pirmadienis, gegužės 17 d.
Pramogos
Žaibiškai išgarsėjusi įspūdingo grožio žemaitė: provincijoje jaučiuosi per mažai pastebima
Nežinia, kas gražiau: pasakiška šių metų žiema ar žemaitės Austiejos daina apie ją suvirpinusi internautų širdis ir sulaukusi tūkstančių peržiūrų.
Lietuva
Lietuvą užklupusi žiema nesitraukia: kas nutiko klimato atšilimui?
Šalį nuklojusi sniego danga ir 20 laipsnių šalčio perkopę termometrų stulpeliai užminė mįslę – ar tai reiškia, kad šylantis klimatas
Lietuva
Lietuvos prekybos centruose – neįprastas deficitas: rogių pardavimai kai kur išaugo beveik 20 kartų
Kiekvienais metais jau tradiciškai juokaujama, kad žiema kelininkus užklupo netikėtai. Tačiau šiais metais žiema netikėtai užklupo ir pardavėjus – netikėtai
Pasaulis
Kaip žiemos šventes švenčia japonai?
Japonų prevencinės medicinos ekspertė, „Beža Familia“ grožio namų prezidentė Erika Stankevičiūtė pasakojo apie Kalėdas Japonijoje, dovanojimo intencijas ir linkėjimus vienas
Komentarai
Komentaras
Tai skubėkim gyventi į šventę
Tas „gyventi“ ir „šventė“ – chrestomatinis blogo rimavimo pavyzdys. Susimovė klasikė poetė. Įsijautusi, beeiliuodama tvirtapradę ir tvirtagalę priegaidę supainiojo. Tik šis tekstas ne apie tai. Kaip patiems nesusimauti tame skubėjime, šventime ir švenčių laukime. Kaip sustoti, atsisakyti šventės ir pradėti gyventi. Ir pamatyti save.
Aktualijos
Klimato kaita
Šylantis klimatas ir Lietuvos miškai: žiemą jau rasite grybų, sutiksite barsukų ir šakalų
Merkinės gyventojas Kęstas Bilinskas rodo saują ką tik iš po samanų nuskintų voveraičių.
Sveikata
Šilta žiema – ne priežastis trauktis gripui
Didžiausias sergamumas Europoje – šiltose šalyse
Sveikata
Žiema – virusinių žarnyno infekcijų sezonas
ULAC medikai pažymi, jog virusų plitimo sezonas tik įpusėjo ir sergamumo virusinėmis žarnyno infekcijomis sezonas tik prasideda.
Sveikata
Net ir nenuodingi grybai gali būti sunkios ligos ir mirties priežastimi
Botulizmas – pavojinga liga, kuriai būdingas raumenų paralyžius, o esant sunkiam paralyžiui, galimas kvėpavimo nepakankamumas ir mirtis (iki tol buvusių sveikų žmonių). Dažniausiai užsikrečiama toksinui patekus į žmogaus organizmą su maistu.
Aktualijos
Paprastas būdas, kaip vos per kelias sekundes nuvalyti automobilio stiklą
Šaltuoju metų laiku daugybė vairuotojų susiduria su bene įkyriausia problema – automobili priekinio stiklo valymu. Galime lažintis, kad grandydami plono ledo sluoksnį nuo stiklo svajojate, kaip būtų gerai turėti prietaisą arba žinoti būdą, padedantį tai atlikti gerokai greičiau.
Aktualijos
Kas ketvirtam žmogui JK šildytis namus yra prabanga
Šalį užvaldant vis šaltesniems orams, nemažai Jungtinės Karalystės gyventojų susidūrė su problema. Jie turi apsispręsti, kas jiems svarbiau – šilti namai ar maistas?
Gyvenimas
Tobulam drabužių išlyginimui padės maža gudrybė
Drabužių lyginimas – laiko ir kantrybės reikalaujantis darbas, kartais išvedantis iš kantrybės dėl neišlyginamų raukšlių. Tačiau paprastas buityje naudojamas daiktas padeda šį darbą patobulinti.
ŽYMA
ŽIEMA