ketvirtadienis, spalio 1 d.
Komentarai
Redaktoriaus žodis
Biurokratai: Lietuvos piliečiai ar ufonautai?
Kas bendro tarp sankryžose nuo stulpų dingusių žalių rodyklių bei laiku jų nepakeitusių šviesoforų sekcijų ir gaisro Alytaus padangų perdirbimo įmonėje? Arba tarp į Kuršių marias metų metus tekėjusių bendrovės „Grigeo Lietuva“ teršalų ir vakcinos nuo gripo deficito Lietuvos poliklinikose praėjusį rudenį?
Verslas
Žemės ūkis
Mažieji ūkininkai išnyks kartu su nendrinuke
Žemdirbiai, ekstensyviai ūkininkaujantys ES svarbos saugomose teritorijose, šiemet netikėtai pajuto šaltą dušą.
IQ Tema
Giedrius Surplys. Persikraustymo ministras
Stokojant profesinių žinių, patraukliai atrodo mintis kilnoti žmones ir dokumentus
IQ Tema
Briuselio „trąšų“ dilema: kodėl Lietuvos ūkininkai vis dar nepatenkinti išmokomis?
Lietuvos žemdirbiai iš 2014–2020 m. Europos Sąjungos (ES) biudžeto turėtų gauti 3,394 mlrd. eurų tiesioginių išmokų, o dar 1,613 mlrd. eurų paramos bus skirta kaimo plėtrai. Kaip bus toliau – nėra visiškai aišku.
Aktualijos
Šachmatininkas G. Surplys – pirmasis žemės ūkio ministras „iš šalies“
Iš Žemaitijos kilęs valstybės tarnautojas Giedrius Surplys antradienį tampa pirmuoju žemės ūkio ministru po nepriklausomybės atkūrimo, iki šio posto niekaip nedalyvavęs žemės ūkio reikaluose.
Aktualijos
Iš pareigų traukiasi žemės ūkio ministras Bronius Markauskas
Dėl šeimos ūkininkavimo aplinkybių pastaruoju metu kritikos sulaukęs žemės ūkio ministras Bronius Markauskas traukiasi iš pareigų, trečiadienį po Vyriausybės posėdžio pranešė premjeras Saulius Skvernelis.
Aktualijos
Aistros dėl ministro: premjeras atsižvelgė į Prezidentės nuomonę, R. Karbauskis kalba apie konservatorių pridenginėjimą
Prezidentei Daliai Grybauskaitei pareiškus, kad žemės ūkio ministras Bronius Markauskas neturi galimybių toliau dirbti, premjeras Saulius Skvernelis sako, kad ministrui būtų sudėtinga likti pareigose.
Sveikata
Stebuklingas vitaminas C ir kiti mitai apie gripą bei peršalimą
Apie gripą ir peršalimą pasigirsta įvairių mitų ir įdomių faktų, kurie gana dažnai neatitinka tikrovės. Vieni mano, kad apsisaugoti nuo gripo ar peršalimo ligų galima vartojant vitaminą C ir vengiant šalčio, kitų nuomone, pasiskiepijus įgyjamas visiškas imunitetas. Tačiau specialistai pataria ne visada aklai pasitikėti labiausiai pasklidusia informacija.
Pramogos
Karalienė per Kalėdas serga
Sekmadienį Jungtinės Karalystės karalienė Elizabeth II dėl ligos sulaužė ilgametę tradiciją ir praleido kalėdines pamaldas.
Sveikata
Visiems, nenorintiems sirgti gripu!
Visame pasaulyje garsus daktaras Partapas Čauhanas, Indijos prezidento pripažintas geriausiu Ajurvedos daktaru Indijoje, rekomenduoja štai tokias Ajurvedos priemones prieš gripą.
Sveikata
Peršalimui NE: lietuviškas antigripinas
Nepriklausomas mitybos ir kulinarijos ekspertas Vincentas Sakas dalinasi savo žiniomis ir patirtimi, kaip be vaistų pagalbos išsigydyti užklupusį gripą ir sustiprinti imunitetą.
ŽYMA
ŽEMĖS ŪKIO MINISTERIJA