sekmadienis, rugsėjo 27 d.
Pramogos
„Forbes“ pirmą kartą išrinko turtingiausias „TikTok“ žvaigždes
Žurnalas „Forbes“ pirmą kartą sudarė socialinio tinklo „TikTok“ žvaigždžių, kurios nuo 2019 m. birželio iki 2020 m. birželio uždirbo
Pramogos
Po gyvenimo dramų Rūta Ščiogolevaitė gavo geriausią kalėdinę dovaną – susilaukė penktos atžalos
Prieš gražiausias metų šventes 38-erių dainininkė Rūta Ščiogolevaitė sulaukė didžiausios dovanos - jai gimė vaikelis. Žinoma moteris šią džiugią žinią DELFI patvirtino pati.
Pramogos
Atviras Natalijos Bunkės interviu: apie psichologo pagalbą, sunkumus su sūnumi bei santykius su buvusiu vyru ir Viktorija Siegel
„Aš nesu pasiruošusi su visa Lietuva dalintis savo lova. Tai, chebryte, pradedam“, – jau laidos „Nepatogūs klausimai su Radistais“ pradžioje sakė viena žymiausių Lietuvos muzikos atlikėjų Natalija Bunkė. Žinoma moteris laidoje buvo linksma ir gerai nusiteikusi, tiesa, pripažino, kad ne visada gyvenime viskas būna taip gerai – jau gana ilgą laiką ji lankosi pas psichologą.
Pramogos
Kultinio serialo „Gelbėtojai“ žvaigždės prieš tris dešimtmečius ir dabar
Populiariausias visų laikų serialas „Gelbėtojai“ (angl. „Baywatch“), karaliavęs eteryje daugiau nei dešimtmetį, – vėl TV ekranuose! Nuo pirmosios serijos, parodytos 1989 m., prabėgo jau trys dešimtmečiai, tačiau jame nusifilmavę ir tikromis žvaigždėmis tapę aktoriai neprarado populiarumo ir šiandien.
Pramogos
Savaitės horoskopas 12-ai Zodiako ženklų (birželio 3–9 d.)
Šią birželio pradžios savaitę sužaliavusi ir klestinti gamta žmonėms suteiks daugiau energijos. Dauguma Zodiako ženklų bus optimistiškai nusiteikę ir galės nuveikti daugiau nei paprastai. Stenkitės dažniau būti gryname ore ir laisvą laiką leisti gamtoje.
Pramogos
Savaitės horoskopas 12-ai Zodiako ženklų (gegužės 13–20 d.)
Ši savaitė daugumai Zodiako ženklų bus kupina darbų, rūpesčių ir problemų, kurias teks skubiai spręsti, todėl patariama neprisiimti papildomų įsipareigojimų ir nešvaistyti laiko mažmožiams.
Pramogos
I. Starošaitė atskleidė netikėtą Ž. Žvagulio verslą
Irena Starošaitė ir Žilvinas Žvagulis šiemet mini dvidešimtąsias bendro gyvenimo metines ir rengia išskirtinį koncertinį turą po Lietuvą. Laidoje „Ant bangos“ garsi dainininkė atskleidė pikantiškų judviejų su vyru santykių detalių ir mažai kam žinomą Ž. Žvagulio verslą.
Anglijoje
Londone gyvenimą su mylimuoju kurianti Asta Valentaitė parskrido į vakarėlį Vilniuje: dabar tikrai mėgaujuosi gyvenimu
Antradienį pavasariškai pasipuošę svečiai rinkosi į pavasarinio „Aš Ikona“ numerio pristatymą. Į jį atvyko ir šiuo metu Londone gyvenanti stilistė Asta Valentaitė, tapusi šio numerio viršelio veidu. Viršelio fotosesija taip pat vyko šiame mieste.
Lietuva
Garsenybių įgeidžiai stebina: užsiprašo absurdiškų dalykų, o pasiunta dėl smulkmenų
Muzikos pasaulio žvaigždžių įgeidžiai neretai tikrai stebina. Pavyzdžiui, rokeriai „Van Halen“ pageidavo, kad iš grupei parūpintos saldaininės būtų išrinkti visi iki vieno rudos spalvos „M&M“ saldainiai. Kad ir kaip beprotiškai skambėtų toks reikalavimas, pasirodo, tai tik ledkalnio viršūnė, rašo aol.com.
Pramogos
Paaiškėjo tikroji gražiausios Holivudo poros skyrybų priežastis
Daugybė Channingo Tatumo ir Jennos Dewan gerbėjų buvo priblokšti, sužinoję, jog po 13 bendro gyvenimo metų pora nusprendė pasukti skirtingais keliais. Šią naujieną jiedu paskelbė socialiniuose tinkluose pasidalydami širdį veriančiu įrašu.
ŽYMA
ŽVAIGŽDĖS