trečiadienis, birželio 3 d.
Pasaulis
Prieštaringai vertinamas Honkongo saugumo įstatymas. Koks jis ir kam reikalingas Kinijai?
Kinijos parlamentui penktadienį pasiūlius priimti naują saugumo įstatymą Honkonge, šis žingsnis turėtų išprovokuoti naujus protestus šiame pusiau autonominiame finansų centre. Pasiūlymas,
Lietuva
Seimas griežtina genetiškai modifikuotų produktų ir augalų patekimą į Lietuvą
Seimas spręs, kurie genetiškai modifikuoti augalai ir kiti produktai galės būti auginami ar naudojami Lietuvoje. Jų sąrašą tvirtintų aplinkos ministras.  Seimas
Aktualijos
Vadyba
Ministras nemato įstatymų pažeidimo
 Susisiekimo ministras Jaroslavas Narkevičius sako nemanantis, kad pernai rudenį keičiant valstybės valdomo Lietuvos pašto valdybą buvo pažeisti įstatymai. Tai, kad valdyba paskirta neteisėtai, neseniai pareiškė Generalinė prokuratūra.
Aktualijos
Populizmas
Seimo nariai už gamtosaugininkų ginklą balsavo vienbalsiai
Seimas antradienį priėmė aplinkos taršos kontrolę ir prevenciją griežtinančių įstatymų pataisas. 
Anglijoje
Johnsonas skuba: jau penktadienį ketina pateikti parlamentui įstatymo projektą dėl „Brexit“
Jungtinės Karalystės premjero Boriso Johnsono vyriausybė ketina penktadienį parlamentui pateikti įstatymo projektą dėl „Brexit“, kad Britanija galėtų palikti Europos Sąjungą kitą mėnesį, pirmadienį pranešė ministro pirmininko atstovas.
Lietuva
Socialinių reikalų ir darbo komitetas – už griežtesnę skolų išieškojimo tvarką alimentų nemokantiems tėvams
Lapkričio 27 d. posėdyje Socialinių reikalų ir darbo komitetas, vykdydamas parlamentinę kontrolę, domėjosi vaikų išlaikymo išmokų administravimo situacija ir konstatavo, kad siekiant mažinti valstybės ir Sodros biudžeto patiriamas išlaidas bei motyvuoti skolininkus grąžinti susidariusias skolas, reikia griežtinti skolų išieškojimo tvarką vaikų išlaikymo lėšų (alimentų) nemokantiems tėvams.
Lietuva
Pakeistas Lietuvos Respublikos dokumentų ir archyvų įstatymas
Lietuvos Respublikos Seimas priėmė Lietuvos Respublikos dokumentų ir archyvų įstatymo Nr. I-1115 10, 11, 12 ir 14 straipsnių pakeitimo įstatymą.
Anglijoje
Borisas Johnsonas, atsisakęs atidėti „Brexitą”, galėtų sėsti į kalėjimą
Jungtinės Karalystės premjeras Borisas Johnsonas nenoriai priimė žinias, kad jam gali tekti atidėti „Brexitą”, tačiau Lordas MacDonaldas, buvęs vyriausiasis teisėjas, teigia, kad jei ministras pirmininkas atsisakys tą daryti, jo gali laukti kalėjimas.
Aktualijos
Mirtinai tėvo subadytos aštuonmetės mama: „ji išgelbėjo savo seserų gyvybes”
Mylee Billingham, mirtinai peiliu savo pačios tėvo užbadytos aštuonmetės, mama, širdį gniaužiančiame interviu atskleidė mananti, kad jos dukrytės mirtis galimai išgelbėjo jos seseris nuo panašaus likimo.
Aktualijos
„Sijonų kilnojimo įstatymas” įsigaliojo vakar: jį pažeidę rizikuojate ilga viešnage kalėjime
Įstatymas, numatantis baudas bei laisvės atėmimo bausmes už sijonų kilnojimą ir vaizdo fiksavimo priemonių naudojimą siekiant viešoje vietoje užfiksuoti nieko neįtariančių moterų kelnaites ar genitalijas įsigaliojo vakar: štai, ką turite žinoti.
