šeštadienis, rugpjūčio 15 d.
Pramogos
Mirė Anglijos numylėtinis 14-metis šokėjas, vadintas „kitu Billy Elliotu“
Jackas Burnsas iš Greenocko, Škotijoje mėgavosi vaidmenimis ITV trileryje „Plain Sight“, „The One Show“ ir „ Priscilla Queen of the Desert".
Aktualijos
Karjerą baigusį A. Bižoką pasveikino ir buvusi partnerė
Tituluočiausias visų laikų Lietuvos sportinių šokių atstovas Arūnas Bižokas baigė savo įspūdingą karjerą. Praėjusį savaitgalį 41 metų lietuvis kartu su ilgamete partnere Katiuša Demidova Blakpulo turnyre sušoko paskutinį savo šokį ir kolegų buvo pakilnotas ant rankų. Aikštelę pora paliko iškovojusi net 10 WDC pasaulio profesionalų klasikinių šokių čempionų titulų.
Gyvenimas
Odontologas brangiai sumokėjo už nemokšiškumą
Už nekokybiškai suteiktas paslaugas, dėl kurių žmogus patyrė skausmus ir kitus nepatogumus, vienas Jungtinės Karalystės odontologas sumokėjo beveik 40 tūkst. svarų sterlingų kompensaciją.
Gyvenimas
Dantų gydymas Lietuvoje – profesionalu, greita ir patogu
Burnos higiena ir dantų priežiūra vieni svarbiausių geros sveikatos ir puikios išvaizdos aspektų. Jei vienus trūkumus galime užmaskuoti, o negalavimus kurį laiką ignoruoti, kaip pataria specialistai, dantų sveikata privalu uoliai rūpintis, nes uždelstos problemos ilgainiui gali tapti gyvenimą apkartinančiomis bėdomis. Ne paslaptis, kad dauguma, po visą platųjį pasaulį išsibarsčiusių, lietuvių savo dantų priežiūrą patiki tik itin kvalifikuotiems Lietuvos gydytojams, o dažnai atostogos ar viešnagės tėvynėje yra planuojamos pagal vizitų pas odontologą tvarkaraščius.
ŽYMA
ŠOKĖJAS