sekmadienis, rugpjūčio 9 d.
Pasaulis
2020-ųjų balandis beveik pasiekė šilčiausio balandžio rekordą
Praėjęs balandis vidutine oro temperatūra beveik pasiekė 2016 metų balandžio rekordą, didžiausią pasaulyje per visą stebėjimų istoriją; ypač aukšta temperatūra
Pasaulis
2019-ųjų liepa buvo šilčiausias mėnuo nuo matavimų pradžios, patvirtino mokslininkai
Meteorologai ketvirtadienį patvirtino, kad šių metų liepa buvo karščiausias mėnuo pasaulyje nuo matavimų pradžios 1880 metais.
Pramogos
Atšilus orams: 5 vietos arti Londono, kuriomis galite pasimėgauti su šeima, draugais ar antrąja puse
Šios vietos - ne tik išsidėsčiusios arti Londono, bet ir nenuskriaus jūsų kišenės!
Aktualijos
Kas ketvirtam žmogui JK šildytis namus yra prabanga
Šalį užvaldant vis šaltesniems orams, nemažai Jungtinės Karalystės gyventojų susidūrė su problema. Jie turi apsispręsti, kas jiems svarbiau – šilti namai ar maistas?
Lietuva
Be ryšio liko 30 tūkst. žmonių, lietuviai raginami nepanikuoti
Užsienyje viešintys telekomunikacijų bendrovės „Tele2“ klientai nuo penktadienio negali naudotis ryšio paslaugomis.
Aktualijos
Londono metro sistemoje – esminis lūžis
Londono Transporto skyriaus atstovai pranešė, kad iki 2019 metų visose metro stotyse esančiose giliai po žeme, pradės veikti 4G ryšys.
Verslas
Vilniaus ir „Veolia“ ginčas dėl žalos atlyginimo keliasi į Stokholmo arbitražą
Stokholmo arbitražas gavo Vilniaus valdžios pretenziją dėl Prancūzijos koncerno „Veolia“ ir jo valdomos įmonės „Vilniaus energija“ miestui padarytos žalos.  Nors žalos suma nėra skelbiama, preliminariais skaičiavimais ji galėtų siekti maždaug 200 mln. eurų.
Verslas
Visi prieš S.Skvernelį: prie konservatorių dėl PVM lengvatos šildymui jungiasi G.Paluckas
Naujasis Lietuvos socialdemokratų partijos pirmininkas Gintautas Paluckas siūlo visam laikui nustatyti lengvatinį pridėtinės vertės mokesčio (PVM) tarifą centralizuotam šilumos tiekimui.
Verslas
Valstybės kontrolė: ne visos savivaldybės šilumos ūkį valdo atsakingai
Už šilumos tiekimą atsakingos savivaldybės neužtikrina tinkamos šilumos ūkio nuomos sutarčių priežiūros ir kontrolės, o, pasibaigus sutartims, susiduria ir su problemomis perimant šilumos ūkio turtą, rodo Valstybės kontrolės atliktas šilumos ūkio nuomos savivaldybėse auditas.
Lietuva
Ką labiausiai išgąsdins išankstinio mokėjimo SIM kortelių registracija?
Lietuvoje greitu laiku reikės registruoti išankstinio mokėjimo SIM korteles. Tą reikės padaryti ne tik žmonėms jas įsigijusiems dabar, bet ir gerokai seniau. Tikimasi, kad toks sprendimas padės užkirsti kelią telefoniniams sukčiams bei teroristams.
Pramogos
Paskelbtas blogiausias mobiliojo ryšio operatorius
Komunikacijų reguliavimo tarnyba paskelbė naujausius duomenis, atskleidžiančius, kurių mobiliojo ryšio operatorių paslaugomis dažniausiai skundžiasi klientai.
Pramogos
„Veidelių” siuntimas telefonu - kainuoja?
Paprastai tekstiniai pranešimai yra nemokami. Tačiau paaiškėjo, kad jeigu trumpojoje žinutėje naudojate „veidelius”, tai gali kainuoti papildomai. Telefonų naudotojai, mėgstantys siųnčiamas trumpąsias žinutes paįvairinti ikonomis bei „veideliais”, gali sulaukti netikėtai didelių sąskaitų, praneša portalas telegraph.co.uk.
Pramogos
Kiek iš tikro kainuoja „iPhone 6“?
Vos pasirodęs naujasis „iPhone 6“ modelis sulaukė milžiniško susidomėjimo visame pasaulyje. Apie naujojo „Apple“ gaminamo išmaniojo telefono atsiradimą prekyboje sužinoti turėjo bemaž visi, kurie buvo bent atsivertę laikraštį ar įsijungę televizorių.
Aktualijos
Anglijos vartotojams gali brangti mobilusis ryšys
Mobiliųjų telefonų prekybos tinklas „Phones 4 U“ paskelbė apie galimą bankrotą. Jei prognozės pasitvirtins, 5600 darbuotojų neteks nuolatinio darbo, o Jungtinės Karalystės vartotojams brangs mobiliojo ryšio sutartys bei patys telefonai, skelbė šalies žiniasklaida.
Pramogos
„iPhone“ gerbėjai rikiuojasi Londone
Dėl „Apple“ prekės ženklo pamišę gerbėjai, jau nuo šios savaitės pradžios rikiuojasi prie pagrindinės šios parduotuvės Regento gatvėje, laukdami naujausio telefono „IPhone 5“ pasirodymo.
Pramogos
Ką kalba jūsų mobilusis telefonas?
Žinote, koks yra efektyviausias būdas šiais politinio korektiškumo laikais subtiliai įžeisti savo pašnekovą? Ogi jam kalbant atsiliepti į savo mobiliojo telefono skambutį.
Pramogos
Mobiliųjų operatorių fronte – karas dėl jūsų
Tikriausiai būtų nelengva atrasti kitą paslaugų segmentą, kuriame konkurencija dėl kiekvieno vartotojo būtų didesnė, nei šiandien ji yra telekomunikacijų rinkoje. Ypač tarp mobiliojo ryšio paslaugas teikiančių operatorių. Pastarieji pluša diena iš dienos kurdami ir siūlydami naujus pasiūlymus esamiems ir, dar svarbiau, būsimiems klientams.
Pramogos
Vienišius britas skambučiams išleido tūkstančius svarų
Išsiskyręs su savo partnere, britas Kevinas Waldrumas dalyvaudamas telefoniniuose pažinčių pokalbiuose vos per tris mėnesius išleido 91 tūkst. svarų, pranešė Dailymail.
Aktualijos
Atpigs tarptautinis tarptinklinis ryšys tarp Lietuvos ir Rusijos
Iki liepos 1 d. Lietuvos ir Rusijos mobiliojo ryšio operatoriai turėtų susitarti tarpusavyje dėl tarptautinio tarptinklinio ryšio tarifų sumažinimo. Numatoma, kad šie tarifai bus artimi šiuo metu galiojantiems Europos Sąjungoje.
ŽYMA
ŠILUMA