ketvirtadienis, rugpjūčio 6 d.
Namie ir svečiuose
Kai miegui nelieka laiko: „Nacionalinės ekspedicijos“ virėjo patirtys
Mantas Mozūra – mobilaus restorano savininkas, puikiai savo darbą įvaldęs virėjas ir šiek tiek romantikas. Su Rasa Pangonyte jis kalbasi apie susikurtą laisvę, džiaugsmą matyti jo maistu patenkintus žmones ir išgyventą mandalų kūrimo lėkštėje etapą.
Aktualijos
J. Valančiūnui maistą ruošdavęs šefas debiutuos rinktinėje
Kitą savaitę Palangoje prasidės Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės treniruočių stovykla. Daugiau nei mėnesį truksiančio pasiruošimo pasaulio čempionatui metu krepšininkai ne tik lies prakaitą treniruotėse, bet ir sužais devynerias kontrolines rungtynes. Šiais metais rinktinėje bus ir vienas naujas narys – žaidėjų mityba rūpinsis patyręs virtuvės šefas Svajūnas Jarmala.
Sveikata
Avokadų aliejus: maistui, sveikatai, grožiui
Avokadų aliejų galime drąsiai vadinti universaliu – jis, kaip ir alyvuogių aliejus, gali būti labai plačiai pritaikomas. Avokadų aliejus yra spaudžiamas iš pernokusių avokadų minkštimo. Avokadų vaisiuose bei iš jų išspaustame aliejuje gausu A, B1, B2, D ir E vitaminų, todėl jis gali būti naudojamas ir gaminant maistą, ir puoselėjant plaukus bei odą – įvairių grožio receptų yra tikrai nemažai.
ŽYMA
ŠEFAS