sekmadienis, balandžio 11 d.
Kultūra
„Scanoramos“ programoje – ypatingas dėmesys Šiaurės kinui
Nuo klasikos iki šių dienų, nuo Pietų iki Šiaurės – tokias kino platumas jau 16-tus metus aprėpia Europos šalių kino forumas „Scanorama“. Vis dėlto nuo pirmojo festivalio ypatingas dėmesys skiriamas būtent Šiaurės kinui – apie jį Laura Čiginskaitė kalbėjosi su festivalio iniciatore Gražina Arlickaite.
Pramogos
M. Šedžiuvienę įsiutino buvusio sutuoktinio elgesys
Skirtingais keliais pasukę Andrius ir Monika Šedžiai dabar sutitinka tik svarstant skyrybų bylą ir dalijantis laiku su sūnumi. Tačiau ir šie susitikimai nepraeina be pykčių: pora penktadienį viešai drabstėsi purvais.
Pramogos
M. Šedžiuvienė nusprendė nebetylėti. Papasakojo, kas iš tikrųjų nutiko jos santuokai
Jau kurį laiką grupės OMG narė Monika Šedžiuvienė ir verslininkas Andrius Šedžius nebegyvena kartu. Monika atvirai papasakojo apie šį gyvenimo etapą.
Pramogos
M. Šedžiuvienė atsisakė vyro pavardės
Žinoma moteris, kuri išgyvena itin sudėtingą gyvenimo etapą – skyrybas su vyru Andriumi Šedžiumi nusprendė atsiriboti nuo šio savo gyvenimo etapo.
Pramogos
Viltys susitaikyti sudužo: M. Šedžiuvienė įteikė oficialų prašymą skyryboms
Garsios poros – Andriaus ir Monikos Šedžių – skyrybų drama persikėlė į teismą: iš vyro namų išsikrausčiusi M. Šedžiuvienė įteikė Vilniaus miesto apylinkės teismui ieškinį, kuriuo prašoma ją išskirti. Tačiau byla stringa dar nepradėta – teismas įpareigojo M. Šedžiuvienę pašalinti trūkumus, tokia teismo nutartis buvo apskųsta.
Pramogos
Monika Šedžiuvienė atskleidė tiesą apie griūvančią santuoką
Ar prieš 4 metus susituokę ir vos prieš daugiau nei metus susilaukę sūnaus Monika ir Andrius Šedžiai skiriasi?
Pramogos
Monika ir Andrius Šedžiai: sūnus išgelbėjo mūsų santuoką
Monika ir Andrius Šedžiai jau devynis mėnesius sūpuoja sūnų Gabrielių, kuris, anot tėvelių, išgelbėjų jų santuoką. Pirmą kartą į naują butą ora įsileido žurnalsitus.
Kultūra
Sandoris su realybe
Dokumentinių filmų kūrėjos iš Portugalijos Salomé Lamas darbų neįmanoma priskirti vienai kategorijai. Tai kino pasakojimai apie aukščiausioje vietoje pasaulyje įsikūrusį miestelį, samdomo žudiko išpažintį ar diskusiją su mama apie galios ir prievartos taisykles šeimoje. IQ žurnalistė Ieva Rekštytė-Matuliauskė domisi, kada reikia išjungti kameras, kai fiksuojama istorija neturi pabaigos.
Pramogos
Monika ir Andrius Šedžiai susilaukė atžalos
Prieš kelias dienas Monikai vos spėjus pasidalinti gražiomis šeimyninės fotosesijos akimirkomis, sekmadienį, kovo 20-ąją, šeima sulaukė gandrų.
ŽYMA
„SCANORAMA“