sekmadienis, rugsėjo 20 d.
Aktualijos
Į Krymą turbinas gabenusiems rusams „Siemens“ nenori tiekti įrangos
Penktadienį Vokietijos įmonė „Siemens“, pranešė sustabdysianti įrangos tiekimą toms įmonėms, kurias kontroliuoja Rusijos valstybė. Į sąrašą pateko „Inter RAO“, „Gazprom energoholding“, „RusHidro“ ir kitos bendrovės. Tokį sprendimą vokiečiai priėmė sužinoję, kad jų gamybos dujų turbinos buvo nelegaliai nukreiptos į Kryme statomą šiluminę elektrinę.
Pasaulis
Trečdalis rusų vadina save abstinentais
Rusijoje atliktos apklausos rezultatai nustebino. Rusai garsėja kaip alkoholio nevengianti tauta, tačiau šių metų pavasarį atliktoje apklausoje net trečdalis jos dalyvių pasisakė esantys abstinentai.
Lietuva
Valdžios užmojai: alų pabranginti dvigubai
Naujoji valdžia dar prieš rinkimus žadėjo kilti į kovą su alkoholiu. Dabar šį pažadą, panašu, nori ištesėti. Šią savaitę Seime ir naujoje Vyriausybėje pasigirdo realūs siūlymai smarkiai padidinti akcizą alkoholiu, dėl kurio, pavyzdžiui, alus parduotuvėse pabrangtų dvigubai.
The Economist
Nuopuolis
Kodėl menksta Europos įmonių įtaka pasaulinio verslo arenoje?
Aktualijos
Stambi vagystė: iš sunkvežimio pavogta tūkstančiai degtinės butelių
Penktadienio rytą Esekso grafystėje buvo įvykdyta stambi alkoholinių gėrimų vagystė, kurios metu pavogtas didelis kiekis degtinės.
Gyvenimas
Atsargiai: Anglijoje su nuolaida parduodama nuodinga degtinė
Prekybininkai įspėti dėl padirbtos degtinės platinimo. Manoma, kad visoje Britanijoje per šventes su nuolaida parduodama degtinė gali būti mirtina.
ŽYMA
„SIEMENS“