penktadienis, sausio 22 d.
Pramogos
Sveikiname su Tėvo diena!
Nors Tėvo diena tik prieš porą metų Lietuvoje buvo įtraukta į valstybinių švenčių sąrašą, įvairių tautų atstovai pagarbą šią dieną tėvams reiškia nuo 1910 metų. Kaip ir Motinos diena, Tėvo dienai skirta šventė neturi vieningos datos pasaulyje ir yra švenčiama įvairiomis dienomis. Štai lietuviai ją švenčia pirmąjį birželio sekmadienį.
Pramogos
Ar jau turite dovaną savo Tėveliams?
Artėjant Tėvo dienai, daugelis susimąstome, ką būtų verta jiems padovanoti. Dažniausiai ieškome praktiškų dovanų, pritaikomų namų buityje ar darbe, taip pat neretai renkamės įvairias laisvalaikio pramogas. Tačiau viena vertingiausių dovanų mūsų užsiėmusiems ir nuolat dirbantiems tėvams – tai kokybiškas poilsis ir laikas sau, kurį gali suteikti ne kas kitas kaip – knygos. Juk skaitant atsiveria nuotykių ir aštrių pojūčių, intriguojančių detektyvų ar fantastiškų, ateities technologijų kupini pasauliai. Iš knygų semiamės naujų žinių ir praktinių patarimų, kuriuos galime pritaikyti darbe, kuriant verslą ar kasdieniuose santykiuose.
Europos akcijų indeksai kopia aukštyn
Investuotojams teigiamai įvertinus naujausius euro zonos ir Didžiosios Britanijos statistinius duomenis, trečiadienį kyla pagrindiniai Europos akcijų indeksai.
Pramogos
Neištikimybe įtariamas Davidas Beckhamas kreipėsi į pasaulio tėvus
Sekmadienį Jungtinėje Karalystėje buvo minima Tėvo diena.Vienas iš garsiausių pasaulio futbolininkų Davidas Beckhamas šia svarbia proga kreipėsi į pasaulio tėvus ir pasidalino savo ir sūnų Brooklyno, Romeo Jameso ir Cruzo nuotrauka.
Pramogos
Tragiškai žuvusio aktoriaus dukra sveikino anapilin iškeliavusį tėvą
Socialiniuose tinkluose tragiškai žuvusio aktoriaus Paulo Walkerio 16-metė dukra Meadow Walker pasidalino vaikystės nuotrauka su tėčiu, pranešė naujienų portalas mirror.com.
ŽYMA
„CARLSBERG“