Pasaulis
Drakoniškas įstatymas Rusijoje jau pareikalavo aukų: persekiojama už absurdiškas priežastis
Naujasis įstatymas, Rusijoje kriminalizuojantis nepagarbą Rusijos visuomenei ir institucijoms, veikiausiai žymi jau ir taip šalyje likusių vos kelių teisėtų protesto formų pabaigą, savo straipsnyje žurnalui „The Atlantic“ rašo Ana Nemcova.
Anglijoje
Naujas vaikų apsaugos įstatymas bus pavadintas keturmečio berniuko, dėl kūdikystėje tėvų sukeltų traumų netekusio abiejų kojų, vardu
Tonio įstatymas (Tony's Law) Jungtinėje Karalystėje bus svarstomas kovo 15-tą dieną. Įstatymą įkvėpė Tony Hudgello byla. Dabar jau ketverių metukų sulaukęs vaikas kūdikystėje buvo kankinamas tėvų.
Pramogos
Airė išsiskyrė su 300 metų vaiduokliu
Moteris, išgarsėjusi ištekėjusi už 300 metų amžiaus vaiduoklio, pranešė apie skyrybas ir paviešino perspėjimą kitiems.
Lietuva
85 proc. lietuvių nepritaria tos pačios lyties asmenų santuokoms
Didžioji dauguma lietuvių nenorėtų šeimoje turėti musulmono ir griežtai nepritaria tos pačios lyties asmenų santuokoms, rodo Jungtinių Valstijų organizacijos „PEW Research Center“ atliktas tyrimas.
Pramogos
Slapta susituokė J. Bieber'is
Prieš du mėnesius susižadėję Justinas Bieberis ir Hailey Baldwin be pašalinių akių ketvirtadienį susituokė Niujorke. Apie žymios poros santuoką remdamasis šaltiniais praneša žurnalas People.
Pramogos
Santuokos „kokybė“ pagal vestuvių datą
Poros vestuvių data visada reiškia astrologinę šeimos „gimimo datą“. Sutuoktinių santykiai ir jų šeimos likimas priklausys nuo to, po kokiu Zodiako ženklu jie susituokė.
Pramogos
Ant skyrybų slenksčio - dar viena žinoma pora
Prieš pusantrų metų susituokę šokėja Eglė Straleckaitė-Daugėlė ir verslininkas Justinas Daugėla išgyvena santuokos krizę. Pora jau kurį laiką nesirodo viešumoje, nors anksčiau kartu lankydavosi renginiuose.
Pramogos
Netikėtai ištekėjo „Kortų namelio“ žvaigždė
Tai daugeliui tapo didžiuliu siurprizu: People.com praneša, jog 52 metų aktorė Robin Wright ištekėjo už prancūzo mylimojo Clement Giraudet. Vestuvės įvyko penktadienį, tai patvirtino artimas porai šaltinis.
Gyvenimas
Naujos eros santuoka: kas padeda ją puoselėti?
Kas gali išsaugoti santykius, kurią baigia sunaikinti juos prislėgusi kasdienybės rūpesčių našta? Šeimos santykių psichologas Borisas Hercbergas paaiškino, kur reikėtų ieškoti išsigelbėjimo ir kas yra svarbiausia šiuolaikinei santuokai, kad ji išsilaikytų.
Pramogos
D. Hasselhoffas vedė gerokai jaunesnį modelį
66-erių metų legendinis „Gelbėtojų“ aktorius Davidas Hasselhoffas Italijoje susituokė su modeliu Hayley Roberts. Skelbiama, kad garsi pora susituokė privačios ceremonijos metu, rašo eonline.com.
ŽYMA
ĮSTATYMAS