pirmadienis, rugsėjo 21 d.
Sveikata
Pasitik šventes gimtinėje su nauja šypsena
Artėjant didžiosioms metų šventėms, daugelis mūsų patiria ne tik pakilias šventinio sezono nuotaikas, bet ir daugybę streso. Ir tai nėra nuostabu: įtemptas šiandienos gyvenimo ritmas, išaugę poreikiai ir laiko trūkumas – kasdienybės realijos, kurios, artėjant šventėms, dar suintensyvėja. Ir nors tai kalendorinių metų pabaiga, neapleidžia jausmas, kad reikia pasibaigti visus esamus ir neužbaigtus darbus, kad naujus metus pasitiktume su „švariu lapu“. Ir tik nostalgiškai prisimename, kuomet naujus metus pasitikdavome su šypsena veide, kaip tai būdavo vaikystėje.
Sveikata
Vienos šypenos istorija
Statistika rodo, kad 40 proc. žmonių kamuoja baimė lankytis pas odontologus, apie 50 proc. vyresnių nei 35 m. kamuoja sunki lėtinio periodontito (parodontozės) forma, kuomet iškrenta sveikai atrodantys dantys.
Sveikata
Ar tikrai visus dantis galima atkurti per vieną dieną?
Vilnietė, anglų kalbos dėstytoja Danutė (60 m), laikraštyje perskaičiusi apie tai, kad odontologijos klinikoje „Dantų harmonija” visi vieno žandikaulio dantys atkuriami vieno vizito metu, nepatikėjo. Šiandien jos veide šviečia graži kaip jaunystėje šypsena: „Dėkoju likimui už tai, kad anuomet smalsumas nugalėjo. Aš visgi nuėjau į tą kliniką, pas gydytoją Marių Bučinską. Man iš tiesų viršutinius dantis atkūrė per vieną vizitą. Kai po kelerių metų susiruošiau susitvarkyti apatinius dantis, tiesiu taikymu nudrožiau ten pat”.
Sveikata
Sveiką ir gražią šypseną išsaugoti padeda paprastos priemonės
Sakoma, kad šypsena yra viena gražiausių puošmenų. Vis dėlto dalis žmonių plačiai šypsodamiesi jaučiasi nepatogiai – juos stabdo įvairios burnos ir dantų problemos. Tačiau „Eurovaistinės“ vaistininkė Jovita Juodsnukytė patikina, kad sveika šypsena galima džiaugtis pasitelkus visai paprastas priemones.
Pasaulis
Vokietijoje – panika: iš zoologijos sodo pabėgo pavojingi plėšrūnai
Penktadienį Vakarų Vokietijoje iš zoologijos sodo pabėgo liūtai, tigrai, jaguaras ir meška. Žmonėms liepta slėptis.
Pasaulis
Norite asmenukės? Geriau šios minties atsisakykite
Vienas taksi vairuotojas neatsispyrė pagundai įsiamžinti su didžiule ramiai vaikštinėjančia meška, tačiau neįvertino galimo pavojaus.
ŽYMA
ŠYPSENA