pirmadienis, gegužės 25 d.
Gyvenimas
Vienatvė dviese: toks artimas ir toks svetimas
Liūdniausia vienatvė yra šalia kito žmogaus. Kai nėra apie ką pasikalbėti, nėra abipusio supratimo ir tarp jųdviejų jau yra
Finansai ir investavimas
Statistika
Gerą šeimos finansinę padėtį suaugę vaikai perima rečiau nei blogą
Bloga šeimos finansinė padėtis gerokai dažniau pereina vaikams, kai šie suauga, negu gera padėtis, teigia statistikai.
Aktualijos
Konstitucinis Teismas
Seimas atmetė visus tris kandidatus į Konstitucinį Teismą
Seimas antradienį atmetė visus tris kandidatus į Konstitucinio Teismo (KT) teisėjus, taip pat ir Lietuvos Aukščiausio Teismo (LAT) pirmininke pasiūlytos
Aktualijos
Mančesteris: vyras 75 kartus smogė žmonai peiliu ir bandė nukirsti jai galvą
Mohammedas Choudhry iš Rochdale'o Didžiojo Mančesterio mieste vakar buvo įkalintas iki gyvos galvos Mančesterio kriminaliniame teisme už tai, kad 75 kartus smogė peiliu savo žmonai Saimai Riaz jų namuose.
Pasaulis
Kaimynai apie atokioje sodyboje rastą šeimą: tėvas - labai aršus
Nyderlandų policija apklausia Austrijos pilietį po to, kai atokioje kaimo sodyboje Nyderlanduose buvo aptikta uždaroje patalpoje gyvenusi šešių asmenų šeima. Kaip manoma, ten jie gyveno beveik dešimtmetį, rašo theguardian.com.
Pasaulis
Surasta šeima, rūsyje 9 metus laukusi „pasaulio pabaigos“
Nyderlandų policija viename atokiame ūkyje, rūsyje, surado tėvą ir šešis suaugusius jo vaikus, kurie ten, kaip pranešama, beveik dešimtmetį „laukė pasaulio pabaigos“, antradienį pranešė pareigūnai.
Gyvenimas
Tėvai raginami auklėti ne vaikus, o save pačius
Graikų filosofo Sokrato metodais pagrįstus mokymus socialiniams darbuotojams, pedagogams, vaikams bei jų tėvams rengianti organizacija „Juoda avis“ Lietuvos miestuose pristato paskaitą „Vaikas jau yra žmogus“.
Gyvenimas
Mažų vaikų emocijos – mįslė, kurią svarbu įminti visiems tėvams
Kasdien kiekvienas mūsų išgyvena visą paletę įvairių jausmų. Jie kaip antspaudai lieka vidiniame pasaulyje ir dar kurį laiką kartu su savimi juos nešiojame. Vaikų emocijos dažnai dar stipresnės, tiesa, greičiau besikeičiančios. Kokius jausmus gyvenimas sukelia vaikams ir kaip suaugę turėtų į juos reaguoti – dažnai diskutuojame su šeimomis. Kokia tėvų reakcija yra tinkama ir kokia trikdanti mažą žmogų bei kaip suvokti vaikų reiškiamas emocijas Jums pataria psichologė, knygų tėvams apie vaikų auklėjimą ir ugdymą bendraautorė, mokymų tėvams lektorė Asta Blandė bei visuminio šeimos ugdymosi studijos Family Lab Academy Kaune įkūrėja Jovita Starkutė.
Aktualijos
Egipto viešbučio baseine nuskendo 4-metė: nesutariama, kas kaltas dėl nelaimės
Egipte su šeima atostogavusi ketverių britė nuskendo vieno iš kurortinių viešbučių baseine.
Pramogos
B. Gateso ir jo žmonos Melindos laimingos santuokos paslaptis: kodėl pora kiekvieną vakarą kartu plauna indus?
Daugiau nei 25 metus santuokoje gyvenančių milijardierių Billo Gateso ir jo žmonos Melindos laimės paslaptis labai paprasta. Pasak žinomos poros, svarbu pasirūpinti, kad dviejų žmonių partnerystė būtų balansuota.
Gyvenimas
Psichologė apie „supertėvelius“: vaikams tobulų tėvų nereikia
Tik gražiausi rūbeliai, naujausi žaisliukai, geriausias darželis – suteikti tobulą vaikystę savo vaikui nori daugelis tėvų. Tačiau „Asmens sveikatos klinikos“ psichologė Rugilė Kazlauskienė perspėja, kad tobulumo siekis dažnai gali sukelti neigiamų padarinių, o balanso, kaip būti pakankamai gerais tėvais vaikui ir nekartoti savo tėvų padarytų auklėjimo klaidų, daugeliui reikia mokytis.
