antradienis, sausio 19 d.
Pasaulis
Kaip žiemos šventes švenčia japonai?
Japonų prevencinės medicinos ekspertė, „Beža Familia“ grožio namų prezidentė Erika Stankevičiūtė pasakojo apie Kalėdas Japonijoje, dovanojimo intencijas ir linkėjimus vienas
Pasaulis
Norvegija sušvelnins apribojimus dėl koronaviruso švenčių laikotarpiu
Norvegija trečiadienį pranešė, kad per Kalėdas ir Naujuosius metus šiek tiek sušvelnins apribojimus koronaviruso ir leis gyventojams į svečius pasikviesti
Komentarai
Komentaras
Tai skubėkim gyventi į šventę
Tas „gyventi“ ir „šventė“ – chrestomatinis blogo rimavimo pavyzdys. Susimovė klasikė poetė. Įsijautusi, beeiliuodama tvirtapradę ir tvirtagalę priegaidę supainiojo. Tik šis tekstas ne apie tai. Kaip patiems nesusimauti tame skubėjime, šventime ir švenčių laukime. Kaip sustoti, atsisakyti šventės ir pradėti gyventi. Ir pamatyti save.
Verslas
Ekologija
Per Vilniaus miesto šventes nebeliks plastikinių indų
Per Vilniaus miesto šventes nebebus galima naudoti vienkartinio plastiko gaminių – tokį sprendimą trečiadienį priėmė Vilniaus miesto savivaldybės taryba.
Pramogos
Lietuva įžengė į 2020-uosius: ko žinomi žmonės linki aplinkiniams?
Naujieji metai atneša ne tik gausybę pažadų sau, bet ir linkėjimų aplinkiniams. Nuo raginimų susirūpinti savo sveikata, finansinės gerovės iki meilės sau – naujienų portalas Alfa.lt pasidomėjo, ko žinomi žmonės palinkėtų lietuviams.
Pasaulio lietuviai
Lietuvos atstovybėse užsienyje vyko kalėdiniai renginiai
Gruodžio mėnesį, artėjant didžiosioms žiemos šventėms, užsienyje gyvenantys lietuviai turėjo galimybę kartu su tautiečiais prisiminti lietuviškas tradicijas ir kartu pažymėti šventinį laikotarpį.
Pramogos
Lietuviškų Kalėdinių dainų vakaras Londone kviečia pasitikti gražiausias metų šventes su pakilia nuotaika
Nepraleiskite progos kartu pasitikti švenčių!
Pasaulis
Apranga
Iš biuro – tiesiai į darbo vakarėlį. Kaip pasipuošti?
Gruodžio mėnuo yra išskirtinis ne tik žiemos švenčių laukimu, bet ir, rodos, nesibaigiančiais darbais bei reikalais.
Aktualijos
Šis triukas jums leis per Kalėdas atostogauti 12 dienų, nors išnaudosite tik 5 - bet turite paskubėti
Jei norite atostogauti ilgiau, bet neišnaudoti visų sukauptų atostoginių dienų, štai mažulytė gudrybė, kuri leis jums atostogauti ilgiau:
Aktualijos
Teismas lietuviui išaiškino, kokie daiktai draudžiami JK
Bostono mieste gyvenantis lietuvis išvengė griežtos bausmės už draudžiamų daiktų importą į Jungtinę Karalystę. Jų neva prireikė gintis nuo žmones gąsdinančių klounų.
ŽYMA
ŠVENTĖS