antradienis, rugpjūčio 11 d.
Pramogos
Britai pamišo dėl morkos Kevino: kuo jis ypatingas?
Vos tik britų televizoriuose pasirodė kalėdinė prekybos centro „Aldi“ reklama, kurios centre – personažas morka, vardu Kevinas, pagal jį sukurti žaislai tuoj pat dingo iš lentynų.
Aktualijos
Pirkėjų akivaizdoje žiauriai nužudyta kasininkė, aiškėja motyvai
„Šaltakraujiu žudiku“ pramintas 44-erių Nevillis Hord‘as nuteistas kalėti mažiausiai 30 metų už tai, kad siekė sukelti kuo didesnį skausmą, siaubą ir šoką aplinkiniams bei nužudė niekuo nekaltą kasininkę sėdėjusią už prekystalio „Aldi“ parduotuvėje.
Pramogos
Vaikui skirtame maiste – bjaurus radinys
Vienas iš didžiausių Jungtinės Karalystės prekybos tinklų „Aldi” paskelbė, kad iš prekybos atšaukė 38 tūkst. šaldytų daržovių pakuočių. Taip pasielgta po to, kai vienas iš klientų pakuotėje rado su daržovėmis kartu užšaldytą žiurkę.
Komentarai
Vėluojantis ir nepakankamas Vakarų atsakas į kintančią Rusijos grėsmę kelia nerimą
Vėluojantis, nepakankamas ir pasenęs – apibendrintai toks yra Vakarų atsakas į Rusijos grėsmę.
Aktualijos
Lietuvos karinė žvalgyba: „Zapad“ dalyvavusių karių skaičius gerokai viršijo oficialų
Pasibaigus bendroms Rusijos ir Baltarusijos karinėms pratyboms „Zapad“ krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis pakomentavo Lietuvos karinės žvalgybos surinktus duomenis.
Aktualijos
Du Rusijos kariniai lėktuvai pažeidė šalies oro erdvę
Praėjusią savaitę du Rusijos transportiniai lėktuvai įskriejo į Lietuvos oro erdvę virš teritorinių vandenų. Apie šį incidentą pirmadienį paskelbė šalies pareigūnai.
Aktualijos
Lietuvos prezidentė su Jungtinių Tautų vadovu aptarė pratybas „Zapad“
Niujorke viešinti prezidentė Dalia Grybauskaitė susitiko su Jungtinių Tautų (JT) generaliniu sekretoriumi Antonio Guterresu, jie aptarė Rusijoje ir Baltarusijoje šiuo metu vykstančias karines pratybas „Zapad“.
Pramogos
Prekybos centras iš žmonių sąskaitų nuskaičiuodavo dvigubai daugiau
Šį mėnesį prekybos centruose „Aldi“ apsipirkę žmonės už prekes sumokėdavo dvigubai daugiau nei jos vertos, tačiau apie tai nieko nežinojo.
Aktualijos
Lietuviai žada atidžiai stebėti „Zapad“ pratybas
Lietuva gavo Rusijos kvietimą stebėti rugsėjį vyksiančias karines pratybas „Zapad“. Anksčiau lietuvių stebėtojus pakvietė ir Baltarusija.
Aktualijos
M.Pence‘as: mes esame su jumis ir visada jus palaikysime
Pirmadienį Estijoje viešintis JAV viceprezidentas M.Pence'as pareiškė, kad jo šalis visada palaikys Baltijos valstybes. Lietuvos prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ruožtu teigė palaikanti sankcijas Rusijai.
Aktualijos
Pratybų „Zapad“ metu – didesnė Lietuvos erdvės apsauga
Rusijos ir Baltarusijos rengiamų karinių pratybų „Zapad“ metu rudens pradžioje Jungtinės Valstijos dvigubai padidins oro policijos naikintuvų skaičių Lietuvoje, paskelbė prezidentė Dalia Grybauskaitė. Pasak jos, Lietuvoje mokymų metu taip pat bus dislokuota daugiau JAV karių ir technikos.
Aktualijos
„Aldi” tapo didžiausias algas mokančiu prekybos tinklu
Prekybos tinklas „Aldi” savo darbuotojams padovanojo pavėluotą, tačiau puikią kalėdinę dovaną. Ketvirtadienio rytą parduotuvių tinklo atstovai paskelbė, kad kils darbuotojų algos.
Aktualijos
„Aldi” kels minimalų atlyginimą iki £8.40 per val.
Vienas iš Jungtinėje Karalystėje (JK) greičiausiai augančių prekybos centrų „Aldi” pirmadienį oficialiai pranešė, kad nuo kitų metų vasario, visiems savo darbuotojams pakels minimalų atlyginimą iki £8.40 per val., - pranešė portalas uk.reuters.com.
Pramogos
Pigios parduotuvės muša kainos ir kokybės rekordus
Didieji anglų prekybos centrai vokiečių parduotuvėms „Aldi” ir „Lidl” pralaimi ne tik kainų, bet ir kokybės karą. Prestižinio „The Grocer” žurnalo konkurse abi vokiečių maisto prekių parduotuvės laimėjo po 13 aukso medalių už jų sukurtus gėrimus ir maistą, nuošaly palikdamos anglams įprastas parduotuves.
Aktualijos
Darbas Anglijoje: „Morrisons” ieško 1000 darbuotojų
Prekybos tinklas „Morrisons” atsisako savitarnos kasų, mat jos pirkėjams kelia per didelį stresą ir jose esą sunku sumokėti už pirkinius. Vietoje savitarnos, prekybos tinklas žada pasamdyti 1000 kasininkų ir įrengi greitąsias kasas.
Pramogos
Bėdos „Sainsbury’s”: nuskriaudė lojalius klientus
Vienas didžiausių prekybos tinklų Jungtinėje Karalystėje, panašu, turi rimtų finansinių bėdų. Nuo šiandien lojalūs „Sainsbury's” klientai, renkantys „Nectar” taškus už pirkinius, už tą pačią išleistą sumą jų gaus perpus mažiau nei anksčiau. Toks prekybos tinklo vadovų sprendimas įsiutino pirkėjus, kurie pyktį liejo socialiniuose tinkluose.
ŽYMA
„ZAPAD“