antradienis, spalio 27 d.
Pramogos
Po virtinės nelaimių atsitiesusi Anglijoje gyvenanti Laura ragina niekada nenuleisti rankų
Anglijoje, Bazildono mieste gyvenanti buvusi kaunietė Laura Jukšienė ir jos šeima gyvenime patyrė tiek nelaimių, kad net sunku įsivaizduoti. Visą turtą sunaikinęs gaisras, draugų išdavystė, skurdas, sunkumai susilaukiant vaikelio – po visų išbandymų Laura apsisprendė imtis kardinalių gyvenimo pokyčių. Moteris atsisakė nenusisekusio kirpėjos darbo ir ėmėsi padėti likimo nuskriaustiems žmonėms.
Pramogos
Lietuvė dėl savo svajonės rinko butelius ir valgė iš konteinerių
Šiuo metu Danijoje, Olborgo mieste gyvenantys Agnė ir Tadas sako esą laimingi. Studijos Danijos karališkojoje muzikos akademijoje, džiazo pasirodymai už skandinaviškus honorarus, jaukūs namai pačiame miesto centre – tiesiog įdomus ir laimingas gyvenimas, kupinas meilės ir muzikos.
Pramogos
„(Ne)emigrantai“: laimės paieškas lietuvei apkartino skaudi nelaimė fabrike
Evelina buvo iš tų, kurie tvirtina niekuomet neišvyksiantys iš Lietuvos. Tačiau gyvenimas susiklostė kitaip. Šį vakarą LRT laidoje „(Ne)emigrantai“ mergina papasakos, jog iš tėvynės bėgo siekdama pamiršti skaudžią vaikino išdavystę.
Pramogos
Viktorija Vasarė parodė, kaip pasidaryti tobulus antakius
Rytais skubate į darbą ir keliatės anksčiau tam, kad pasidarytumėte antakius, kokių trokštate? Praleidžiate pusvalandį, valandą, kol juos suformuojate ir slapta pavydite toms, kurias sutinkate gatvėje su tobulais „ombre“ antakiais? Štai jums pavyzdys, kaip tai pasidaryti pačioms.
ŽYMA
„(NE)EMIGRANTAI“