ketvirtadienis, rugsėjo 24 d.
Pasaulis
Alabamoje per šaudynes prekybos centre nušautas 8 metų vaikas, sužeisti 3 žmonės
JAV Alabamos valstijoje per šaudynes viename prekybos centre žuvo 8 metų berniukas, o dar trys žmonės buvo sužeisti, pranešė vietos
Pasaulis
Čikagoje iš pravažiuojančio automobilio nušautas vienerių metų berniukas
Čikagoje iš pravažiuojančio automobilio buvo nušautas vienerių metų berniukas, o jo mama buvo sužeista. Toks incidentas apstulbino trečio pagal dydį
Aktualijos
Košmaras Sheffielde: 12 metų berniukas pašautas gatvėje
Šefilde siaubingo išpuolio metu buvo pašautas 12 metų berniukas.
Pasaulis
Šaudynės JAV mokykloje: pašautas ginkluotas mokinys, sužeistas policininkas
Vienoje Viskonsino vidurinėje mokykloje policininkas antradienį ryte pašovė ginkluotą mokinį ir pats per šį incidentą buvo sužeistas.
Pasaulis
Po šaudynių Trumpas ragina sutelkti dėmesį į psichikos ligas, o ne ginklų kontrolę
JAV prezidentas Donaldas Trumpas ketvirtadienį pareiškė, kad po šį mėnesį šalį sukrėtusių šaudynių Ohajuje ir Teksase jis mano, kad siekiant mažinti tokių nusikaltimų skaičių reikia sutelkti dėmesį į psichinius ligonius, o ne ginklų kontrolę.
Pasaulis
Tamsioji interneto pusė: nuo prekybos ginklais, narkotikais ir samdomais žudikais jus skiria vos keli pelytės paspaudimai
Paauglys iš Britanijos Kyle Davies naudojo resursus vien iš interneto tam, kad suplanuotų žudynes, kokių dar nematė niekas.
Pasaulis
Norvegijoje – kruvinos šaudynės
Netoli Oslo esančioje mečetėje vienas keliais ginklais ginkluotas vyras šeštadienį ėmė šaudyti ir sužeidė vieną žmogų, tačiau galiausiai buvo sulaikytas, pranešė norvegų policija ir įvykio liudininkai.
Pasaulis
Dar vienos šaudynės JAV: Ohajuje žuvo devyni, sužeista dar mažiausiai 16 žmonių
Deitono Ohajuje policija pranešė, kad sekmadienį ryte per šaudynes šiame mieste žuvo devyni ir buvo sužeista dar mažiausiai 16 žmonių.
Pasaulis
Kalifornijoje per maisto festivalį siautėjo ginkluotas užpuolikas: nušovė 3 žmones, dar 12 sužeisti
Kalifornijos šiaurėje mažiausiai trys žmogus žuvo ir dar apie 12 buvo sužeisti sekmadienį per šaudymą kasmetinėje maisto šventėje Gilrojaus mieste, pranešė vienas vietos tarybos narys.
Aktualijos
Šešios kruvinų šaligatvių dienos Londone: mirtinai subadyta jau penkta auka  
Policijos pareigūnai buvo iškviesti į Barneto rajoną. Jiems buvo pranešta apie muštynes, kurių trys dalyviai buvo išgabenti į ligonines dėl patirtų durtinių sužalojimų.   
Aktualijos
Toronto „Raptors“ krepšinio komandos pagerbimo šventėje įvyko šaudynės
Toronto „Raptors“ pagerbimo šventėje įvyko šaudynės. Kaip praneša Toronto policijos viršininkas Markas Saunderis, keturi žmonės patyrė „gyvybei nepavojingų“ traumų.
The Economist
Kraštutiniai dešinieji
Kodėl baltųjų nacionalistų terorizmas kelia pasaulinę grėsmę
Kraistčerčo žudikas veikė vienas, bet sekdamas siaubinga tendencija
Pasaulis
Šaudynių Naujojoje Zelandijoje vykdytojas įkvėpimo sėmėsi iš A. Breiviko
Teroristas, Naujojoje Zelandijoje žiauriai sušaudęs 49 asmenis, buvo įkvėptas Anderso Breiviko ir Darreno Osborne’o, rašo Dailymail.co.uk. Be to, savo manifeste jis reikalavo Londono mero Sadiqo Khano mirties.
Pasaulis
Šaudynės Los Andželo priemiestyje: pranešama apie aukas
Toranse (Kalifornijos valstija, JAV) šeštadienio naktį surengtos šaudynės. Pranešama apie pašautus žmones vietiniame boulingo klube, rašo „Los Angeles Times“.
The Economist
Padarinių kontrolė
Mūšio lauke išmoktos pamokos padeda civiliams gydytojams gelbėti terorizmo aukas
Aktualijos
Skaitytojos skundas: dėl sniego Londone sutriko lėktuvų skrydžiai
Londoną netikėtai užklupęs gausus sniegas ir vėl pridarė daug žalos miesto gyventojams. Į „Tiesos” redakciją kreipėsi lietuvė Rasa, kuri su vyru įstrigo panikos apimtame Lutono oro uoste.
Aktualijos
Šaudynės bažnyčioje Teksase: 26 žuvę, 20 sužeistų
Nepraėjus nė savaitei po teroro akto Niujorke, Jungtines Valstijas sukrėtė dar vienas išpuolis šalies pietuose. Netoli San Antonijaus esančio Saderland Springso miestelio 1-ojoje baptistų bažnyčioje jaunas vyras atidengė ugnį į susirinkusius į tikinčiuosius – žuvo 26 žmonės, 20 sužeistų.
Aktualijos
Šaudynių Las Vegase atomazga: 50 žuvusių, 400 sužeistų
Išpuolio Las Vegase, kur vienas šaulys ėmė šaudyti į minią koncerto pasiklausyti susirinkusių žmonių, aukų skaičius pasiekė  50, o į ligones buvo atvežta daugiau nei 400 sužeistųjų.
Pramogos
Skaitytojos skundas: lietuvių parduotuvėje – pasibaigusio galiojimo produktai
Į „Tiesos” redakciją kreipėsi skaitytoja Ieva, kuri nusprendė pasidalinti savo nusivylimu apsilankiusi vienoje lietuviškų parduotuvių Londone. Dalinamės skaitytojos laišku.
ŽYMA
ŠAUDYNĖS