ketvirtadienis, spalio 1 d.
Gyvenimas
Daržovės ir vaisiai šaldiklyje prarado savo skonį? Patarimai, kaip produktus užšaldyti tinkamai
Šaldymas yra sveikiausias uogų, vaisių bei daržovių konservavimo būdas, nes išsaugo skonį, kvapą ir daugiausiai vertingų maistinių savybių. Užšaldyti galima
IT ir transportas
W. Ketterle: „Visuomenei reikia mokslininkų, einančių dar neišmintu keliu“
Technologinė pažanga, kaip ir žmonių susidomėjimas ja, stebina, sako Nobelio fizikos premijos laureatas, Masačusetso technologijos instituto profesorius Wolfgangas Ketterle. Tačiau to negana. Kalbėdamasis su IQ apžvalgininke Kotryna Tamkute jis teigė, kad norėdami keisti žmonių gyvenimus, turime užtikrinti mokslo, politikos ir verslo sąveiką.
Pramogos
Bankiniams pinigų pervedimams – griežtesnė kontrolė
Nuo kitų metų Jungtinėje Karalystėje keičiasi bankinių pinigų pervedimo tvarka – bus atliekama viena papildoma procedūra.
Pramogos
„ON€CARD“ – geriausia Kalėdų dovana jūsų artimiesiems Lietuvoje ar verslui
Artėjant bene svarbiausioms metų šventėms daugelis susimąsto, kokia dovana galėtų ne tik maloniai pradžiuginti artimuosius Lietuvoje, tačiau ir būtų tikrai naudinga. Norint išvengti nemalonios situacijos išrinkus netinkamą dovaną, daugelis jau seniai pamėgo Kalėdų proga dovanoti pinigų. Tačiau gyvenant Jungtinėje Karalystėje tokia dovana gali tapti itin brangi dėl tarptautinių pervedimo mokesčių.
Pramogos
„TransferGo” pristato skubų pinigų pristatymo būdą – išmokėjimas jau kitą rytą
„TransferGo“ pristatė naujausią tarptautinių pervedimo būdą: pinigų pristatymas kitą rytą vos už 2,99£.
Pramogos
Populiariausios – mobiliosios bankų programėlės
Naudojimasis internetine bankininkyste kompiuteriuose sumažėjo, bet sparčiai išaugo skaičius žmonių, kurie naudojasi mobiliosiomis bankų programėlėmis išmaniuosiuose telefonuose.
Pramogos
Pinigų pervedimas iš JK: kaip išsirinkti geriausią
Gyvendami svečioje šalyje daugelis susiduria su galvos skausmą keliančiais iššūkiais: būsto, darbo paieškos, medikai, mokyklos ir t. t. Įsikūrus atsiranda ir dar vienas rūpestis: kaip pigiai persiųsti pinigus artimiesiems į Lietuvą?
ŽYMA
ŠALDYMAS