pirmadienis, sausio 18 d.
Aktualijos
Atskleisti pavojingiausi rajonai Anglijoje ir Velse
Kaip rašo Metro.co.uk, nusikaltimai iš miestų plečiasi į atokias ir ramias gyvenvietes. Per pastaruosius metus nusikaltimų skaičius šalyje išaugo 10 proc.
Aktualijos
Haid parke – pavojingas radinys
Britų avarinės tarnybos aptiko „inertinį“ Antrojo pasaulinio karo laikų minosvaidžio sviedinį Londono Haid parko centrinėje dalyje, informavo Jungtinės Karalystės sostinės policija.
Aktualijos
Britų žveją teko gelbėti iš neįtikėtinos situacijos
Škotijoje vieną britų žvejį teko nukelti nuo stataus uolos skardžio, ant kurio jis atsidūrė gelbėdamasis nuo maždaug 50 pilkųjų ruonių su jaunikliais būrio, pirmadienį pranešė pakrančių apsauga.
Pramogos
Žinomam aktoriui iškilo pavojus
Aktoriaus Roberto de Niro adresu Niujorko Traibekos rajone atėjo siuntinys su įtariamu sprogstamuoju užtaisu, pranešė televizija NBC, cituodama šaltinius.
Lietuva
Pavojus parduotuvėse: maisto produktuose - adatos
Šią savaitę pirkėjai Lietuvoje skundėsi dėl rastų adatų maisto produktuose. Trys adatos rastos bananuose, viena – atvėsintoje mėsoje. 4 skundus gavusi Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba (VMVT) mano, jog produktai buvo sugadinti prekybos centruose ar sandėliuose.
Pasaulis
Grožio procedūros pasibaigė amputacija
Moteris nusprendusi išmėginti tailandietiškų žuvyčių procedūrą, kurios metu šios nuo kojų pašalina negyvas odos ląsteles, liko be visų kojos pirštų.
Aktualijos
Po teroro akto, premjerė paragino gyventojus būti budriais
Didžiosios Britanijos premjerė antradienį paragino šalies gyventojus būti budrius po to, kai prie parlamento rūmų Londone automobilis parbloškė kelis dviratininkus ir pėsčiuosius.
Pasaulis
Policija sukelta ant kojų: ieškoma lietuvio pagrobusio merginą ir peiliu sužeidusio kitus
Vokietijos Erfurto miesto policija nuo ketvirtadienio ryto ieško 41 metų lietuvio.
Pasaulis
Dėl įtariamo terorizmo pavojaus lėktuvas grąžintas į oro uostą
Kinų oro linijos „Air China“ ketvirtadienį pranešė, kad dėl „informacijos apie įtariamą terorizmą“ į Paryžių grįžo į Pekiną skridęs lėktuvas, tačiau Kinijos valstybinė žiniasklaida vėliau pranešė, kad pavojus veikiausiai buvo netikras.
Aktualijos
Nuodų skandalas įgauna pagreitį, rasta per pusę tūkstančio įkalčių
Didžiosios Britanijos policija, Eimsberio mieste tirianti apsinuodijimo nervus paralyžiuojančia medžiaga „Novičiok“ bylą, paėmė daugiau kaip 400 daiktinių įrodymų, mėginių ir kitų dalykų.
Aktualijos
Kovos su terorizmu pareigūnai atskleidė detalių apie Skripalių bylą
Didžiosios Britanijos policija toliau tiria incidentą Solsberyje ir tikrina kelias įvykio versijas, kurių kol kas neskelbia, antradienį pranešė Skotland Jardas.
Aktualijos
Merginos perspėjimas: būkite atsargūs lipdami į taksi automobilį
Vienai merginai pasilinksminimas su draugais mieste ir noras ramiai grįžti namo ir išsimiegoti, vos nesibaigė tragedija. Mergina buvo užpulta keisto taksi vairuotojo, kuris dėl neaiškių priežasčių padegė jos namų durų kilimėlį.
Pramogos
Jaunasis princas tapo teroristų taikiniu
Didžiosios Britanijos princas George‘as buvo pasirinktas teroristų taikiniu. Apie tai prisipažino asmuo, kurį „Islamo valstybės“ teroristai buvo įtikinę surengti išpuolį berniuko mokykloje.
Anglijoje
Ar esate tikri, kad darbdavys Jūsų neišnaudoja?
Visi, dirbantieji JK, nesvarbu, ar jie yra britai, ar užsieniečiai, turi tam tikras įstatymines teises. Į jas įeina:
Pasaulis
Vėl fiksuojamas mirtino Ebolos viruso protrūkis
Lietuvos užsienio reikalų ministerija (URM) paragino šalies piliečius nevykti į Kongo Demokratinės Respublikos šiaurės vakarus dėl Ebolos viruso protrūkio.
Aktualijos
Ant žmogaus gatvėje užkrito betono luitas
Nelaimė įvyko netoli Halifax pastato Cheapside High Road, Wood Greene. Laimingo atsitiktinumo dėka vyras sužeistas nesunkiai.
Aktualijos
Londono metro: du „padauginę” lenkai per plauką išvengė mirties
Du vyrai, juokais ėję imtynių laukdami metro traukinio, netyčia įkrito ant bėgių prieš pat atvažiuojant traukiniui, per plauką išvengė mirties.
Aktualijos
Londone kyla chaosas. Negyva rasta jau 11-oji auka
Policija praneša, kad per 13 dienų Londone rasta jau 11-oji nužudyta auka. Priežastys nėra žinomos.
Lietuva
Kando blyno, atsikando varžto
Valgydama parduotuvės „Iki“ gamybos žemaičių blynus, klaipėdietė nustėro – vos neatsikando į varžtą panašaus metalo gabalėlio. Moteris pasipiktinusi ne tik radiniu, bet ir parduotuvių tinklo išvada. Nors parduotuvė pinigus teigė grąžinsianti, tačiau skundo nepatvirtino. „IKI“ atstovai teigia, kad gamybos procese pažeidimų nerasta, o panašios situacijos dažnai būna ir surežisuotos.
Aktualijos
Evakuotas Stratforde esantis Westfieldas
Didžiosios Britanijos policija penktadienį pranešė, kad specialistai tikrina įtartiną transporto priemonę, paliktą automobilių stovėjimo aikštelėje prie prekybos centro „Westfield London“ sostinės rytiniame rajone.
ŽYMA
„WORAPAY“