Aktualijos
Mama prisipažino nužudžiusi savo 23 mėnesių amžiaus dvynukus namuose po Kalėdų
Jake ir Chloe tėtis Stevenas teisme stebėjo, kaip 38 metų amžiaus Samantha Ford prisiėmė kaltę dėl netyčinės žmogžudystės po to, kai policija Gruodžio 27 dieną mirusius dvynukus rado jų lovytėse, namuose Westwoode, Kento grafystėje.
Sveikata
Lietuvoje yra apie 50 tūkst. nevaisingų šeimų
Gegužės 28-ąją minima Pasaulinė moterų sveikatos diena. Pasaulio sveikatos organizacijos duomenimis, viena iš keturių porų, gyvenančių išsivysčiusiose šalyse, yra nevaisinga. Kitais skaičiavimais, pasaulyje kas šešta pora (apie 10–15 proc.) susiduria su vaisingumo problemomis. Dar 10–25 proc. moterų patiria antrinį nevaisingumą, t. y. negali pastoti pakartotinai.
Lietuva
Išrinktasis Lietuvos prezidentas G. Nausėda – apie šeimą ir nelengvą gyvenimo pradžią
„Pasibaigus rinkiminei kampanijai jaučiu satisfakciją. Šis laikotarpis man davė labai daug. Žmones, kuriuos matau iš labai arti, matau jų akis, pasišventimą. Matau gražius žmones, atėjusius gražiais motyvais. Tikiu ateitimi ir džiaugiuosi, kad tokių žmonių yra daug. Jų dėka Lietuva dideliais žingsniais eis į priekį“, – įsitikinęs Gitanas Nausėda.
Pramogos
Už milijardieriaus ištekėjusi Žaneta: skrydžiai tik verslo klase ir žmonos atlyginimas pirmąją mėnesio dieną
Žaneta Ruaud – penkiasdešimt šešerių metų moteris, kurios gyvenimas apipintas mistiniais ženklais bei pranašystėmis. Prieš dvidešimt metų apsilankiusi pas būrėją, ji išgirdo, kad labai greitai sutiks vyrą tokiu pat vardu iš Karibų salyno ir jai niekada nebereikės dirbti. Maža to, būrėja pasakė, kad sutaps ir jų vaikų bei motinų vardai. Kad ir kaip neįtikėtinai viskas skambėjo, Žaneta pasidavė avantiūrai, su drauge automobiliais nuvyko į Paryžių ir jau kitą dieną sutiko jai išpranašautą vyrą – Gvadelupos saloje gyvenantį maitinimo verslo magnatą Žaną Ruaud. LNK laidoje „Bus visko“ šeštadienį 17.30 val. moteris atviraus, kad prireikė septyniolikos metų tam, kad vyras pasipirštų, o ištarusi lemtingąjį „taip“, lietuvė gavo visą krūvą privilegijų, viena jų – žmonos atlyginimas.
Pasaulis
Siekdama pasiimti mamos pensiją moteris jos palaikus namie laikė 5 mėnesius po mirties
Mamos palaikus namie laikiusi dukra gaus bent du metus korekcinių darbų bei turės gražinti pinigus. 
Gyvenimas
7 ydingos šeimos santykių taisyklės, kurios neigiamai atsiliepia mums ir suaugus
Kiekviena šeima susikuria ir palaiko savitas taisykles. Išmoktos elgesio taisyklės daro įtaką asmenims užaugus bei išėjus iš tėvų namų.
Aktualijos
Vienam sūnui dėl įžeidimo per Kalėdas užmušus kitą, mamai plyšta širdis
34 metų amžiaus Carl Eldred teismas skyrė ketverių metų laisvės atėmimo bausmę po to, kai šis buitinio konflikto per Kalėdas metu užmušė savo vyresnįjį brolį Lee. Vyras prisipažino sukėlęs brolio mirtį.  
Pramogos
Penkios programėlės visai šeimai: nuo receptų iki buvimo vietos nustatymo
Šiandien, gegužės 15-ąją, minima Tarptautinė šeimos diena. Šia proga technologijų ekspertai dalijasi šeimų kasdienybę palengvinti galinčių išmaniųjų programėlių rekomendacijomis.
Gyvenimas
Garsus santykių ekspertas atskleidė, ką daryti, kad vyras niekada neišduotų
Žinomas lektorius, asmeninio efektyvumo treneris Darius Ražauskas atskleidė svarbiausias taisykles, kurių laikantis antroji pusė nė nesusimąstys apie neištikimybę. Pasak garsaus santykių eksperto, egzistuoja svarbūs elgesio modeliai, kuriuos turėtų įsisavinti kiekvienas.
ŽYMA
ŠEIMA