupyti. Tai jei aiškiai pareiškė per sekmadienį vykusį referendumą, kurio metu NE reformoms pareiškė 61,31 proc. šalies žmonių. Už pertvarkas ir tolimesnę Europos Sąjungos (ES) balsavo 38,69 proc. rinkėjų. Iš viso referendume balsavo virš 62 proc. rinkėjų.
Pasaulis
Sprendžiasi graikų likimas
Juodoji Graikijos savaitė, atrodo, niekada nesibaigs: bankai uždaryti, 1,2 mlrd. eurų skola, kuri turėjo būti pervesta į Tarptautinio valiutos fondo (VTF) sąskaitą, nesumokėta. Koks likimas laukia šalies ir jos gyventojų? Į šį klausimą kol kas vieno atsakymo nėra.
Pramogos
Teismas Londone sprendžia „Snoro” akcininkų likimą
Buvusių „Snoro” akcininkų Vladimiro Romanovo bei Raimondo Baranausko pavardės ir vėl skamba Londono teismuose. Jungtinės Karalystės Aukštasis teismas ėmėsi nagrinėti verslininkų skundą dėl jų išdavimo Lietuvai. Buvę „Snoro” valdytojai teisme dėl banko žlugimo apkaltino Lietuvos prezidentę Dalią Grybauskaitę.
ŽYMA
ČIPAVIMAS