trečiadienis, sausio 27 d.
Pramogos
Kokias dovanas pirksime šiemet?
Neatsiejama Kalėdų dalis yra dovanos, kurių šventinę naktį tradiciškai laukiame po kalėdine eglute. Tačiau kiekvienais metais daugėja žmonių, kurie daiktus mieliau keistų į įspūdžius ir patirtis. „Swedbank“ Finansų instituto tyrimas parodė, kad beveik penktadalis (18 proc.) Lietuvos gyventojų šv. Kalėdų proga norėtų dovanų gauti kelionę arba kelionėms skirtų nuolaidų kuponų. Ne mažiau laukiama dovana yra ir kuponai masažui, SPA malonumams ir bilietai į įvairius renginius.
Pramogos
Atskleista karalienės Elžbietos II paslaptis, ji turi dirbtinę ranką
Kai kitą mėnesį Meghan Markle drauge su princu Harry‘iu leisis į pirmąją savo didelės apimties užsienio kelionę, jai teks labai daug mojuoti. Kaip rašo people.com, paaiškėjo, kad karalienė Elžbieta turi įrenginį, kurį pora galėtų pasiimti su savimi, kai jiedu vyks į Australiją, Naująją Zelandiją, Fidžį ir Tongą.
Pramogos
Ar jau turite dovaną savo Tėveliams?
Artėjant Tėvo dienai, daugelis susimąstome, ką būtų verta jiems padovanoti. Dažniausiai ieškome praktiškų dovanų, pritaikomų namų buityje ar darbe, taip pat neretai renkamės įvairias laisvalaikio pramogas. Tačiau viena vertingiausių dovanų mūsų užsiėmusiems ir nuolat dirbantiems tėvams – tai kokybiškas poilsis ir laikas sau, kurį gali suteikti ne kas kitas kaip – knygos. Juk skaitant atsiveria nuotykių ir aštrių pojūčių, intriguojančių detektyvų ar fantastiškų, ateities technologijų kupini pasauliai. Iš knygų semiamės naujų žinių ir praktinių patarimų, kuriuos galime pritaikyti darbe, kuriant verslą ar kasdieniuose santykiuose.
Pramogos
Paaiškėjo, kokių vestuvinių dovanų paprašė Meghan Markle ir princas Harry
Artėjant laukiamiausioms metų vestuvėms, sužadėtiniai Meghan Markle ir Britanijos princas Harry pranešė, ką norėtų gauti dovanų šia svarbia proga.
Aktualijos
Daugiabučių modernizavimui finansuoti Lietuva rado dar vieną būdą
Finansų ministerija vidaus rinkoje pirmą kartą ketina išplatinti žaliųjų obligacijų emisiją. Lėšos būtų naudojamos daugiabučių namų atnaujinimo projektams.
Pramogos
Psichologai pataria: ar jūsų vaikas po eglute atras tai, ko tikrai laukė?
Kalėdos yra stebuklų metas visiems, tačiau vaikams – tai ypatingas laikas, kai po eglute tikimasi rasti tai, ko iš tiesų labiausiai nori. Neretai tie norai susiję su žaislais, kurie tuo metu būna patys geidžiamiausi. Prekybos atstovai sako, kad nuspėti, koks žaislas bus populiarus itin sunku, tačiau akivaizdu, kad per kiekvienas šventes išryškėja favoritai. Psichologai žaislų karštinių nesmerkia, tačiau pataria, kas gali nutikti, jei jūsų atžalos po šventine eglute ras ne tai, ko prašė iš Kalėdų senelio.
Pramogos
Dovanos, galinčios prišaukti nelaimes (sąrašas)
Kai tenka išrinkti dovaną, svarbiausiu kriterijumi tampa tai, kad dovana gavėjui patiktų. Vis dėlto, tuo nereikėtų apsiriboti – kai kurios dovanos gali būti net labai žalingos!
Aktualijos
Gauna pašalpą, bet Kalėdinėms dovanoms išleidžia įspūdingas sumas
Moteris atskleidė, kad gaudama tik pašalpą ir niekur nedirbdama jau šešis metus, Kalėdoms išleidžia per 2 tūkst. svarų sterlingų.
Pramogos
TOP 10 žaislų, kurių per Kalėdas laukia jūsų vaikai
Kalėdinės dovanos vaikams – tai kažkas, apie ką jau tikrai galvoja ne tik tėvai, seneliai, bet taip pat krikštatėviai, dėdės ir tetos. Nors šiandien žaislų pasiūla išties yra didžiulė, labai dažnai pritrūkstame idėjų ir minčių, ką padovanoti mažiesiems ir kaip juos nustebinti.
