antradienis, rugpjūčio 11 d.
Pramogos
„Šokio revoliucijos“ scenoje – projekto meistrių euforija dėl pusnuogių akrobatų
Šį sekmadienį „Šokio revoliucijos“ projekte tikrai netrūks aistrų ir emocijų. Scenoje meilės ir nesuvaidintos aistros kupinus pasirodymus sukurs ne viena profesionalų pora, esanti kartu ne tik scenoje, bet ir gyvenime. Tačiau meistrai bus sujaudinti ir nuoširdžių meilės istorijų, ir audringų pasirodymų scenoje.
Pramogos
42-ejų baleto žvaigždės ir devynerių metų mergaitės duetas pravirkdė „Šokio revoliucijos“ meistrus
Jau šį sekmadienį, 19:30 LNK televizijos eteryje startuos itin lauktas „Šokio revoliucijos“ projektas. Čia savo talentu ir profesionalumu Lietuvą stebins geriausi savo srities šokių atstovai.
Pramogos
Pirmoje „Šokio revoliucijos“ laidoje – sensacija tapusi keturiolikmetė baleto šokėja
Jau rugsėjo 1–ąją LNK televizijos eteryje startuos itin lauktas „Šokio revoliucijos“ projektas. Didžiausi visų šokio stilių profesionalai, brangiausioje ir inovatyviausioje televizijos istorijos scenoje sukurs pasirodymus, leisiančius pamatyti aukščiausio lygio šokio meną.
Pramogos
Po vaizdo įrašo internete žaibiškai išgarsėję šokėjai Ustin&Ieva pasirinko „Šokio revoliuciją“
Jau rugsėjo 1–ąją LNK televizijos eteryje startuos itin lauktas ir inovatyviausiu televizijos istorijoje vadinamas projektas „Šokio revoliucija“. Daugiau nei šimto dvidešimties kamerų technologija leis užfiksuoti kiekvieną šokio judesį 360 laipsnių kampu, o stabdant įspūdingiausias dalyvių pasirodymų akimirkas, šokio grožį pirmą kartą istorijoje žiūrovui leis pamatyti visai kitomis akimis.
Aktualijos
Profesija, kuriai uždarbio gali pavydėti net premjerė
Jungtinėje Karalystėje bus dar labiau didinami atlyginimai teisėjams, nors jie iš šalies biudžeto ir taip gauna tokį atlygį, kurio pavydėti gali net pati vyriausybės vadovė.
ŽYMA
„ŠOKIO REVOLIUCIJA“