šeštadienis, vasario 27 d.
IQ Tema
Virginijus Sinkevičius. Estafetė
Mindaugą pakeitė Virginijus. Tiek tų permainų.
Pramogos
„Spice Girls“ skelbia apie naujus turo koncertus, gerbėjai šluoja bilietus
Kultinė dešimtojo dešimtmečio britų merginų grupė „Spice Girls“ pranešė apie planuojamus papildomus naujausio jų turo po Jungtinę Karalystę koncertus, gerbėjams visame pasaulyje tiesiog šluojant bilietus.
Pramogos
Grąžina pinigus už neįvykusį koncertą „Lietuvai 100“
Nors viešai baimintasi, kad bilietus į atšauktus koncertus „Lietuvai 100“ Dubline ir Londone įsigiję žmonės neatgaus išleistų pinigų, jie šią savaitę pradėti grąžinti.
Pramogos
Kodėl žlugo koncertai „Lietuvai 100“?
Praėjusią savaitę Jungtinės Karalystės ir Airijos lietuvių bendruomenes sukrėtė tūkstančių žmonių planus sugriovusi žinia: atšaukiami Lietuvos šimtmečiui paminėti skirti grandioziniai koncertai Dubline ir Londone. Tai – faktas, bet kodėl viskas taip susiklostė?
Pramogos
Oficialu: koncertai „Lietuvai 100“ Dubline ir Londone neįvyks
Lietuvos šimtmečiui paminėti skirti grandioziniai koncertai Airijoje ir Jungtinėje Karalystėje neįvyks – tai penktadienį patvirtino jų organizatoriai.
Pramogos
C. Dion dėl prastėjančios sveikatos atšaukia koncertus
Feisbuko paskyroje kovo 21 d. 49-erių dainininkė Celine Dion atsiprašė savo gerbėjų ir informavo apie atšaukiamus pasirodymus, turėjusius vykti „Caesars Palace“ Los Andžele.
Pramogos
Grandioziniai Lietuvos šimtmečio festivaliai Anglijoje ir Airijoje 2018 metais
2018-ieji iš tiesų ypatingi metai Lietuvai bei visame pasaulyje išsibarsčiusiems lietuviams. Moderniai Lietuvai švenčiant šimtmečio jubiliejų, turime unikalią progą susiburti visi kartu, prisiminti, kas esame ir iš kur esame kilę. Tai – kartą per gyvenimą pasitaikanti proga, kurią tiesiog privalome paminėti ir griausmingai atšvęsti būdami visi kartu.
Pramogos
Liūdnos žinios Shakiros gerbėjams
Kolumbietė popmuzikos žvaigždė Shakira atšaukė likusius savo koncertinio turo koncertus dėl atsiradusių balso stygų problemų ir pranešė, kad į sceną tikisi grįžti kitų metų birželį.
Pramogos
M. Carey gerbėjai kalėdinių hitų nebeišgirs
Socialinio tinklo paskyroje atlikėja Mariah Carey gerbėjams pranešė liūdną žinią, įprastai lapkričio viduryje prasidėdavęs šventinis koncertinis turas – neįvyks, dainininkei diagnozuotas viršutinių kvėpavimo takų uždegimas. Gydytojai moteriai uždraudė dainuoti.
Pramogos
Londone netrukus koncertuosianti C.C. Catch: „Rytų europiečiai – tokie atviri ir pasirengę švęsti gyvenimą”
Jau labai greitai, lapkričio 10 d. į Londoną atvyksta net dvi 80-ųjų pop muzikos karalienės, kurių dainas iki šios dienos niūniuoja tiek dideli, tiek ir maži. Didžiausias Jungtinėje Karalystėje lietuvių naujienų portalas Tiesa.com ir laikraštis „Tiesa” džiaugiasi galėdamas pristatyti išskirtinį interviu tik „Tiesos” skaitytojams su dainininke Caroline Catherine Müller, plačiau žinoma, kaip C.C. Catch.
Aktualijos
S.Skvernelis nelinkęs keisti ūkio ministro
Socialdemokratų partijos į Vyriausybę deleguotam ūkio ministrui Mindaugui Sinkevičiui neatsiėmus atsistatydinimo pareiškimo, naujo kandidato bus ieškoma kartu su socialdemokratų frakcija Seime, planuoja premjeras Saulius Skvernelis.
Anglijoje
„Brexit“ įgauna formą: JK jau draudžiamos ES vėliavos
Ilgiau nei šimtmetį gyvuojančiame tradiciniame britų renginyje Londone kilo skandalas po to, kai žiūrovams liepta paslėpti su savimi turėtas Europos Sąjungos vėliavas.
Pramogos
Rimtas traumas patyrė du garsūs Lietuvos dainininkai
Du garsūs Lietuvos dainininkai turės gerokai pakoreguoti savo vasaros planus. Vienas susilaužė šeivikaulį, kitam atskilo dalis kojos kaulo.
Pramogos
Justinas Bieberis atšaukė pasaulines gastroles
Iš Kanados kilęs paauglių dievaitis Justinas Bieberis paskelbė „dėl nenumatytų aplinkybių” atšaukiantis visus pasaulinio turo „Purpose” koncertus.
Pramogos
Justinas Bieberis nepageidaujamas Kinijoje
Popmuzikos atlikėjas Justinas Bieberis Kinijoje nepageidaujamas dėl savo „blogo elgesio“, pareiškė Pekino pareigūnai; kinus smarkiai supykdė dainininko vizitas prieštaringai vertinamoje karo šventykloje Japonijoje 2014 metais.
Pramogos
Adele atšaukė du paskutinius savo gastrolių koncertus
Daugiausiai uždirbanti Didžiosios Britanijos dainininkė Adele šeštadienį dėl pažeistų balso stygų atšaukė du paskutinius savo gastrolių koncertus, į kuriuos buvo parduoti visi bilietai ir kurie šį savaitgalį turėjo įvykti Londono Vemblio stadione.
Pramogos
Adelė pranešė apie paskutines gastroles
Popmuzikos superžvaigždė Adele užsiminė, kad dabartinės jos gastrolės su „Grammy“ apdovanotu albumu „25“ bus jos paskutinės.
Aktualijos
Opozicija ragina M. Sinkevičių trauktis iš užimamo posto, premjeras ministrą užstoja
Įstatymą pažeidęs ūkio ministras Mindaugas Sinkevičius sulaukė opozicijos kritikos.  Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) lyderis Gabrielius Landsbergis paragino socialdemokratų ministrą trauktis iš pareigų. Premjeras Saulius Skvernelis sako ministro atleisti nežadantis.
Aktualijos
Koncerto metu – masinė telefonų vagystė
Koncerto Birminghame metu vienas vyriškis pavogė dešimtis klausytojų telefonų ir bandė gudriai juos paslėpti.
Pramogos
Angliškose Joninėse N. Pareigytė siūlė išgerti
Nors ne visi emigravę lietuviai – Jonai ir Janinos, didžiausią vasaros šventę taip pat mini su trenksmu. Praėjusį savaitgalį Jungtinėje Karalystėje trumpiausią naktį buvo galima pasitikti keletoje skirtingų vietų, tačiau didžiausias vakarėlis vyko Lietuvių sodyboje.
ŽYMA
ŪKIO MINISTRAS