antradienis, liepos 7 d.
Aktualijos
Ketteringo žudiku vadintas lietuvis už tautiečio nužudymą įkalintas iki gyvos galvos
Savo kambario draugą stalo koja užmušęs lietuvis įkalintas iki gyvos galvos.
Aktualijos
Žmoną kūdikiu tarsi lazda trankęs ir vaikelį taip nužudęs vyras greičiausiai išeis į laisvę
Christopher Rees užpuolė savo tuometinę partnerę Samanthą George girto įsiūčio priepuolio metu ir panaudojo jų aštuonių savaičių te sulaukusį sūnų Bradley tarsi lazdą - kūdikio kūneliu, sugriebęs šį už kojų, talžė mamą.
Pramogos
Penkis savo mažamečius vaikus nužudžiusiam Timothy Jones skirta mirties bausmė
Timothy Jones Pietų Karolinos valstijoje nužudė vieną savo vaikų bausmės metu ir tada pasmaugė likusius keturis. Nors iš pradžių atrodė, kad vyras nuo mirties bausmės išsisuks, vis dėl to tyrėjams pavyko pasiekti, kad jam būtų skirta mirties bausmė. 
Pasaulis
Tėvas, nužudęs penkis savo vaikus, greičiausiai sulauks mirties bausmės
Timothy Jones Pietų Karolinos valstijoje nužudė vieną savo vaikų bausmės metu ir tada pasmaugė likusius keturis. 
Pasaulis
Paaiškėjo kaip atrodo serijinio žudiko, prisiėmusio kaltę už septynias žmogžudystes (įskaitant šešiametės), veidas
Neseniai buvo paviešintos Nicos Metaxaso nužudžiusio septynis žmmones (įskaitant du vaikus) nuotraukos. Manoma, kad dvi mažametes vyras nužudė, o vėliau jų kūnus paslėpė netoliese armijos mokymų bazės Nicosia, Kipre.
Aktualijos
Šiurpiame raštelyje Alanas Haweas pasakojo, kaip mėgavosi žudydamas savo žmoną ir vaikus
Alanas Haweas, 40-ies metų sulaukęs trijų vaikų tėvas, paskerdė savo žmoną, 39-erių Clodagh Hawe ir tris sūnus: Liamą, Niallą ir Ryaną prieš pasikardamas jų namuose Airijoje. Nelaimė įvyko 2016 metų rugpjūčio mėnesį.
Lietuva
Paaiškėjo šešiametę Aleshą MacPhail išprievartavusio ir nužudžiusio vaikino tapatybė: CCTV įrašą, tapusį esminiu įkalčiu, teismui parūpino jo paties mama
Šešiolikmečio Aarono Campbello vardas tyrimo metu skelbiamas nebuvo, tačiau teismui paskyrus nuosprendį teisėjas panaikino teismo nutartį laikyti nepilnamečio vaikino vardą paslaptyje.
Pasaulis
Rusijoje gydytoju apsimetinėjo vampyras-žudikas
Kaip praneša policija ir portalas Dailymail.co.uk, išsiaiškinta, jog Rusijoje su netikru gydytojo pažymėjimu dirbęs vyras kadaise nužudė savo bendraklasį ir gėrė jo kraują.
ŽYMA
ŽUDIKAS