antradienis, liepos 7 d.
Pasaulis
Žmogžudystės
Ką sako lapė: kaip „Fox News“ Lietuvos didmiesčius pavertė mirtiniausiais Europoje
Trečiadienį Jungtinių Valstijų naujienų tarnybai „FOX News“ paskelbus publikaciją apie pavojingiausius Europos miestus, sąrašo viršuje santykinai netikėtai atsidūrė trys Lietuvos didmiesčiai – Kaunas (5,4 nužudymai/100 tūkst. gyventojų), Vilnius (3,9) ir Klaipėda (3,9).
Lietuva
„Fox News“: trys „mirtiniausi“ ES miestai yra Lietuvoje
Remiantis portalo „Fox News“ sudarytu 10 „mirtiniausių“ ES miestų sąrašu, mūsų didžiausiems miestams Klaipėdai, Vilniui ir Kaunui teko „garbė“ užimti pirmas tris vienas. Tokią informaciją jie pateikė remdamiesi Jungtinių Tautų atliktu tyrimu, kuris išmatavo, kiek statistiškai nužudymų tenka 100 tūkst. miesto gyventojų.
Lietuva
Eurostatas: daugiausiai tyčinių nužudymų įvykdoma Baltijos šalyse
Europos Sąjungoje 2017 metais įvykdyta 5 200 tyčinių nužudymų. Tai yra 19 proc. mažiau, lyginant su 2008-aisiais, trečiadienį pranešė Eurostatas.
Aktualijos
Sukrečiančias SMS iš vilkiko priekabos gavę tėvai sulaukė patvirtinimo: tai mūsų dukra
Vietnamietės, kuri siuntė artimiesiems šiurpias žinutes iš vilkiko priekabos, kūną iš tikrųjų rado tarp 39-ių migrantų kūnų.
Aktualijos
Du mokyklinio amžiaus geriausi draugai buvo įvilioti į vakarėlį ir ten subadyti
Angliją pašiurpino paauglių žiaurumas: du septyniolikmečiai geriausi draugai buvo įvilioti į vakarėlį Milton Keynes, kur jiems buvo surengta pasala: abu berniukai mirtinai sužaloti peiliais.
Pasaulis
Atokiame viešbutyje Vokietijoje – strėlėmis peršautų žmonių kūnai
Vokietijoje esančiame atokiame viešbutyje rasti trys negyvi žmonės, nušauti arbaleto strėlėmis.
Anglijoje
Garsenybės linkėjimas „Brexit“ pasirinkusiems britams: laukia apgailėtinas gyvenimas saloje
Kritika JAV valdžiai ir savo dokumentiniu filmu apie amerikiečių politiką pasaulyje išgarsėjęs režisierius su britais pasidalijo savo nuomonę apie „Brexit“.
ŽYMA
ŽMOGŽUDYSTĖS