trečiadienis, rugsėjo 30 d.
Pramogos
Donaldas Trumpas uždirbo iš savo vizito į JK
Galima diskutuoti, ar JAV prezidentas Donaldas Trumpas yra geras politikas, tačiau verslininkas jis – puikus: šalies vadovas sugebėjo uždirbti net iš savo paties vizito į Jungtinę Karalystę.
Pasaulio lietuviai
Į Balį išvykusi lietuvė namo niekada nebegrįžo - čia stato viešbutį
Tikrai ne mažai skaitytojų yra matę filmą „Valgyk. Melskis. Mylėk.“, kuriame vaidina Julia Roberts, o veiksmas vyksta Balio saloje. Po šio filmo sala taip išpopuliarėjo, kad į ją traukė net tie, kurie apie Balį nieko nebuvo girdėję. Pastaraisiais metais šią vietą pamėgo ir itin daug lietuvių.
Pasaulis
Per gaisrą viešbutyje žuvo du žmonės, sužeisti septyni
Viešbutyje Prahos centre šeštadienį, kilus gaisrui, žuvo du žmonės, sužeisti septyni, pranešė gelbėtojai.
Verslas
„Lietuvos geležinkeliai“ aiškina šiemet patirtų nuostolių priežastis
Valstybės valdomi „Lietuvos geležinkeliai“ pirmąjį šių metų pusmetį patyrė 6,058 mln. eurų konsoliduotų grynųjų nuostolių – 93,7 proc. daugiau nei pernai sausį-birželį, kai įmonių grupės grynieji nuostoliai buvo 3,128 mln. eurų.
Lietuva
Lietuvos viešbučio kaina nakčiai privertė išsižioti
Prabanga ir įspūdingomis nakvynių kainomis garsėjančių Paryžiaus, Londono, Niujorko ar Maskvos viešbučių administratoriams tektų raudonuoti išvydus, kiek viena naktis kainuoja Druskininkuose.
Aktualijos
Nelegalius imigrantus valstybė remia iš mokesčių mokėtojų pinigų (FOTO)
Naujienų portalas dailymail.co.uk pranešė, kad iš mokesčių mokėtojų pinigų britų valdžia viešbučiuose apgyvendina į Jungtinę Karalystę (JK) iš Prancūzijos Calais uostamiesčio plūstančius nelegalius imigrantus.
ŽYMA
„ORLEN LIETUVA“