ketvirtadienis, balandžio 22 d.
Pramogos
Radistai atsiprašė įžeistų mamų
Dešimtmetį švenčiantys radistai kartu su Liepa Mondeikaite ir Rūta Mikelkevičiūte įrašė savo „Kalėdų naktį tylią“ dainos versiją. Humoristinio klipo idėją radistai pasiskolino iš kolegų laidos „Vakaras su Urgantu“.
Pramogos
Ar Kalėdų Senelis tikrai gyveno? Mokslininkai pateikia galimą įrodymą
Ar Kalėdų Senelis buvo tikras? Mokslininkai pateikė vieną iš galbūt šią prielaidą patvirtinančių įrodymų: jie nustatė, kad Šv. Mikalojui, dabartinio Kalėdų Senelio prototipui, priskiriamas kaulas mus tikrai pasiekė iš tų laikų ir tos vietos dabartinėje Turkijoje, kurioje šis šventasis mirė.
Pramogos
Paaiškėjo, ko princas George’as paprašė Kalėdų senelio
Princas Williamas atskleidė, kad nors ir atrodo, kad mažasis Didžiosios Britanijos princas George’as gali turėti be galo ilgą kalėdinių norų sąrašą, viskas, ko mažylis paprašė Kalėdų senelio, yra tik viena dovana.
IQ Tema
Pajudėkime
Finansinę padėtį įmanoma pagerinti ne tik išvykstant dirbti į užsienį, bet ir keičiant gyvenamąją ar darbo vietą Lietuvoje
Aktualijos
Vyriausybė apsisprendė dėl  lengvatinių tarifų dydžio
Premjeras Saulius Skvernelis teigė, jog Vyriausybė siūlys, kad ateityje du lengvatiniai pridėtinės vertės mokesčių (PVM) tarifai būtų 5 ir 15 procentų. Tačiau premjeras kol kas nedetalizuoja, kokioms prekėms ir paslaugoms šie tarifai būtų taikomi.
Aktualijos
Laikinai bus grąžinta 9 proc. PVM lengvata šildymui
Laukti žiemos šalčių bus ramiau: Vyriausybė nusprendė, kad bent jau laikinai – nuo rudens iki metų pabaigos – bus grąžinta 9 proc. pridėtinės vertės mokesčio (PVM) lengvata šildymui. Kokia ji bus nuo 2018-ųjų, kol kas neskelbiama.
Aktualijos
Nuomonę dėl lengvatinio PVM tarifo šildymui dydžio pareiškė konservatorių lyderis
Susitarimą su valdančiaisiais „valstiečiais“ dėl pridėtinės vertės mokesčio (PVM) lengvatos centriniam šildymui sugrąžinimo sudaręs konservatorių lyderis Gabrielius Landsbergis mano, kad lengvatinis tarifas turėtų siekti 9 procentus.
Pramogos
Lietuvių sukurto autobuso pirkėjas – pats Kalėdų Senelis!
Jei per Kalėdas ketinate aplankyti Kalėdų Senelio rezidenciją Laplandijoje, galimas dalykas, kad šioje kalėdinių stebuklų šalyje jus sutiks ir tiesiai pas Kalėdų Senelį nugabens lietuvių kurtas autobusas.
Pasaulio lietuviai
Sigutis Jačėnas – ilgiausiai Lietuvoje vaikams tarnaujantis Kalėdų Senelis
Trumpai pristatyti šventinio „Tiesos“ numerio pašnekovą išties nelengva, tačiau aišku viena: metams bėgant aktorius ir dainininkas Sigutis Jačėnas nesikeičia, išlieka vis toks pat – įdomi, šilumą ir išmintį spinduliuojanti asmenybė. Kone kiekvienam tautiečiui S. Jačėnas kelia gerų prisiminimų ir emocijų: vieniems tai vaikystės dainos ir spektakliai, kitiems Kalėdų Senelis, tretiems – tiesiog mielas ir pažįstamas televizijos veidas.
Pasaulis
Paskutinis penkiamečio noras išsipildė Kalėdų senelio glėbyje
Kalėdiniame filme „A father Christmas“ pagrindinį Kalėdų senelio vaidmenį atlikęs Eric Schmitt-Matzen manė, kad jam jau niekada nebeteks imtis jam gerai žinomo vaidmens. Tačiau šių metų gruodį jis sulaukė netikėto skambučio, kurį vyras atsimins visą gyvenimą.
Pasaulio lietuviai
Lietuvį į Laplandiją išvijo tautiečių nenoras tobulėti
Nuo informacinių technologijų darbo Lietuvoje iki noro dirbti mokytoju Laplandijoje. Tokį kelią vos per keletą metų nuėjo kaunietis Vaidotas Urbanavičius, dabar savo gyvenimą dalijantis tarp Švedijos ir atšiauriausios Suomijos šiaurės.
Pasaulio lietuviai
Per šventes džiaugsmą Londone dosniai dalija aktoriai
Aktoriai Danielė ir Gintas Martinkėnai jau dešimtmetį gyvena Anglijoje. Šventines tradicijas ir užsienyje išlaikanti šeima savo spektakliais džiugina svetur gyvenančius lietuvius. Daug metų stebintys besikeičiančius žmonių įpročius, „Tiesos“ pašnekovai tikino, kad vaikai – nesikeičia. Nors dovanų kasmet ir nori brangesnių, bet Kalėdų seneliu persirengusio vyro jie vis dar tebelaukia žibančiomis akutėmis.
Pramogos
Kalėdų seneliui – modernizuotos reaktyvinės rogės
Šiemet Kalėdų senelis savo senas medines roges galės iškeisti į naujesnes – modernizuotas, su įdiegtomis naujausiomis technologijomis. Rogės, pavadintos „Super rogėmis“, turi GPS navigacijos sistemą, parkavimo jutiklius bei kamino filmavimo kamera.
ŽYMA
ŠILDYMO KAINA