sekmadienis, sausio 17 d.
Pasaulis
Rusijos šnipai galimai siūlydavo atlygį Talibanui už koalicijos karių žudymą Afganistane
Jungtinių Valstijų žvalgyba padarė išvadą, kad Rusijos agentai siūlydavo su Talibanu susijusiems kovotojams atlygį už Afganistane veikiančios JAV vadovaujamos koalicijos
Pasaulis
Airija įtaria Rusijos šnipus jos teritorijoje tyrinėjant povandeninius kabelius
Airijos policija yra įsitikinusi, kad Rusija į jų šalį yra atsiuntusi šnipų, tyrinėjančių povandeninius kabelius, kuriuos pažeidus būtų pristabdyta pasaulinė komunikacija.
Aktualijos
Teorija
Lietuvos saugumas teigia, kad kelionės yra potenciali rizika būti užverbuotam
Žvalgybos tarnybos antradienį perspėjo, kad nemokamų elektroninių vizų į Rusiją sistema didina rizikas Lietuvos saugumui, nes sudaro palankias sąlygas Maskvai verbuoti šnipus.
Pasaulis
2019-aisiais buvo aptikta įtariamų rusų šnipų „santechnikų“
Šveicarų policija pernai prabangiame Davoso kurorte susekė du įtariamus rusų agentus, kurių vienas tvirtino esąs santechnikas, antradienį pranešė šveicarų spauda.
Pasaulis
Atviri pasakojimai, kaip Rusijos specialiosios tarnybos verbavo lietuvius: kai kurie metodai buvo tikrai netikėti
„Mane bandė užverbuoti Rusijos specialiosios tarnybos“, – per interviu DELFI prisipažino ne vienas buvęs Lietuvos studentas, dar visai neseniai studijavęs aukštosiose Rusijos Federacijos mokyklose.
Pasaulis
Rusija atmeta pranešimą apie šnipų bazę Prancūzijos Alpėse
Rusija trečiadienį atmetė vieno prancūzų laikraščio pranešimą, kad rusų šnipai vykdė operacijas Europoje naudodamiesi Prancūzijos Alpių regionu kaip savo užnugario baze, ir pareiškė, kad tai sąmokslo teorija, kuria siekiama šmeižti Maskvą.
Pasaulis
Per šnipų mainus išlaisvinto norvego istorija sukrėtė vietinius: tai tiesiog nerealu
„Dėkoju daugeliui žmonių už paramą per šiuos dvejus metus, o ypač – savo šeimai, ji buvo neįtikėtinai stipri. Taip pat reiškiu ypatingą padėką Lietuvos Prezidentui, kurio pastangos padėjo surengti šiandienos mainus Lietuvos ir Rusijos pasienyje“, – penktadienio vakarą išplatintame vaizdo įraše kalbėjo per Lietuvos ir Rusijos „šnipų mainus“ laisvę atgavęs Norvegijos pilietis Frodė Bergas.
Pramogos
Astronomai apstulbę dėl amžiaus radinio žvaigždėdaroje
Astronomai nustebo kai žvaigždėdaroje Paukščių Take rado tris skirtingo amžiaus žvaigždes, ir tai sukėlė abejonių dėl dabartinės mokslininkų nuomonės apie žvaigždžių formavimąsi.
ŽYMA
ŠNIPAI