ketvirtadienis, spalio 22 d.
Pasaulis
JAV ir Kinija
Priešprieša niekur nedingo: D. Trumpas kalba apie reikalavimą Kinijai atlyginti žalą dėl koronaviruso
JAV prezidentas Donaldas Trumpas pirmadienį pareiškė, kad gali pareikalauti iš Kinijos atlyginti žalą, patirtą dėl koronaviruso, atsiradusio  Kinijos mieste Uhane ir išplitusio po visą pasaulį.      
Aktualijos
Sunku nepasimesti, ir vėl keičiasi oro bendrovės bagažo reikalavimai
„Wizz Air“, didžiausia žemų sąnaudų oro linijų bendrovė Centrinėje ir Rytų Europoje bei viena iš sparčiausiai augančių aviakompanijų Europoje, primena, kad po savaitės, nuo 2018 m. lapkričio 1 d., toliau lengvinant įlaipinimo procesus ir siekiant mažinti su bagažu susijusius skrydžių vėlavimus, įsigalios nauja rankinio bagažo politika.
Pramogos
Keleivių bagažas – kaip šiukšlės
Viename Jungtinės Karalystės oro uoste keleiviui pavyko nufilmuoti, kaip nepagarbiai ir net pavojingai aptarnaujantys darbuotojai elgiasi su žmonių lagaminais.
Aktualijos
„Ryanair“ dar kartą keičia bagažo taisykles
Prabėgus dviem savaitėms po to, kai paskelbė, kad keleiviams į lėktuvo saloną nemokamai bus galima įsinešti tik vieną nedidelį bagažo vienetą, „Ryanair“ ir vėl koreguoja rankinio bagažo taisykles skrydžius jau įsigijusiems keleiviams, informuoja „The Independent“.
Pasaulis
Lėktuve į daiktadėžę sugrūstas šuniukas nugaišo
JAV oro bendrovės „United Airlines“ lėktuve skrydžio metu nugaišo šuo, kurį skrydžio palydovė liepė būtinai vežti salono viršutinėje lentynoje bagažui.
Aktualijos
„Wizz air“ toliau žaidžia su keleiviais. Vėl keičiasi bagažo taisyklės
Prieš kelis mėnesius pakeistos ir sugriežtintos orlaivių bagažo taisyklės nepasiteisino. Bendrovė priversta atleisti diržus.
Aktualijos
Koncernui „Veolia“ Lietuva Vašingtono arbitraže pateikė priešieškinį
Lietuvos ir Prancūzijos koncerno „Veolia“ bei „Vilniaus energijos“ ginče Lietuva pateikė priešieškinį dėl 130 mln. eurų žalos atlyginimo.
Aktualijos
Kuriamas precedentas: ar valdininkams teks atlyginti valstybei padarytą žalą?
Klaipėdos apygardos teismas priėmė nagrinėti Valstybinės teritorijų planavimo ir statybos inspekcijos (VTPSI) prašymą dėl daugiau kaip 73 tūkst. eurų išieškojimo regreso tvarka iš tarnautojų, atlikusių neteisėtus veiksmus Kuršių nerijos nacionaliniame parke sklypo ir pastato įteisinimo procesų metu.
Pasaulis
„Wizz Air“ pokyčiai įsigalios nuo rudens
Oro linijų bendrovė „Wizz Air“ pranešė, kad nuo šių metų spalio 29 dienos keleiviams nebereikės mokėti papildomo mokesčio nešantis didelį rankinį bagažą į orlaivio saloną.
Pasaulis
„Ryanair“ ir „Wizz Air“ keičia bagažo politiką
Pigių skrydžių oro linijų bendrovės – „Ryanair“ ir „Wizz Air“ paskelbė naujieną, kuri keleiviams sukels nemažą galvos skausmą. Bendrovės teigia, kad naujus reikalavimus bagažui nuo šiol taikys griežtai.
Pramogos
Atostogauti skrendančios moters lagaminas sudraskytas į skutelius
Kruopščiai suplanuotos svajonių atostogos gali tapti tikru košmaru, net ir ne dėl jūsų kaltės.
Pasaulis
„Ryanair“ pyksta
Europos pigių skrydžių bendrovė „Ryanair“ neatsisako savo planų mažinti rankinio bagažo vienetų skaičių ir jau artimiausiu metu ketina svarstyti šį klausimą. Apie tai bendrovė pranešė šią savaitę išplatintame pranešime spaudai.
Pramogos
Nenorėdamas mokėti už bagažą britas apsirengė visus drabužius
Pripažinkite, kiekvieną kartą, kai perkant lėktuvo bilietą papildomai tenka susimokėti už bagažą – sudreba ranka. Kas nenorėtų jų išvengti? Vienas britas sugalvojo paprastą išeitį.
Aktualijos
Pigių skrydžių bedrovė siūlo dar vieną nemokamą paslaugą
Vengrų „Wizz Air“ pirmenybinio įlaipinimo paslaugas (angl. priority boarding) papildė galimybe į lėktuvo saloną įsinešti papildomą bagažą. Tokią paslaugą visiems keleiviams, ne tik tiems, kas išsipirko pirmenybinį įlaipinimą, siūlo ir airių „Ryanair”.
Aktualijos
Visame pasaulyje gali būti įvestas vienas rankinio bagažo dydis
Siūloma įvesti vieną pasaulinį standartą rankinio bagažo dydžiui, kad būtų išvengiama nesusipratimų tarp keleivių. Ar tai įvyks ir ar tai bus veiksminga?, - klausė naujienų portalas bbc.co.uk.
ŽYMA
ŽALOS ATLYGINIMAS