trečiadienis, rugpjūčio 12 d.
Pasaulis
Išpuolis
Šaudynės Vokietijoje: mažiausiai devyni žmonės žuvo, šaulys rastas negyvas
Vokietijoje per dviejuose kaljano baruose surengtas šaudynes trečiadienio vakarą žuvo mažiausiai devyni žmonės, o po intensyvių paieškų anksti ketvirtadienį įtariamas šaulys buvo rastas negyvas savo namuose.
Pramogos
Nesutarimai karališkojoje šeimoje vyksta visai ne tarp M. Markle ir K. Middleton
Nepaisant to, kad per Kalėdas karališkosios šeimos nariai atrodė itin draugiški ir šventiškai nusiteikę, socialiniuose tinkluose plinta vaizdo įrašas, kuriame užfiksuota akimirka gerbėjus verčia abejoti, ar taip garsiai apkalbėti nesutarimai su Meghan Markle iš tiesų vyksta tarp jos ir Kate Middleton?
Pramogos
Karališkoji šeima pristatė kalėdinius atvirukus
Oficialioje Kensingtono rūmų instagramo paskyroje neseniai paviešintos Kembridžo kunigaikščių Kate Middleton ir princo Williamo bei jų trijų atžalų nuotraukos.
Pramogos
Britų aktorei suteiktas JK damos titulas
Princas Williamas „Oskarą“ pelniusiai Emmai Thompson per ceremoniją Bakingamo rūmuose suteikė vieną garbingiausių Didžiosios Britanijos apdovanojimų, o pati aktorė prisipažino kadaise norėjusi jį pabučiuoti.
Pramogos
Princas Williamas prieš vestuves žmonai davė ypatingą pažadą
Kate Middleton yra tikrai unikali karališkosios šeimos narė dėl vienos priežasties. Tokia ją daro princo Williamo pažadas, kurį jis davė mylimajai piršdamasis, rašoma express.co.uk.
Pramogos
Princas Wiliamas padarė tai, ko iki šiol nedrįso nei vienas karališkosios šeimos narys
Didžiosios Britanijos princas Williamas atvyko į Izraelį. Jis yra pirmasis iš britų karališkosios šeimos narių, besilankantis šioje šalyje su oficialiu vizitu.
Pramogos
Princui Williamui - 36-eri, kaip gimtadienį švenčia princai?
Šiemet princas Williamas švęs savo gimimo dieną, būdamas daugiavaikiu tėvu. Kembridžo kunigaikščiui, princui Williamui birželio 21 d. sukako 36 m. Šiais metais buvo du jam reikšmingi įvykiai – jis susilaukė trečios atžalos (princas Louisas gimė balandžio 23 d.) ir vedė jo brolis princas Harry'is. Trečiadienį Kensingtono rūmai paskelbė, kad princo Louiso krikštynos vyks liepos 9 d. Londone, Šv. Jameso rūmų Karališkoje koplyčioje, rašoma express.co.uk.
Pramogos
Ką kūno kalba atskleidžia apie dvi Britanijos princų moteris?
Neseniai vestuves su princu Harry atšokusi Meghan Markle tapo visateise karališkos šeimos nare, todėl ne vienas internautas smalsauja, kaip sutaria brolių Williamo ir Harry žmonos. Kai Meghan ir Kate kartu pasirodė kasmetiniame Karališkojo fondo forume, kūno kalbos ekspertai ėmė nagrinėti šių dviejų moterų kūno kalbą ir iš to spręsti apie jųdviejų tarpusavio santykius.
Pramogos
Minėdami vestuvių jubiliejų princas Williamas ir Kate pasidalino reta nuotrauka
Princas Williamas ir Kembridžo kunigaikštienė Catherine, vos kelios dienos po trečiosios atžalos gimimo švęsdami savo septynių metų vestuvių jubiliejų, su gerbėjais pasidalino iki šiol neskelbta vestuvių akimirka.
Pramogos
Pasaulį išvydo trečioji Kate Middleton ir princo Williamo atžala (atnaujinta)
Kembridžo kunigaikštienė Kate ir Didžiosios Britanijos princas Williamas pirmadienį susilaukė trečiojo vaikelio – jiems gimė sūnus, paskelbė Kensingtono rūmai.
Pramogos
Paaiškėjo, ko princas George’as paprašė Kalėdų senelio
Princas Williamas atskleidė, kad nors ir atrodo, kad mažasis Didžiosios Britanijos princas George’as gali turėti be galo ilgą kalėdinių norų sąrašą, viskas, ko mažylis paprašė Kalėdų senelio, yra tik viena dovana.
Pramogos
Šeimos pagausėjimo laukiantis princas Williamas prakalbo apie įstatymą ribojantį vaikų skaičių
Princas Williamas įžeidė visas nėščiąsias ir panašu, kad pamiršo, jog jo pačio žmona šiuo metu laukiasi dvynukų ir jie jau turės keturias atžalas. Internautai pasiuto iš pykčio dėl neapgalvotų princo kalbų.
Pramogos
Princui Williamui būtų užtekę ir dviejų atžalų
Karališkajai porai artimas šaltinis prasitarė, kad princas Williamas nenorėjo trečio vaiko. Esą baiminamąsi dėl kunigaikštienės sveikatos, o karališkųjų įpėdinių būtų pakakę ir dviejų.
ŽYMA
ŠAUDYNĖS HANAU MIESTE