Aktualijos
Kalėdinių pirkinių vajus priklauso nuo amžiaus
Atlikus tyrimą paaiškėjo, kad 18-24 metų jaunuoliai rinkti dovanas Kalėdoms pradeda žymiai anksčiau nei vyresni žmonės.
Aktualijos
Per Kalėdas ruošiamasi vienam didžiausiam metro streikui
Darbuotojų sąjunga pranešė, kad ruošiamasi balsuoti dėl galimybės sukelti naktinio metro vairuotojų streiką per patį užimčiausią periodą Londone – Kalėdas.
Pramogos
Populiariausios dovanos jaunavedžiams įpakavimas
Gavote kvietimą į artimų draugų vestuves, kuriame, be kitų šventės detalių, subtilia forma užsiminta, jog su dovana persistengti nereikėtų: užtenka, jog ši tilptų… vokelyje.
Lietuva
Ką draudžiama dovanoti Seimo nariams?
Seimo nariai jau senokai darbo vietoje negali legaliai gurkšnoti alkoholinių gėrimų. Tai draudžia vidaus taisyklės. Tiesa, pastarosios šiomis dienomis buvo gerokai sugriežtintos.
Lietuva
Tyrimas: šiemet gyventojai kalėdinėms dovanoms išleido daugiau nei pernai
Maždaug pusė Lietuvos gyventojų sako kalėdinėms dovanoms iš anksto netaupantys ir jomis paprastai pasirūpinantys paskutinę minutę. Populiariausios vietos dovanų paieškai išlieka tos pačios: prekybos centrai, smulkiųjų verslininkų parduotuvės, turgūs bei mugės. Tačiau kaip rodo „Swedbank“ Finansų instituto šiemet atliktas tyrimas, kalėdinių dovanų pirkimo įpročius pradeda keisti Lietuvoje populiarėjanti e. prekyba. Kalėdines dovanas internetu šiemet planuoja įsigyti kas penktas šalies gyventojas.
Pramogos
Lietuvės pelenės istorija: išsiskyrus britas norėjo atsiimti dovanas
Jungtinės Karalystės teismo sprendimu, buvusi milijonieriaus mergina Greta Černiauskaitė po poros išsiskyrimo gavo £650 tūkst. vertės namą Sawbridgeworth mieste, kuris, pasak lietuvės, buvo kadaise ją mylėjusio vyro dovana.
Gyvenimas
Ką įnoringai moteriai dovanodavo anksčiau ir dabar?
Vienas išminčius kartą yra pasakęs: „Šarkai tiks žvilgantis riešutas, moters – taip lengvai neapsuksi“. To tikrai nepaneigsi. Nuo seno dovanos moterims buvo pačios įspūdingiausios – nuo tviskančių briliantų, žirgų, pažadėtų karalysčių ar privačios salos.
Gyvenimas
Kokia bus tavo kalėdinė dovana?
Apie dovanas rašyta, ir ne kartą. „Ir vis tiek neaišku? – klausia Giedrius Drukteinis. – Vis dar neaišku, kiek išleisti tinkamai kalėdinei dovanai? Ar dovanoti ir ką dovanoti savo bosui? Kokia dovana netinkama, o kuri išreikš Tavo meilę?“
Gyvenimas
Kaip teisingai išrinkti kalėdinę dovaną vaikui?
Bene labiausiai Kalėdų laukimo nuotaika užsikrečia mažieji šeimos nariai – vaikai. Nesvarbu, jie vis dar tiki Kalėdų seneliu ar ne, bet dovanų laukia visada. Dažnai vaikai jau iš anksto žino, kokios dovanos norėtų, ir tėvai tuomet jaučiasi tarsi Kalėdų įkaitai. Tad kaip išrinkti tinkamiausią dovaną vaikui?
Gyvenimas
Taisyklės perkant kalėdines dovanas internete
Artėjant šventėms vienas iš didžiausių galvosopių yra dovanų paieška ir jų pirkimas. Vis dažniau taupydami laiką vartotojai dovanų ieško internete. Patogumas, kaina ir pasirinkimas yra pagrindinės priežastys lemiančios vis didėjantį elektroninės prekybos mastą. Tačiau ne visada internetu įsigiję trokštamą daiktą liekame patenkinti. Ar žinote, ką tokiu atveju daryti, kokios jūsų, kaip vartotojo, teisės?
ŽYMA
ŽALIOSIOS OBLIGACIJOS