ketvirtadienis, rugpjūčio 6 d.
IQ Tema
Ne savo rogėse?
Žinia, kad Jungtinės Tautos Lietuvą priskyrė Šiaurės Europos šalims, socialiniuose tinkluose nuvilnijo pasididžiavimo banga. Taip pat privertė savęs paklausti, ar tikrai jau tapome šiauriečiais.
Pasaulis
Teroristinė drama Burkina Fase sostinėje
Naktį iš penktadienio į šeštadienį, apie 21 val. Jungtinės Karalystės laiku, Vakarų afrikoje esančioje Burkina Faso sostinėje Uagadugu buvo surengta ataka prieš vieną iš vietos viešbučių „Splendid“.
Aktualijos
Londone siautėja homoseksualus atakuojanti gauja
Naujienų portalas metro.co.uk pranešė, kad Londone siaučia keturių asmenų gauja, kurie per homoseksualams skirtas aplikacijas juos suvilioja pasimatymams, o susitikę užpuola ir apiplėšia. Per 48 valandas Croydone įvykdytos jau dvi atakos.
Pasaulis
„Anonymous“ perspėja: sekmadienį visame pasaulyje nugriaudės teroro išpuoliai
Pasak pasaulyje pagarsėjusio programišių tinklo „Anonymous“ grupės – „OpParisIntel“, „Islamo valstybė“ (IS) sekmadienį planuoja surengti teroro aktus įvairiose valstybėse. Teroristai ruošiasi suduoti dar vieną smūgį Paryžiui.
Pasaulis
Prancūzai bomborduoja Siriją su nauja jėga
Prancūzijai ir visam pasauliui gedint penktadienį Paryžiuje nužudytų žmonių, smogta teroristams. Remiantis įvairių žiniasklaidos priemonių išplatinta informacija, Prancūzija numetė 20 bombų Sirijoje ir sumbombordavo „Islamo valstybės“ (IS) tvirtove laikomą Rakos miestą.
Aktualijos
JK užkirstas kelias septyniems teroro išpuoliams
Jungtinėje Karalystėje (JK) per pastaruosius šešis mėnesius šalies žvalgybos tarnybos užkirto kelią septyniems teroro išpuoliams.
Aktualijos
Teroristų ataką sustabdė britų slaptieji agentai
Pasak naujienų portalo mirror.co.uk, šimtus lėktuvu skridusių žmonių gyvybių išgelbėjo slaptai dirbantys Jungtinės Karalystės (JK) pareigūnai, kurie laiku identifikavo grėsmę keliantį asmenį. Jų duomenimis, teroristinės grupuotės narys ketino sėsti į lėktuvą, kuris kilo iš JK oro uosto. Kol kas neatskleidžiama, ar jis siekė susprogdinti ar užgrobti lėktuvą.
ŽYMA
ŠIAURĖS EUROPA