antradienis, spalio 27 d.
Aktualijos
Savaitgalį - naujas BLKL rekordas Visbičiuje ir įdomus sutapimas Londone
Savaitgalį Britanijos lietuvių krepšinio lygoje (BLKL) buvo sužaista 10 rungtynių po penkias Londono ir Visbičiaus regione, taigi įdomių akcentų tikrai netrūko.
Aktualijos
Londone – pirmosios taurių dalybos, Visbičiuje – prasidėjusi finalų karštinė
Savaitgalį Britanijos lietuvių krepšinio lygoje (BLKL) įvyko šešerios rungtynės, kurio paaiškėjo „35+ čempionato“ nugalėtojai, A.Sabonio taurės laimėtojai ir antroji „Thames Windows“ grupės finalo dalyvė. Tad apie viską iš eilės.
Aktualijos
Saldus „Kubus United“ kerštas, lygiosios ir mažas „Viesulo BC“ stebuklas
Saldus „Kubus United“ kerštas, lygiosios ir mažas „Viesulo BC“ stebuklas Savaitgalį Londone ir Visbičiuje tęsėsi Britanijos lietuvių krepšinio lygos (BLKL) atkrintamųjų kovos, kuriose netrūko tiek netikėtų rezultatų, tiek užtikrintų favoritų pergalių. Tad apie viską iš eilės.
Pramogos
Lankomiausias praėjusių metų filmas „Trys milijonai eurų“ – jau internete
Sparčiai augant žiūrovų susidomėjimui lietuvišku kinu, vis daugiau filmų kūrėjų suteikia galimybę savo darbus legaliai išvysti internetu. Nuo šiol visi nacionalinio kino gerbėjai galės pamatyti vieną populiariausių visų laikų lietuviškų komedijų: Tado Vidmanto režisuotas filmas „Trys milijonai eurų“ jau prieinamas tiek Lietuvoje, tiek ir užsienyje gyvenantiems kino mylėtojams.
ŽYMA
BLKL