ketvirtadienis, spalio 22 d.
Atradimai
FESTIVALIS
Ir tvoros žydi
Tarptautinis meno ir architektūros simpoziumas „Malonny“ Marijampolėje šiemet įgijo kiek netradicinę formą: dėl pandemijos atvykti negalėję menininkai nuotoliniu būdu bendradarbiavo
Kultūra
Užkulisiai
Ž. Kempinas: „Stengiuosi fotografijoje atrasti savo realybę, o ne fiksuoti tikrovės dalį“
Kultūra
UŽKULISIAI
Kas lieka neparodyta
Žilvinas Kempinas geriausiai žinomas savo minimalistinėmis instaliacijomis, perkeliančiomis žiūrovą į mistinę realybę. Kiek mažiau žinoma, kokią vietą jo kūryboje turi fotografija. Apie ją, taip pat apie didmiesčio įvairovę ir įkvėpimo šaltiniu tapusį metro su menininku kalbėjosi jo studijoje Niujorke viešėdamas fotografas Arūnas Baltėnas.
Pramogos
Nauji kunigaikščių namai slepia didžiules paslaptis
Princas Harry ir Meghan Markle, kaip patys nusprendė, kitąmet įsikurs netoli Vindzoro pilies esančioje Frogmore rezidencijoje. Vargu ar daug kas žino, kokią širdį veriančią istoriją mena šio namo sienos.
Pramogos
M. Markle pradėjo skaldyti karališkąją šeimą?
Šaltiniai tvirtina, kad Didžiosios Britanijos princas Harry supyko ant brolio Williamo, nes šis Meghan Markle po poros sužadėtuvių neparodė deramos pagarbos, skelbia „The Daily Mail“.
Pramogos
M. Markle erzina princas Haris?
BBC dokumentinis filmas apie princą Charlesą paprastiems, karališkojo kraujo neturintiems asmenims leidžia iš arčiau pažvelgti į šios taip akylai stebimos šeimos gyvenimą.
Pramogos
Paaiškėjo neviešinti faktai apie karališkąsias vestuves
Prieš gegužę įvykusias karališkąsias vestuves karalienei Elizabeth II teko akis į akį pasikalbėti su anūku princu Harry dėl „sudėtingai įgyvendinamų“ jo nuotakos įgeidžių, rašoma „DailyMail“. Anot britų portalo, Meghan pageidavo per vestuvių ceremoniją pasidabinti smaragdais puošta tiara, tačiau monarchė boikotavo šį sprendimą.
Pramogos
Paaiškėjo, kodėl apie nėštumą buvo paskelbta Australijoje
Karališkoji pora Meghan Markle ir princas Harry savo gerbėjus visame pasaulyje neseniai nustebino pranešę apie būsimą šeimos pagausėjimą. Ši žinia socialiniuose tinkluose ir naujienų portaluose pasirodė vos tik pora nusileido Australijoje, kurioje pradėjo net dviejų savaičių trukmės turą.
Pramogos
Princas Haris atskleidė kokios lyties kūdikio tikisi, kad susilauks
Šiuo metu Australijoje viešinti karališkoji pora turi įtemptą darbotvarkę ir daugybę susitikimų. Po sužeistų karo veteranų žaidynių „Invictus Games" užkalbintas princas prasitarė, jog su žmona Meghan norėtų susilaukti mergaitės, rašoma dailymail.co.uk.
Pramogos
Princo Hario elgesys ir vėl pavergė visų širdis
Ne paslaptis, kad šiuo metu Anglijos karalienės Elžbietos II anūkas princas Harry su pirmagimio besilaukiančia žmona Meghan Markle su karališkuoju vizitu lankosi Australijoje. Princo Harry elgesys šios kelionės metu kartais priverčia nusišypsoti.
Pramogos
Kunigaikščiai dalyvavo slaptame vakarėlyje Amsterdame
Tai buvo savaitgalio trukmės prabangus vakarėlis, į kurį tik ypatingus svečius pakvietė prabangių klubų tinklo „Soho House“ vadovas Nickas Jonesas. Šis žmogus garsėja kaip išskirtinių pramogų organizatorius visame pasaulyje. Naujausia puota buvo „Soho House“ imperijos padalinio atidarymas Amsterdame, skelbia „The Daily Mail“.
