šeštadienis, spalio 24 d.
Pasaulis
Suimtas vienas pagrindinių įtariamųjų dėl kruvinų išpuolių Šri Lankoje per Velykas, nusinešusių šimtų žmonių gyvybes
Po daugiau kaip 250 žmonių gyvybių nusinešusių išpuolių Velykų sekmadienį Šri Lankoje sulaikytas vienas pagrindinių įtariamųjų.
Pasaulis
Višosiose erdvėse sklando kraują stingdantys įrašai iš Šri Lankos teroristinių išpuolių
Kraują stingdanti vaizdo kamerų nufiluomta medžiaga: Šri Lankos penkių žvaigždučių viešbutyje apsistojęs per naktį savižudis sprogdintojas, ryte, pusryčių salėje, susisprogdino kartu nusinešdamas daugybes žmonių gyvybes.
Pasaulis
Šri Lankoje per reidą prieš įtariamą džihadistų buveinę žuvo 15 žmonių
Šri Lankoje 15 žmonių, įskaitant šešis vaikus žuvo penktadienį vakare per saugumo pajėgų operaciją, surengtą reaguojant į Velykų sekmadienio sprogdinimų virtinę.
Pasaulis
Britanija paragino piliečius susilaikyti nuo nebūtinų kelionių į Šri Lanką
Jungtinė Karalystė ketvirtadienį paragino piliečius susilaikyti nuo nebūtinų kelionių į Šri Lanką, šiai valstybei siekiant atsigauti nuo mažiausiai 359 gyvybes nusinešusio praėjusios savaitės išpuolio.
Lietuva
URM rekomenduoja susilaikyti nuo nebūtinų kelionių į Šri Lanką
Reaguodama į praėjusio Sekmadienio įvykius Šri Lankoje Lietuvos užsienio reikalų ministerija rekomenduoja Lietuvos piliečiams laikinai susilaikyti nuo nebūtinų kelionių į šalį.
Pasaulis
Sprogdinimų Šri Lankoje aukų skaičius padidėjo iki 359
Šri Lankoje per Velykų sekmadienį įvykdytų virtinės sprogdinimų aukų skaičius išaugo iki 359, taip pat buvo suimta daugiau įtariamųjų dėl šių išpuolių, trečiadienį pranešė policija.
Pasaulis
Smurto proveržis Šri Lankoje: sprogdinimų aukų skaičius išaugo iki 290
Mažiausiai 290 žmonių žuvo per virtinę sprogdinimų Šri Lankos bažnyčiose ir prabangiuose viešbučiuose, tapusių didžiausiu smurto proveržiu šioje saloje nuo niokojančio pilietinio karo pabaigos prieš dešimtmetį.
Pasaulis
Per teroro išpuolius Šri Lankoje lietuviai nenukentėjo
Užsienio reikalų ministerija neturi duomenų, kad per teroro aktą Šri Lankoje nukentėtų Lietuvos piliečiai.
Pasaulis
Donaldas Trumpas pasidalino užuojautos žinute, teigiančia, kad Šri Lankoje žuvo bent 138 milijonai
Tarp visų Šri Lankai siųstų užuojautos žinučių šurmulį sukėlė Jungtinių Amerikos Valstijų prezidentas Donaldas Trumpas, teigęs, kad žuvo bent 138 milijonai žmonių.
Pasaulis
Šri Lankoje - 8 sprogimai: nustatė paskutinės atakos kaltininką
Trijose bažnyčiose ir trijuose viešbučiuose Šri Lankos sostinėje Kolombe ir jo apylinkėse nugriaudėjo sprogimai, sekmadienį pranešė policija. Šiuo metu pranešta apie 8 sprogimus, kurių metu žuvo beveik 160 žmonių, šimtai sužeistų.
Pasaulis
Šri Lankoje per Velykų pamaldas bažnyčiose ir viešbučiuose nugriaudėjo šeši sprogimai
Trijose bažnyčiose ir trijuose viešbučiuose Šri Lankos sostinėje Kolombe ir jo apylinkėse nugriaudėjo sprogimai, sekmadienį pranešė policija.
Lietuva
Britų policija areštavo keturis įtariamus ekstremistus, jie - Šri Lankos piliečiai
Jungtinės Karalystės policija pranešė areštavusi keturis vyrus iš Šri Lankos, įtariamus priklausymu uždraustai ekstremistų organizacijai.
Aktualijos
Tragedija Šri Lankoje – aukų padaugėjo iki 146
Per musoninių liūčių sukeltus potvynius ir purvo nuošliaužas žuvo mažiausiai 146 žmonės, dar 112 laikomi dingusiais.
Pramogos
V.Šapranausko „Juodojo humoro turas“ tęsiasi
Vytauto Šapranausko „Juodojo humoro turas“ tikriems anekdotų gerbėjams - gardesnis nei juodieji ikrai, o dorovingiems šventuoliams – pavojingesnis nei juodligė. Aktorius ir TV ekranų liūtasir toliau lanko Lietuvos miestus ir miestelius su programa, kurią prifarširavo stipriausiais anekdotais iš savo 30 metų kaupto pokštų lobyno.
ŽYMA
ŠRI LANKA