šeštadienis, spalio 24 d.
Pramogos
Po virtinės nelaimių atsitiesusi Anglijoje gyvenanti Laura ragina niekada nenuleisti rankų
Anglijoje, Bazildono mieste gyvenanti buvusi kaunietė Laura Jukšienė ir jos šeima gyvenime patyrė tiek nelaimių, kad net sunku įsivaizduoti. Visą turtą sunaikinęs gaisras, draugų išdavystė, skurdas, sunkumai susilaukiant vaikelio – po visų išbandymų Laura apsisprendė imtis kardinalių gyvenimo pokyčių. Moteris atsisakė nenusisekusio kirpėjos darbo ir ėmėsi padėti likimo nuskriaustiems žmonėms.
Aktualijos
Wembley nušautas vyras, pradėtas žmogžudystės tyrimas
Londono Wembley rajone nuskambėjo šūviai. Manoma, kad aukai - apie 30 metų. Sunkiai sužalotas vyras buvo išgabentas į ligoninę, tačiau nepaisant medikų pastangų ten mirė.
Aktualijos
Sunkvežimių vairuotojai palaikantys Brexit ketina blokuoti M1, M6 M25, M62, A1, A55, M5, M4, M42, M55, M61, A66 ir kitus didžiuosius greitkelius
Jei Brexitas bus atidėtas, Jungtinės Karalystės išstojimą iš ES palaikantys sunkvežimių vairuotojai grasina blokuoti arterinius šalies kelius ir taip parklupdyti šalį ant kelių.
Aktualijos
Pinigai į balą: už praeivių aptaškymą - £5,000 bauda
Blogos naujienos taip pramogaujantiems kelių ereliams.
Aktualijos
Savo nėščią draugę taip mušęs, kad net ranką susilaužęs vyras - įkalintas
Teismo žiniomis šis dvidešimtmetis kontrolės maniakas, vardu Reece Penkert, draugę nėštumo metu ne kartą mušė ir neleisdavo jos apžiūrėti vyriškos lyties medikams.
Pramogos
Viktorija Vasarė parodė, kaip pasidaryti tobulus antakius
Rytais skubate į darbą ir keliatės anksčiau tam, kad pasidarytumėte antakius, kokių trokštate? Praleidžiate pusvalandį, valandą, kol juos suformuojate ir slapta pavydite toms, kurias sutinkate gatvėje su tobulais „ombre“ antakiais? Štai jums pavyzdys, kaip tai pasidaryti pačioms.
ŽYMA
ANGLIJA