antradienis, rugpjūčio 11 d.
The Economist
PASAULINĖ ĮTAKA
Padėka didžiajam broliui
Kadangi JAV nesiima vedlių vaidmens, Kinija mato progą padidinti savo įtaką Kinija tai vadina didžiausia skubios pagalbos operacija užsienyje nuo 1949 m.,
The Economist
PASAULINĖ ĮTAKA
Padėka didžiajam broliui
Kadangi JAV nesiima vedlių vaidmens, Kinija mato progą padidinti savo įtaką Kinija tai vadina didžiausia skubios pagalbos operacija užsienyje nuo 1949 m.,
Politika
Vilniaus universitetas
Tylusis elitas
Ar akademinė bendruomenė turėtų siekti didesnės įtakos visuomenėje? Taip, – tikina kandidatai į Vilniaus universiteto (VU) rektorius.
Anglijoje
JK Lordų Rūmai sudavė dar vieną smūgį vyriausybei dėl „Brexit“
Jungtinės Karalystės Lordų Rūmai pirmadienį sudavė dar vieną skaudų smūgį vyriausybei dėl „Brexit“, grąžindami išstojimą reglamentuojančio įstatymo pataisas svarstyti parlamento nariams.
Anglijoje
Balsavo už įstatymą dėl „Brexit” sustabdymo
Didžiosios Britanijos Lordų Rūmai pirmadienį balsavo dėl leidimo parlamentui sustabdyti šalies pasitraukimą iš Europos Sąjungos (ES) tokiu atveju, jei susitarimo nebus pasiekta.
The Economist
Aštriuoju galu
Kinijos vyriausybė siekia vogčiomis formuoti viešąją nuomonę ir tildyti kritiką kitose šalyse
Anglijoje
„Brexit“ ir vėl kyla grėsmė
Įtakingi lordų rūmų nariai reikalauja keisti esmines Jungtinės Karalystės ir Europos Sąjungos susitarimo dėl „Brexit“ sąlygas.
Anglijoje
„Brexit”: Vyriausybė patyrė antrą triuškinantį balsavimą
Šimtai Lordų rūmų atstovų antradienį įvykdė savo pažadus pažaboti Vyriausybės planus įvykdyti „Brexit” be parlamento pritarimo.
Anglijoje
Balsuota už ES piliečių JK teisių garantavimą
Vėlų trečiadienio vakarą Lordų rūmuose vykusio istorinio balsavimo metu parlamentarai pasipriešino Vyriausybei ir dauguma balsavo už Jungtinėje Karalystėje (JK) gyvenančių Europos Sąjungos (ES) piliečių teisių garantavimą po „Brexit”.
Anglijoje
Kokie šansai, kad „Brexit” neįvyks?
Antradienį auksčiausiam teismui paskelbus nuosprendį, kad Jungtinės Karalystės (JK) premjerė Theresa May negali pasinaudoti šimtmečius galiojančia monarcho suteikiama prerogatyva ir be šalies parlamento pritarimo pradėti pasitraukimą iš Europos Sąjungos (ES), daugeliui įsižiebė viltis, kad visgi „Brexit” gali būti išvengta.
Pramogos
Lordų rūmai gali vilkinti sprendimą dėl „Brexit“
Delsimas aktyvuoti 50 Lisabonos sutarties straipnsį gali paskatinti antrą referendumą.
Aktualijos
Užkirstas kelias valstybiniam pašalpų mažinimui
Jungtinės Karalystės (JK) Vyriausybei buvo suduotas didžiulis smūgis. Po įtempto vakaro balsuojant, Lordų Rūmai (angl. House of Lords) dauguma nubalsavo atidėti mokesčių kreditų mažinimą, - pranešė portalas bbc.co.uk.
ŽYMA
ĮTAKA