antradienis, rugpjūčio 11 d.
Aktualijos
Netoli „Shell“ degalinės kaukėtas vyras piko valandomis šaudė į vairuotoją pro automobilio langą
Po incidento Birkenhead mieste, Mersisaide, buvo pranešta, kad pašautas vyras išsiųstas į ligoninę. Jis nukentėjo dėl pečių ir kojų sužalojimų, tačiau gyvybei pavojus negresia.
Aktualijos
Londone nuo savo kulkos mirė užpuolikas
Vyras, manoma, ne vyresnis nei 30 metų, netyčia mirtinai sužalojo save, kai iššovus iš ginklo kulka atšoko nuo automobilio ir pataikė į jį.
Pasaulis
Įvardintas Daytono šaudynių vykdytojas, dar 3 žmonės po šaudynių Teksase yra kritinės būklės
Policija identifikavo Daytono šaudynių vykdytoją – tai 24-erių Connoras Brettsas. Užpuoliko namuose FTB ir policija vykdė kratą.
Pasaulis
Dar vienos šaudynės JAV: Ohajuje žuvo devyni, sužeista dar mažiausiai 16 žmonių
Deitono Ohajuje policija pranešė, kad sekmadienį ryte per šaudynes šiame mieste žuvo devyni ir buvo sužeista dar mažiausiai 16 žmonių.
Lietuva
JAV prekybos centre – kruvinos šaudynės, žuvo 20 žmonių
Teksaso valstijos mieste El Pase automatu ginkluotas užpuolikas šeštadienį prekybos centre „Walmart“ nušovė 20 žmonių.
Pasaulis
13 mirę ir bent 9 sužeisti: nepatenkintas darbuotojas ėmė šaudyti valdžios pastate
Policija patvirtino, kad žuvo 13 asmenų ir dar bent 9 yra sužeisti. Šaulys taip pat buvo nukautas, arba pats atėmė savo gyvybę (policija kol kas šio fakto patvirtinusi nėra), įvykio vieta - vienas iš valdžios pastatų Virginia Beach.
Aktualijos
Susišaudymas Liverpulyje: šeštadienio vakare siautėjo kaukėtas šaulys
Du vyrai kauke veidą prisidengusio šaulio vakar vakare pašauti Norris Green, Liverpulyje. Vienas iš vyrų pašautas į galvą, kitas į krūtinę. Abu nukentėjusieji išvežti į ligoninę, jų būklė - kritinė.
Gyvenimas
Savybės, būdingos visiems mėgstamiems žmonėms
Kiekvienas nori būti mėgstamas – tai užkoduota žmogaus prigimtyje. Vis dėlto, sunku apibrėžti, kas tiksliai daro žmogų visų mėgstamu. Gal tai magiška charizma, traukianti žmones? O gal sugebėjimas būti draugišku ir mėgstančiu bendrauti? Arba mokėjimas pritarti ir niekad nemulkinti kitų?
ŽYMA
ŠAULYS