sekmadienis, balandžio 11 d.
Komentarai
Gyvenime kaip teatre
Ak, visi gyvena ženklų pasaulyje. Viskas, kas yra, kas buvo, kas bus arba nebus, gali būti ženklu. Daiktai, žmonės, reiškiniai gali įgyti simbolinę, perkeltinę, metaforinę reikšmę. Reikia mokytis skaityti ženklus, dešifruoti simbolius, interpretuoti situacijas, klasifikuoti simptomus, reflektuoti tikroves, analizuoti logikas.
Gyvenimas
Tokio vaikų elgesio ignoruoti negalima: ženklai, išduodantys tai, apie ką jie bijo kalbėti
Nors šeimą norėtųsi įsivaizduoti kaip aplinką, kurioje vaikas jaučiasi saugus ir mylimas, deja, tokį vaizdą sutinkame ne visur. Skaičiuojama, jog net 1 iš 5 vaikų nukenčia nuo seksualinės prievartos, o nemaža nukentėjusių dalis tėra kūdikiai ir ikimokyklinio amžiaus vaikai. To, kas vyksta už tokių šeimų durų, matyti negalime, tačiau specialistai nurodo, koks vaiko elgesys išduoda namuose patiriamas kančias.
Pramogos
5 klajokliai Zodiako ženklai, kuriems nieko nereiškia emigruoti į kitą šalį
Kad galėtų persikraustyti į kitą šalį, daugumai žmonių reikėtų ilgai ruoštis ir įveikti nežinomybės baimę. Tačiau kai kuriems Zodiako ženklams užtenka tik panorėti ir pasiimti būtinus daiktus. Jie iš prigimties turi klajoklių „kraujo“.
Anglijoje
Didžiosios Britanijos parlamento narys: „Lietuviai, prašau nurimti!“
Jungtinės Karalystės Konservatorių partijos narys ir buvęs kultūros ministras Johnas Whittingdale'as drauge su kolegomis ruošiasi išankstiniams rinkimams. Politikas išskirtiniame interviu „Tiesai“ pasidalino savo įžvalgomis apie juos, artėjančias derybas paliekant Europos Sąjungą bei dabartinę imigrantų padėtį Jungtinėje Karalystėje.
ŽYMA
ŽENKLAI