Pramogos
Kodėl princas Haris nuolat liečia vestuvinį žiedą?
Daugeliui į akis krito Karališkąjį jūrų laivyną apžiūrinčio princo Harry elgesys. Jis nuolatos lietė ant piršto esantį vestuvinį žiedą. Portalo Express.co.uk komanda paprašė kūno kalbos ekspertės paaiškinti, kodėl Sasekso kunigaikštis taip elgėsi.
Pramogos
Princas Harry - mamos kopija
Princai Harry ir Williamas savo mamos neteko būdami dar labai jauni. Kai sužinojo tai, kas pravirkdė ne tik juos, bet ir visą pasaulį, Williamui buvo tik 15, o Harry – 12 metų. Nepaisant skaudžios patirties, abu berniukai užaugo stipriais, drąsiais, užjaučiančiais ir gerbiamais žmonėmis, kuriuos, kaip ir jų mamą, myli visa Didžioji Britanija.
Pramogos
Princas Haris atšventė savo gimtadienį
Didžiosios Britanijos princui Harry sukako 34-eri.
Pramogos
Artimas šeimai šaltinis prakalbo apie M. Markle nėštumą
Princo Harry žmonos Meghan Markle mama ruošiasi tapti močiute? Doria Ragland Jungtinėse Amerikos valstijose jau pradėjo lankyti rūpinimosi kūdikiais kursus, rašoma dailymail.co.uk.
Pramogos
M. Markle tapo serialo žvaigžde
Su Jungtinės Karalystės princu Harry susituokusi Meghan Markle neabejotinai taps pirmo ryškumo žvaigžde. Bet Emma Duncan ir Valentine’as Low tvirtina, kad svarbiausias jos gyvenimo vaidmuo bus sustiprinti karališkąją šeimą.
Pramogos
Sussexo kunigaikščiai dalyvavo ypatingoje šventėje
Meghan Markle ir princas Harry antradienį dalyvavo labai ypatingoje šventėje. Kostiumais pasipuošę Sussexo kunigaikščiai nepraleido progos atvykti į „WellChild Awards“ apdovanojimų ceremoniją, kurios metu dėmesys skiriamas sunkiomis ligomis sergantiems vaikams, spinduliuojantiems dideliu noru pasveikti ir neprarandantiems pozityvumo, bei tiems, kurie visą savo laiką skiria be papildomos pagalbos išsiversti negalintiems ligoniams.
Pramogos
Paaiškėjo, kur slapta atostogavo kunigaikščiai
Nors šiuo metu Didžiosios Britanijos karališkoji šeima atostogauja, niekas nesitikėjo, kad vieni jos atstovai laiką leis su Holivude ir užsienio pramogų pasaulyje itin įtakingais žmonėmis.
Pramogos
Meghan Markle ir princas Haris liko be žado nuo to, ką padarė gerbėja
Princas Harry ir Meghan Markle jau turėtų būti pripratę prie gerbėjų jiems nuolat įteikiamų dovanų ir rodomo malonaus dėmesio. Tačiau vizito Airijoje metu karališkąją porą nustebino vienos merginos jiems įteiktas rankų darbo suvenyras. Parodžius, ką Sasekso kunigaikščiams nusprendė padovanoti jų gerbėja, M. Markle ir princas Harry liko nutebinti jos talento.
Pramogos
Monarchams nesvetimos paprastų žmonių bėdos, princas renginyje pastebėtas su suplyšusiu batu
Nors viso pasaulio žiniasklaida pirmiausia skalambijo varpais dėl vienos neužsegtos Meghan Markle suknelės sagos, pro budrias paparacių akis nepraslydo ir nedidelė nesėkmė, ištikusi 33 metų Didžiosios Britanijos princą Harry‘į, skelbia people.com.
ŽYMA
ŽILVINAS KEMPINAS