šeštadienis, kovo 6 d.
Lietuva
Svarbiausios šeštadienio COVID–19 naujienos Lietuvoje ir pasaulyje
Pateikiame svarbiusias šeštadienio naujienas apie koranavirusą:  Lietuva ir Baltijos šalys Papildyta 14:39  Per praėjusią parą patvirtinti aštuoni nauji koronaviruso atvejai, bendras skaičius siekia
Kava su IQ
Iškirtinis interviu
J. Payette: „Švietimas yra trumpiausias kelias į gerovės valstybę“
Gimusi valstybėje, kurioje galimybės suteikiamos visiems, nepriklausomai nuo to, iš kur esi kilęs, kokia kalba kalbi, kaip atrodai, kokius pasirinkimus gyvenime darai, IQ žurnalui teigė Kanados generalgubernatorė Julie Payette. Per pirmąjį oficialų vizitą Lietuvoje ji su IQ apžvalgininke Kotryna Tamkute kalbėjosi apie švietimo galią, klimato kaitą ir žmogaus teises.
Lietuva
L. Linkevičius: Lietuva pasirengusi pasidalinti patirtimi kovoje su dezinformacija
Lapkričio 12 dieną užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius dalyvavo Informacijos ir demokratijos forumo, vykusio Paryžiaus Taikos Forumo metu, atidaryme.
Komentarai
Negaliu be tavęs gyventi
Žinios taurina, ugdo, įkvepia, guodžia ir ramina žmones. Sužinojęs daugiau, jautiesi didesnis, svarbesnis, įdomesnis ir stipresnis. Žinantis sugeba visko daugiau: žinoti, ko kiti nežino, aplenkti kitus auksiniame prote ir protų mūšyje. Aišku, nemalonu, kai supranti, kad visko niekados nesužinosi.
Pramogos
Kim Kardashian pasidalino pirmąja sūnaus nuotrauka
Praėjus beveik keturioms savaitėms po realybės šou žvaigždės Kim Kardashian ir dainininko Kanye West sūnaus gimimo, įžymybė savo gerbėjus nudžiugino pasidalinus ilgai laukta mažylio nuotrauka.
ŽYMA
ŽINIOS