šeštadienis, spalio 24 d.
Aktualijos
Londone – pirmosios taurių dalybos, Visbičiuje – prasidėjusi finalų karštinė
Savaitgalį Britanijos lietuvių krepšinio lygoje (BLKL) įvyko šešerios rungtynės, kurio paaiškėjo „35+ čempionato“ nugalėtojai, A.Sabonio taurės laimėtojai ir antroji „Thames Windows“ grupės finalo dalyvė. Tad apie viską iš eilės.
Aktualijos
BLKL - Žvaigždžių diena Visbičiuje ir (ne)tikėtumai Londone
Per tris savaitgalio dienas Britanijos lietuvių krepšinio lygoje (BLKL) buvo visai linksma – šeštadienį vyko Visbičiaus regiono Žvaigždžių diena, o sekmadienį startavo „Thames Windows“ grupės atkrintamųjų kovos. Tuo tarpu Londone komandos į savo vietas dėliojo paskutines reguliariojo sezono dėlionės detales.
Aktualijos
BLKL - reguliariojo sezono finišas Piterbore ir aiškūs A.Sabonio taurių finalininkai
Šventinį Lietuvai savaitgalį Britanijos lietuvių krepšinio lygoje (BLKL) įvyko šventiškas skaičius, dešimt, rungtynių, po kurių paaiškėjo visi A.Sabonio taurių finalo dalyviai ir atsakymai į kai kuriuos reguliariojo sezono rikiuotės klausimus.
Aktualijos
Įtikinama „Credo“ pergalė ir dramos A.Sabonio taurėje
Praėjusį savaitgalį Britanijos lietuvių krepšinio lygoje (BLKL) buvo sužaisti vos septyni susitikimai, nes Visbičiaus regione buvo daroma pertrauka, dėl Londone vykstančių A.Sabonio taurės turnyro kovų ir čia tik šeštadienį įvyko dvejos „Peterborough Bernelių užeigos“ grupės akistatos.
Aktualijos
Principinė „Žalgirio“ pergalė ir „Volfo“ antausis Londono grupės lyderiams
Praėjusį savaitgalį Britanijos lietuvių krepšinio lygoje (BLKL) buvo sužaista net 11 rungtynių, o kovos vyko trijuose miestuose Londone, Piterbore ir Visbičiuje.
ŽYMA
KREPŠINIS